2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 16 Kasım , 2011, 11:08:36
sela kızlar bir oğlum olcakmış çok saşırdım cunku herkes bana senın kızın olur dıyorlardı ama cok sevındım RABBIM INSALLAH SAGLIKLI BIR SEKILDE ONA KAVUŞTURUR BENI HEPİMİZİ İNŞALLAH:)

Hayırlısı olsun canım bize de hep sizin erkek olsun diyorlardı kızmış...biz hala şaşkınlığını yaşıyoruz....
herkese 20. haftada yapıyorlar sanırım canım tetenoz aşısını...bana da ozamana gün verdiler.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 111 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 112  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 112   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA*
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 126   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 135   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 149    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 149      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 150     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *POYRAZ*
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 150    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 153     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 154    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 155     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 156      :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 163   :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  187     :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  190    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  196    :nazar:    :binkybaby:

:nazar: :nazar:

__nil__

gülüm naber ccnm nasıl gidiyor bebiş napıo

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Kasım , 2011, 13:10:15
iyiyim cnm bebegimde iyi artik güclendi tekmelerinden farkediliyo artik  :laughing7: sabahlari beni uykumdan kaldircak kadar kuvvetli atiyo kizim tekmeleri  :nazar: :nazar: :love7: burda havalar sogudu ama cok güzel günesli bitane hamis arkadasim var hergün bi saat yürüyüs yapiyoz  :muzz: :muzz: :muzz: öyle günler gecip gidiyo senden naber nasilsin  :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Kasım , 2011, 13:13:47
iyiyim cnm bebegimde iyi artik güclendi tekmelerinden farkediliyo artik  :laughing7: sabahlari beni uykumdan kaldircak kadar kuvvetli atiyo kizim tekmeleri  :nazar: :nazar: :love7: burda havalar sogudu ama cok güzel günesli bitane hamis arkadasim var hergün bi saat yürüyüs yapiyoz  :muzz: :muzz: :muzz: öyle günler gecip gidiyo senden naber nasilsin  :opucuk:

iyiyiz bizde bende eskiye oranla daha fazla hissediyorum tekmeleri.doktor kontrolüne gün sayıyorum bu ay ilkkez  1ay bekledim ölüyorum meraktan.ne güzel yürüyonuz ya burdada soğudu havalar.bende kızımın odası boyandı ya gidip gidip bakıyorum kapıdan

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Kasım , 2011, 13:24:06

iyiyiz bizde bende eskiye oranla daha fazla hissediyorum tekmeleri.doktor kontrolüne gün sayıyorum bu ay ilkkez  1ay bekledim ölüyorum meraktan.ne güzel yürüyonuz ya burdada soğudu havalar.bende kızımın odası boyandı ya gidip gidip bakıyorum kapıdan
bi kac haftaya tam gümbür gümbür hissedersinn  :laughing7: benimde tam 2haftam kalmis  :muzz: :muzz: :muzz: simdi hep bakasin geliyo bide insan sabredemiyo ben o yüzden erken yapmak istemedim hersey son 2ayda olsa yeter bana  :muzz: :muzz: :muzz:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Kasım , 2011, 13:28:25
Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Kasım , 2011, 13:24:06

bi kac haftaya tam gümbür gümbür hissedersinn  :laughing7: benimde tam 2haftam kalmis  :muzz: :muzz: :muzz: simdi hep bakasin geliyo bide insan sabredemiyo ben o yüzden erken yapmak istemedim hersey son 2ayda olsa yeter bana  :muzz: :muzz: :muzz:

inşş cnm çokzevkli yaa harika bişi.bende haftaya cuma gidicem doktora

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

oh ne güzel senin az kalmis  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bende bu aydan sonra 3haftada bir giderim herhalde  ::)

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Kasım , 2011, 13:34:41
oh ne güzel senin az kalmis  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bende bu aydan sonra 3haftada bir giderim herhalde  ::)

ayyy ne güzel doktor öylemi dedi cnm öylemi oluomuş

azelia

Biz bugün gittik kızlarrrr... Oğlum 727 gr. olmuş... 8-9 gün önde gidiyormuş.. maaşallah dedi doktorummmm...

Tetatnoz olmasan da olur dedi ama napıcaamı bilmiyorum... İçin rahat etçekse ol dedi... Bizim hastanemizin şartları mükemmel dedi, tetanoz olcak bi durum yok... ama nolcaa belli olmaz dimi kızlar... Ben en iyisi oliyim...

Bi de bu hafta şeker yüklememiz var, ona gidicem...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Kasım , 2011, 13:36:07
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Kasım , 2011, 13:34:41

ayyy ne güzel doktor öylemi dedi cnm öylemi oluomuş
evet cnm öyleymis ama her gittimde bebegimi göremicem sadece alltan bakcaklarmis bide yarim saat kalp atisini dinlicekmisiz  :dontknow: :dontknow: burda baska  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 16 Kasım , 2011, 13:39:59
Biz bugün gittik kızlarrrr... Oğlum 727 gr. olmuş... 8-9 gün önde gidiyormuş.. maaşallah dedi doktorummmm...

Tetatnoz olmasan da olur dedi ama napıcaamı bilmiyorum... İçin rahat etçekse ol dedi... Bizim hastanemizin şartları mükemmel dedi, tetanoz olcak bi durum yok... ama nolcaa belli olmaz dimi kızlar... Ben en iyisi oliyim...

Bi de bu hafta şeker yüklememiz var, ona gidicem...
hosgeldiniz gün adasim  :opucuk: masallah ogluna  :nazar: :nazar: benimde kizim ortalama okadar olmustur  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :love7: ben asi filan olmadim 2hafta sonra gitcem bakalim ne diycek  :dontknow:

azelia

ŞİMDİ SAĞLIK OCAĞINDAKİ AİLE HEKİMİNİ ARADIM... AŞI YOKMUŞ ZATEN BU AY İÇİNDE GELCEKMİŞ... GELİNCE HABER VERCEK, GİDİP OLCAM ÖYLEYMİŞ YAA...

Evet senin prenses de aynı boyutlardadır:))) maaşallah bebişlerimizeeeeee canımmmmmmmm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 16 Kasım , 2011, 13:52:49
ŞİMDİ SAĞLIK OCAĞINDAKİ AİLE HEKİMİNİ ARADIM... AŞI YOKMUŞ ZATEN BU AY İÇİNDE GELCEKMİŞ... GELİNCE HABER VERCEK, GİDİP OLCAM ÖYLEYMİŞ YAA...

Evet senin prenses de aynı boyutlardadır:))) maaşallah bebişlerimizeeeeee canımmmmmmmm
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:artik tekmeleri cok kuvvetli dimi  :laughing7: masallah kuzularimiza  :nazar: :nazar: sen alisverise basladinmi  :icon_scratch: ben ins öteki aya tam baslicam tam agirlasmadan bide soguklar bastirmadan  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bide icimde dolasip duruyo bi bakiyom sol tarafim sisik duruyo bi kipirtilar oluyo öteki tarafa kayiyo  :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: poposumu kafasimi bilmem tutuyom orayi tekmeliyo  :k06: :k06: bide gecen ayagini hissettim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ciplak tenlen dokununca daha cok oynuyo kizim babasida sasiriyo  :k06: :k06: :k06: