2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

ab126370

ikisini koymayı aslında bende çok istiyorum. ama şimdi eşimin tarafı önüne kayınpederimin adını istiyo onun adını koymamak için de efe diyoz sadece, şimdi önüne baturalp efe dersek kayınpederimin adını da koymazsak çok ayıp olurrrrr. ooff bana kalsa ben koyar geçerim baturalp efe diye ama işte eşim razı  gelmez ne yapabilirim   :'(

bebeğimbenim(şerife)

SELAM KIZLARR BENİM 30 MAYISA KAYDI TAHMİNİ DOGUMM DAHA ÇOK ERKEN AMA :k06: :k06:BENİDE LİSTENİZE ALIRMISINIZZ :k06: :k06:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 11 Kasım , 2011, 14:03:58
SELAM KIZLARR BENİM 30 MAYISA KAYDI TAHMİNİ DOGUMM DAHA ÇOK ERKEN AMA :k06: :k06:BENİDE LİSTENİZE ALIRMISINIZZ :k06: :k06:
aa ne güzel cnm son bi kisi daha geldi hosgeldiniz  :flowers: :flowers: :opucuk: ekliyim hemen  :-*
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 116 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 117  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 117   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 131   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 140   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby: *INCI*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 154     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: 
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 154      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby:     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 155     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 155    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 158     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 159    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 160     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 161      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 170     :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  192      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  195    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  201    :nazar:    :binkybaby:

bebeğimbenim(şerife)

ÇOK TEŞEKKÜRLER TATLIMMM :opucuk: :opucuk:ALLAHIMM HEPİMİZEE SAGLIKLI SIHATTLİİ KUCAGIMIZAA ALMAYI NASİPEDERR  İNŞALAHHHHH :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 11 Kasım , 2011, 14:18:05
ÇOK TEŞEKKÜRLER TATLIMMM :opucuk: :opucuk:ALLAHIMM HEPİMİZEE SAGLIKLI SIHATTLİİ KUCAGIMIZAA ALMAYI NASİPEDERR  İNŞALAHHHHH :amin: :amin: :amin:
amin cnm insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ab126370

BENDE EN SON ULTRASONA MUAYENEYE GİTTİĞİMDE MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ ULTRASONA GÖRE 22 ŞUBAT ÇIKTI. BAKAM HAFTAYA GENE GİTCEZ DOKTORA NE DİCEK. NEDEN ÖLE ÖNE GELİYO ULTRASONA GÖRE DOĞUM TARİHİ BİLEN VARMI

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 11 Kasım , 2011, 14:25:28
BENDE EN SON ULTRASONA MUAYENEYE GİTTİĞİMDE MUHTEMEL DOĞUM TARİHİ ULTRASONA GÖRE 22 ŞUBAT ÇIKTI. BAKAM HAFTAYA GENE GİTCEZ DOKTORA NE DİCEK. NEDEN ÖLE ÖNE GELİYO ULTRASONA GÖRE DOĞUM TARİHİ BİLEN VARMI
benim doktorum daha bisey demedi o konuda ama herkes gününde dogurmuyo ya erken yada gec oluyo o yüzden  :dontknow: bide bebegin gelisimine bakiyolar önde gidiyosa degisebilir

ab126370

100 DEN AŞAĞI DÜŞMEDİK DAHA DEĞİL Mİ GÜN OLARAK :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 11 Kasım , 2011, 14:32:28
100 DEN AŞAĞI DÜŞMEDİK DAHA DEĞİL Mİ GÜN OLARAK :))
yok cnm insallah 2hafta sonra düscez  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

sweetrose25

oley artık son sırada değiliz  :hello2: :hello2:hoşgeldın canım

HAYATIMIN ANLAMIYLA

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 11 Kasım , 2011, 14:50:18

oley artık son sırada değiliz  :hello2: :hello2:hoşgeldın canım
:k06:hoşbulduk canımmm  :opucuk: :opucuk:

can can

merhabalar ben de aranızda yeniyim. muhtemel doğum tarihimiz 25 mayıs inşallah.

sweetrose25

Alıntı yapılan: can can - 11 Kasım , 2011, 15:08:26
merhabalar ben de aranızda yeniyim. muhtemel doğum tarihimiz 25 mayıs inşallah.

hoşgeldın canım demek aynı gun gelıyo meleklerımız

HAYATIMIN ANLAMIYLA

can can

hoşgeldın canım demek aynı gun gelıyo meleklerımız
[/quote]
hoşbuldum. evet öyle olacak inşallah