2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dilengisk - 18 Kasım , 2011, 12:07:41
kızlaaarr dun gittik ikili test icin ama gec kalmısız:) 14 hafta 3 gunluk olmusuz 13. haftadan snra yapılmıomus 2li test ben 13 teyim sanıodum 2. cocuk olunca takip de duzgun olmadı oglumda gun gun biliodum valla

neyse dr yuksek ihtimal kız dedi esimde ben gordum kız diyo bakalım hayırlısı

tanem geliyo teyzeleri adını kız olursa tanem koymayı dusunuodum bakalım hayırlısı
gözünaydin cnm ne güzel bi kiz bi erkek  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: bende ne ikili nede üclü test yaptirdim cokda önemli oldunu sanmiyom  ;)
:nazar: :nazar:

gökkusağı

slm kızlar biz geldik nasılsınız  :flowers: :flowers:

dilekcim ne güzel allah gönlüne göre vermiş inş değişmez cinsiyet tahminleri.biz de hala hiçbişey almadık bi sonraki kontrolde teyid edicem ondan sora alışveriş yapıcam ya kızsa die  :dontknow: :dontknow:

gül teyzesi bak oğluma göbüşümüz böle oldu dün gece çekindik bu resmi  :muzz: :muzz:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Kasım , 2011, 12:20:21

dilekcim ne güzel allah gönlüne göre vermiş inş değişmez cinsiyet tahminleri.biz de hala hiçbişey almadık bi sonraki kontrolde teyid edicem ondan sora alışveriş yapıcam ya kızsa die  :dontknow: :dontknow:

gül teyzesi bak oğluma göbüşümüz böle oldu dün gece çekindik bu resmi  :muzz: :muzz:
as cnm hgdinizzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk: valla midem bulaniyo nedense  :igrenc: tamda bugün evlilik yildönümüz  :love3: ins hemen gecer  :-\ sen nasilsin damadim nasil  :opucuk: büyümüs masallah damadim  :laughing7: :nazar: :nazar: :nazar: :love7: bende doktor bi keren kiz dedi diye hemen almak istemiyom ama genede bi kac esya aldim dayanamadim ayin 30.da gidince tekrar kiz derse baslicam herseyini almaya insallah  :muzz: :muzz: :muzz:

dilengisk

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Kasım , 2011, 12:09:54
Alıntı yapılan: dilengisk - 18 Kasım , 2011, 12:07:41
kızlaaarr dun gittik ikili test icin ama gec kalmısız:) 14 hafta 3 gunluk olmusuz 13. haftadan snra yapılmıomus 2li test ben 13 teyim sanıodum 2. cocuk olunca takip de duzgun olmadı oglumda gun gun biliodum valla

neyse dr yuksek ihtimal kız dedi esimde ben gordum kız diyo bakalım hayırlısı

tanem geliyo teyzeleri adını kız olursa tanem koymayı dusunuodum bakalım hayırlısı
gözünaydin cnm ne güzel bi kiz bi erkek  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: bende ne ikili nede üclü test yaptirdim cokda önemli oldunu sanmiyom  ;)

ya bende oyle bu sfer cok onemli oldgunu dusunmuorum ilkinde tecrubesizlikten bi ton para bayıldık heryer valla simdi oyle davranmıcam.

dilengisk

sagol kadriyecim inşallah tam kesinleşssin bende hemen kızımz gidip kırmızı rugan ayakkabı alcam:) ogluma 6. ayda başlamıstım ben kızıma da cok acele etmicem valla snra beklemek cok zor oluo cunku :)

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Kasım , 2011, 12:24:16

as cnm hgdinizzz  :opucuk: :opucuk: :opucuk: valla midem bulaniyo nedense  :igrenc: tamda bugün evlilik yildönümüz  :love3: ins hemen gecer  :-\ sen nasilsin damadim nasil  :opucuk: büyümüs masallah damadim  :laughing7: :nazar: :nazar: :nazar: :love7: bende doktor bi keren kiz dedi diye hemen almak istemiyom ama genede bi kac esya aldim dayanamadim ayin 30.da gidince tekrar kiz derse baslicam herseyini almaya insallah  :muzz: :muzz: :muzz:

ya nie böle oluo ki bende dün gece bi çıkarttım herşeyi  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

çok acıkmıştım çok yedim akşam yemeğini gece 1 de zor  koştum lavaboya.hala midem ii deil.nie böle olduk üşüttükmü acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: dilengisk - 18 Kasım , 2011, 12:30:57

sagol kadriyecim inşallah tam kesinleşssin bende hemen kızımz gidip kırmızı rugan ayakkabı alcam:) ogluma 6. ayda başlamıstım ben kızıma da cok acele etmicem valla snra beklemek cok zor oluo cunku :)

haklısın cnm valla benklemek çok zor bizde dioz 6 dan sora yatağıydı kıyafetiydi iice bi alışverişe girişirsek zaman daha çabuk geçer inşş az kaldı  :muzz:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Kasım , 2011, 13:21:05
Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Kasım , 2011, 12:24:16

ya nie böle oluo ki bende dün gece bi çıkarttım herşeyi  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

çok acıkmıştım çok yedim akşam yemeğini gece 1 de zor  koştum lavaboya.hala midem ii deil.nie böle olduk üşüttükmü acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: bilmemki hamilelik iste arada oluyo  ::)

MERCİMEĞİM

kızlar kızımla biz geldik... :flowers:
ya kızlar üşütüyoruz galiba..benimde dün akşam karnım ağrıdı ama bebişimi sevcem derken biraz fazla göbeğim açık durdum galiba.. :dontknow:.çok korkuyorum ama herkes doğal okadarcık ağrı diyo..pimpirikliyim çok...
sabah uyanınca da istifra ettim... :igrenc:  :igrenc:

neyse inşallah geçmiştir :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 18 Kasım , 2011, 13:35:11
ya kızlar üşütüyoruz galiba..benimde dün akşam karnım ağrıdı ama bebişimi sevcem derken biraz fazla göbeğim açık durdum galiba.. :dontknow:.çok korkuyorum ama herkes doğal okadarcık ağrı diyo..pimpirikliyim çok...

hosgeldiniz cnm  :opucuk: sanada gecmis olsun  :flowers: dikkat edelim malum soguklar geldi üsütmeyelim  :-* valla evde benimde devamli göbegim acik kizimin attigi tekmeleri görcem diye  :ehi: :ehi: :ehi: gece gündüz acik  :laughing7:

ab126370

Alıntı yapılan: ab126370 - 18 Kasım , 2011, 09:53:56
merhaba arkadaşlar nasılsınız, dün ilk şeker taraması yapıldı bakalım eşim bugun sonuçları alcak, çok  iğrenç bişi  :))). birde detaylı ultrasona girdik geç olmasına rağmen çok şükür bebeğimde hiç bir sıkıntı görülmedi içim çok rahatladı. üstelik bize güldü :)))))
birde arkadaşlar şuan 24 haftalık gebeyim ama ultrasona göre 27 haftalık çıktım. önden gidiyo gebeliğim. hatta doktor ne yiyon o kadar, bebek iri bir  bebek dedi. 1.020 kg çıktı tosunum. kötü birşey değildir harelde  gebeliğimin önden gitmesi

kimse bilmiyo mu

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Kasım , 2011, 13:41:49
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 18 Kasım , 2011, 13:35:11

hosgeldiniz cnm  :opucuk: sanada gecmis olsun  :flowers: dikkat edelim malum soguklar geldi üsütmeyelim  :-* valla evde benimde devamli göbegim acik kizimin attigi tekmeleri görcem diye  :ehi: :ehi: :ehi: gece gündüz acik  :laughing7:

ben de öyle göbeğim açık durunca babamız üşütcem diye çok kızıyo...dün akşam ben öyle olunca üşüttün işte diye biton söylendi.. :ehi: napalım yani analık bööle bişi herhalde  :ehi:
neyse ama şimdi daa sıkı giyiniyorum...

"ab126370" arkadaşım..adını hatırlayamadım kusura bakma...valla benim çok bilgim yok ama iyi bişeydir diye düşünüyorum.maşallah iyi bakmışsın bebişe ne yiyosan bizede söylemelisin canım.. :hungry:
bizim şimdilik 1 hafta gibi önde dr. 21-22. hafta ararsın dedi..ben şimdi adetime göremi arıycam. ultrasonda yazana göremi bilemedim...
senin bu testler adetine göre hesaplanan haftasında mı yapılıyo...yoksa 3 hafta ileri diyorsun ya ona göre mi...
benim bu sorum saçma olmuş olabilir ama ben hamilelikle ilgili pek bişi bilmiyorumda henüz işten fırsat buldukça öğrenmeye çalışıyorum...benim kızım süpriz olarak girdi de hayatımıza...o yüzden biraz daha şaşkınım sanırım... :icon_scratch:

ab126370

ÖLE ÇOK ÖZEL BİRŞEY YEMİYORUM BEBEK İÇİN. SON ADET TARİHİME GÖRE 24 HAFTALIK GEBEYİM AMA ULTRASONA GÖRE 27 HAFTALIK ÇIKTI. BENDE ÇOK ŞAŞIRDIM. ŞEKER TARAMASI YAPTIRDIK BAKAM ONUN SONUCUNU BEKLİYOZZZ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 18 Kasım , 2011, 13:48:37
Alıntı yapılan: ab126370 - 18 Kasım , 2011, 09:53:56
merhaba arkadaşlar nasılsınız, dün ilk şeker taraması yapıldı bakalım eşim bugun sonuçları alcak, çok  iğrenç bişi  :))). birde detaylı ultrasona girdik geç olmasına rağmen çok şükür bebeğimde hiç bir sıkıntı görülmedi içim çok rahatladı. üstelik bize güldü :)))))
birde arkadaşlar şuan 24 haftalık gebeyim ama ultrasona göre 27 haftalık çıktım. önden gidiyo gebeliğim. hatta doktor ne yiyon o kadar, bebek iri bir  bebek dedi. 1.020 kg çıktı tosunum. kötü birşey değildir harelde  gebeliğimin önden gitmesi

kimse bilmiyo mu
valla cnm seker taramasi ne oldunu dahi bilmiyom burda yok öyle sey bakiyomda türkiyede ne degisik testler varmis  :icon_scratch: sacma geliyo bana nedense  :dontknow: masallah ogluna diyelim ama önden gitmesinde bi problem oldunu sanmiyom geriden gitmedigi sürece sevinmelisin bile  :k06: tabi her ultrasyon cihazi baska hatada verebilir zaten o ölcümler %100 kesin deil cok kapilmamak lazim  :dontknow:

MERCİMEĞİM

Gülüm zaten bana da saçma geliyor aslında..doğum, hamilelik daha doğal olmalı bence de bukadar araştırma geriyor insanı ama dr. isteyince hepsini yaptırcaz mecbur insan korkuyor birtaraftan yaptırmazsam nolur diye...gülüm doktorun sana vitamin, demir hapı birşeyler verdi mi? ne kullanıyorsun