2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 18 Kasım , 2011, 16:27:00
Gülüm zaten bana da saçma geliyor aslında..doğum, hamilelik daha doğal olmalı bence de bukadar araştırma geriyor insanı ama dr. isteyince hepsini yaptırcaz mecbur insan korkuyor birtaraftan yaptırmazsam nolur diye...gülüm doktorun sana vitamin, demir hapı birşeyler verdi mi? ne kullanıyorsun
evet cok sacma eskiden böyle seylermi varmis  :dontknow: bide yaptirdiktan sonra bi stres oluyo yok degerim kötü cikti filan  :-\ ben yapilmasi gereken testler disinda baska bisey yaptirmadim  ::) Almanya kanuna göre cok riskli gebelik akraba evliligi ve 35yasindan büyüksen bu tür testler yapiliyo dogrusuda bence bu  ;) ben vitamin bide kramplar icin arada magnezyum kullaniyom hergün kullanmiyomda aklima geldikce  :-*
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HATDEV22

slm kızlar bende gelim deidm aranıza bu forma girmeyeli çok oldu  4 düşüğüm olmuştu 1 kürtaş 6 haftalıkken diğerleride hep 4 haftalıkken hemen adet sonrası düştü. çok şükür allahıma bu 5 gebelik veeee 14+2 günlük oldu mayısta da doğum ikili testlerini yaptık temiz çıktı.  vee bende çok heyecenlıyımm heyecanla aramazıa katılmasını bekliyorumm... :muzz: :muzz: :muzz:
bebiş istiyorum allahın iziniye

azelia

Kızlar hayret yaaa... ben de buraya bugün kötü olduğumu 3 kez kustğumuve hala midemin bulandığını bişey yiemediğimi yazmak için girmiştim... bi okudum herkes kusuyo:( bu ne yaa mevsim değişikliği midir nedir... İşyerindeyim ve bugün resmen işkence gibi geçti...

yarın şeker taraması yapılcaktı bugün hiç bişey yiyemediğim için yaptırma dedi doktor... hafta içi yaptırcam artık bigün:( ynıltabilir testler dedi:(

HATDEV22

kızlar benide listeye yazın 23 mayıs benimkide
bebiş istiyorum allahın iziniye

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 18 Kasım , 2011, 17:06:08
Kızlar hayret yaaa... ben de buraya bugün kötü olduğumu 3 kez kustğumuve hala midemin bulandığını bişey yiemediğimi yazmak için girmiştim... bi okudum herkes kusuyo:( bu ne yaa mevsim değişikliği midir nedir... İşyerindeyim ve bugün resmen işkence gibi geçti...

yarın şeker taraması yapılcaktı bugün hiç bişey yiyemediğim için yaptırma dedi doktor... hafta içi yaptırcam artık bigün:( ynıltabilir testler dedi:(

sana da geçmiş olsun canım...hakkaten ilginç hepimiz aynı anda..ya benim sabahtan beri midem ara ara bayağı bulanıyo, geçmek bilmedi. ben sabah birkere kustum ama aç karnına hala boğazım acıyo..kendimi kötü hissediyorum

gökkusağı

bende dün gece o kadar zorlamışım ki boğazımı çıkartırken bugün boğazım ağrıo  :sad1: :sad1: ben böle de olmamıştım mide bulantısı çekmemiştim nie böle oldum bilmiom.şükür oğlum kıpır kıpır yoksa acile taşınmıştık yine  :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

fatoş2009

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 18 Kasım , 2011, 17:03:48
slm kızlar bende gelim deidm aranıza bu forma girmeyeli çok oldu  4 düşüğüm olmuştu 1 kürtaş 6 haftalıkken diğerleride hep 4 haftalıkken hemen adet sonrası düştü. çok şükür allahıma bu 5 gebelik veeee 14+2 günlük oldu mayısta da doğum ikili testlerini yaptık temiz çıktı.  vee bende çok heyecenlıyımm heyecanla aramazıa katılmasını bekliyorumm... :muzz: :muzz: :muzz:
hoşgeldin canım aramıza allah sonunuda gösterir inşallah

__nil__

kızlar yaa çok kötüyüm içim bulanıo çok yaa

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Kasım , 2011, 22:25:40

yaa sendemi cnm  ??? nooldu ki bize hepimizin midemizi üşütmesi ilginç deilmi nie böle oldukki  :dontknow: :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

yaaa inanamıyorum yaa cidden nooldu bize... hepimize birden aynı gün... akşam yine kustum ufff... neyseki bugün azcık daha iyiyim... 1 kilo vermişim yaa:( yine toplam aldığım kilo 4 e düştü... neyseki bebeğin durumu iyi yoksa kafayı yicem yaa:(

rusta

kızlar geçmiş olsun hepinize de. :flowers: noldu böle herkese. havalar soğudukça etkileri çıkmaya başladı dikkat edelim üşütme çok kötü yapıyo biz iyyiz diyelim şimdlk oğluşumla çok şükür :amin: :amin: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Kasım , 2011, 23:25:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Kasım , 2011, 22:25:40

yaa sendemi cnm  ??? nooldu ki bize hepimizin midemizi üşütmesi ilginç deilmi nie böle oldukki  :dontknow: :dontknow:

ya sorma cnm ya dün mahvoldum resmen önce  gündüz dolmuşta bayılck gibi oldum akşamda midem bulanmaya başladı.bugünde 10 kişi misafirim  vardı yoruldum baya.şimdi dinlenme vakti

gökkusağı

slm kızlar nasıl oldunuz biz düzeldik çok şükür sadece 1 haftadır gözlerim doluo burnum yanıo böle her an grip olcakmışım gibi ama olamıorum.böle daaha kötü oluo her an hastalanıcakmışım gibi  :sad1: ama bulantımız geçti oğlumda ii kıpır kıpır  :nazar: :nazar: :nazar: siz nasılsınız kimsecikler uğramıo pek buraya  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 20 Kasım , 2011, 00:19:52
slm kızlar nasıl oldunuz biz düzeldik çok şükür sadece 1 haftadır gözlerim doluo burnum yanıo böle her an grip olcakmışım gibi ama olamıorum.böle daaha kötü oluo her an hastalanıcakmışım gibi  :sad1: ama bulantımız geçti oğlumda ii kıpır kıpır  :nazar: :nazar: :nazar: siz nasılsınız kimsecikler uğramıo pek buraya  :dontknow:

aman dikkat et cnm kendine.bende iyiyim şükür geçti bulantım.doktora gitmeme az kaldı gün sayıyorum çok merak içindeyim ilk defa bu kadar uzun zaman görmedim.inş sağlıklıdır ve büyümüştür..

gökkusağı

ayy ne güzel bizimde bu hafta sonu detaylı ultrasonumuz var  :love9: :love9: :love9: iple çekiorum pıtırcık tospaamı görücem  :k06: 1 ay oldu görmeyeli oğlum kocaman olmuş olsun die dua ediorum  :amin: :amin: bu arada kızlar sizin göbeğinizde hamilelik çizginiz belirdimi? ben bu sabah farkettim çok silik bi çizgi oluşmaya başlamışl  :D çok sevindim böle belirtiler oluşup oğlum kendini belli ettikçe daha çok mutlu oluorum  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥