2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

rusta

rusta

gökkusağı

eğer kayınpederini seviosan koy valla noolcak ama benim gibi nefret ediosan bişi diemicem.yan isim koycakmısınız sadece sadettin mi  ???
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 10 Kasım , 2011, 14:21:46
eğer kayınpederini seviosan koy valla noolcak ama benim gibi nefret ediosan bişi diemicem.yan isim koycakmısınız sadece sadettin mi  ???
severim kötü bişisini görmedm eşim bişi demiyoda ben diyorum koyarız diye ilk torun çünkü..yan isim düşünmedk bu isim zaten uzun..siz konuşmuyomusunuz

gökkusağı

ya benim kaynım koymuş zaten oğluna kayınpederimin adını biz poyraz da karar kıldık ta eşim dün şakayla karışık bi koyarız dedi şöle bi baktım gözünün içine  :ehi: :ehi: bilmiom aslında kızmakta istemiorum koymak isterse ben asla seslenmem sevmiorum çünkü kayınpederimi ama eşimede kıyamıorum isterse ne derim bilmiorum bakalım bakalım.kayınpederimin adı ali.iki isim olur öle olursa  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

ab126370

saolun KIZLAR. BAKALIM HASTANELERİ ARADIM DA 24 HAFTAYA HATTA 30 HAFTAYA KADAR BAKABİLİYORUZ DEDİ. EŞİMLE Bİ ANLAŞABİLSEK GİDİCEZ İNŞ. İÇİM BİRAZ DA OLSA RAHATLADI. BU ARADA KIZLAR SİZDE DE PANİK ATAKLIK BAŞLADIMI. EN UFAK BİŞEYDE AY BİŞİ OLDUMU, OLURMU FELAN DİYE BÖLE KÖTÜ KÖTÜ ŞEYLER AKLINIZA GELİYORMU

gökkusağı

Alıntı yapılan: ab126370 - 10 Kasım , 2011, 14:30:19
saolun KIZLAR. BAKALIM HASTANELERİ ARADIM DA 24 HAFTAYA HATTA 30 HAFTAYA KADAR BAKABİLİYORUZ DEDİ. EŞİMLE Bİ ANLAŞABİLSEK GİDİCEZ İNŞ. İÇİM BİRAZ DA OLSA RAHATLADI. BU ARADA KIZLAR SİZDE DE PANİK ATAKLIK BAŞLADIMI. EN UFAK BİŞEYDE AY BİŞİ OLDUMU, OLURMU FELAN DİYE BÖLE KÖTÜ KÖTÜ ŞEYLER AKLINIZA GELİYORMU

cnm çok normal bende öle çok yoğun bi şeklide deil de bazen öle kuruorum ki çıldırıcak gibi oluorum.öle durumlarda bol bol dua et içini ferahlatır.bide psikolog bi arkadaşım demişti konuş bebeğinle hepsini anlıo hepsini hissedio demişti seni rahatlatıcaktır mutlaka bebeğin hareketleriyle  :)
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

rusta

Alıntı yapılan: ab126370 - 10 Kasım , 2011, 14:30:19
iyi hadi baklmüzüldüğün kadar yokmuş bak..hemde nasıl hele ben panik ötesi :y25: tam hisstmeye başladm derken 1,2 gündür net hisstemiyorm oğlumu meraktn ölücem

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 10 Kasım , 2011, 14:27:34
ya benim kaynım koymuş zaten oğluna kayınpederimin adını biz poyraz da karar kıldık ta eşim dün şakayla karışık bi koyarız dedi şöle bi baktım gözünün içine  :ehi: :ehi: bilmiom aslında kızmakta istemiorum koymak isterse ben asla seslenmem sevmiorum çünkü kayınpederimi ama eşimede kıyamıorum isterse ne derim bilmiorum bakalım bakalım.kayınpederimin adı ali.iki isim olur öle olursa  :dontknow:
kaynın koymuş gerek yok bnce ama eşin isterse isim sonuçta koy gitsin canm ali güzel gerçi kısa yani yanına istediğini koyarsn

gökkusağı

bencede gerek yok da işte.hayırlısı olsun bakalım daha vaktimiz çok nasıl olsa  :D
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

ab126370

evet kızlar tşklerrr. ben de konuşmaya çalışıyom bebeğimle ama dicek birşey bulamıyom, canım oğlum, fıstık oğlum, yakışıklı oğlum, tosun oğlum diyom hep böle tatlı kelimeleri başa ekleyip oğlum diyom ama sonra ne diyeceğimi bilemiyorum. bu arada bizde efe koycaz bakalım. kayınvalidem kayınpederinin adını koycaz diyo. hüseyin efe olcak diyo. bende deliriyorum öle olunca. hatta kendisi şuan hep hüseyin efe diyo. nüfusta efe yazcak onlar hüseyin efe dicek oğluşuma. şöle karışmalarına deliriyorum  :ehi:

rusta

bnde çıkıyorum canm biraz dinleneym yemek faln düşüneym görüşürüz sonra  :opucuk:

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 10 Kasım , 2011, 14:40:40
bnde çıkıyorum canm biraz dinleneym yemek faln düşüneym görüşürüz sonra  :opucuk:

tmm cnm görüşürz ii bakın kendinize  :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

ab126370

bide oğlum işteyken kendini çok  hissetiriyo bana, tatil günlerinde pek oralı olmuyo ondan çok tedirgin oluyorum. hep  içimde oynasın istiyom. en ufak seğirme bile insanı ne kadar mutlu ediyo dimi

gökkusağı

Alıntı yapılan: ab126370 - 10 Kasım , 2011, 14:40:08
evet kızlar tşklerrr. ben de konuşmaya çalışıyom bebeğimle ama dicek birşey bulamıyom, canım oğlum, fıstık oğlum, yakışıklı oğlum, tosun oğlum diyom hep böle tatlı kelimeleri başa ekleyip oğlum diyom ama sonra ne diyeceğimi bilemiyorum. bu arada bizde efe koycaz bakalım. kayınvalidem kayınpederinin adını koycaz diyo. hüseyin efe olcak diyo. bende deliriyorum öle olunca. hatta kendisi şuan hep hüseyin efe diyo. nüfusta efe yazcak onlar hüseyin efe dicek oğluşuma. şöle karışmalarına deliriyorum  :ehi:

öle cnm karışıolar malesef naapalım bizde mi böle olcaz diorum bazen  :k06: eed bizde bi hafta falan oldu hissetmeye başlayalı çıldırıorum resmen o hareket ettikçe çok mutlu oluo insan  :hieyt: :hieyt: allah eksikliklerini göstermsin inş  :binkybaby:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥