2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

ab126370

amin inş. herkesin bebişi çok hareketli olur inş :))) yok ya biz öle olmayız bence ::)) yani banane oğlumun veya kızımın çocuğunun adının ne olcağından, annesi babası onlar, onlar bakcak büyütcek, üstelik hevesleri var şimdi demiyolAR HİÇÇÇ

ab126370

BU ARADA HALEN KULLANDIĞINIZ DÜZENLİ İLAÇLAR VARMI. BİZDE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ŞEKER TARAMASINA GİTCEZ BAKALIM. HERKES ÇOK İĞRENÇ BİRŞEY O DİYO

ab126370

HANGİ HAFTA KAÇINCI AYA DENK GELİYO KIZLAR BİLEN VARMI. BE  SORANLARA HEP 5 AYLIK  YA DA 5 BUÇUK HAMİLEYİM DİYORUM. ŞUAN 23+2

gökkusağı

vitamin ve demir kullanıorum ben cnm.eed şeker yklemesi çok kötüymüş bende çok duydum  :igrenc: :igrenc: zaten şekerle aram yok şu sıralar  :igrenc: bakalım naapıcaz  :honk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ab126370

KİLO ALIMLARINIZ NASIL BU ARADA ARKADAŞLAR. BEN 14 KİLO ALMIŞIM.  :sad1:  :sad1: DOĞUMA KADAR 90 FELAN OLCAM GALİBA. 64 İLE HAMİLE KALDIM ŞUAN 77 KİLOYUM.
:hieyt:

ab126370

BANA DA DEMİR İLE MAGNEZYUM VERDİ AMA KULLANAMIYOM. İÇİM Bİ TUHAF OLUYO

qonca

bende 18. haftadayım 1 kilo almışım

inş fazla kilo almam  :'(

ab126370

ay ne guzel senin aldığın kilolar bebeğine gider o zaman

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 10 Kasım , 2011, 14:48:24
HANGİ HAFTA KAÇINCI AYA DENK GELİYO KIZLAR BİLEN VARMI. BE  SORANLARA HEP 5 AYLIK  YA DA 5 BUÇUK HAMİLEYİM DİYORUM. ŞUAN 23+2
cnm biz 6.ayimiz girdik 6ayliik dersin  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

fatoş2009

slm biz geldik kızım hayrunnisamla pıtır pıtır ediyo oda karnımda nasılsınız bakalım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 10 Kasım , 2011, 19:57:04
slm biz geldik kızım hayrunnisamla pıtır pıtır ediyo oda karnımda nasılsınız bakalım
as cnm hosgeldiniz  :opucuk: bizimkide uyuyodu uyandi oynuyo  :k06: :k06: :k06: dürtüklüyo beni asagidan  :nazar: :love7: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

fatoş2009

fatoş2009

çok güzel bi duygu yaaa bu aradakızınaisimbulmuşsun gerçekten çokkk güzel ecrin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 10 Kasım , 2011, 20:04:25
çok güzel bi duygu yaaa bu aradakızınaisimbulmuşsun gerçekten çokkk güzel ecrin
evet cnm seninkide cok güzel isim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: