2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: rusta - 09 Kasım , 2011, 16:33:57
eşin doğru söylüyo canm karışacak gibi duruyo buğlem daha güzel ben çok  beğenmiştim kızm olsaydı adas olablrdi kızlar :laughing7: senden gördüm tabi buğlemn anlamı ne canm
canım netteki anlamı: cenneti müjdeleyen melek
ama gerçek anlamı eski kızılderelilerde yağmur yüklü bulut demekmiş... eşim 2.anlamınıda beğendi ben olmazsa değiştirelim dedim hayır güzel dedi... bende seviyorum zaten buğlem ismini  :k06: :k06:

rusta

evt cnm sağ salim ismiyle büyüsün inş.melekler..anlamları da güzel..hem alışmışsındır artık sen o isme.baklm biz hiç düşünmedk ama büyük ihtimal kayınpdermn ismi olacak gibi :icon_scratch:

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 08 Kasım , 2011, 20:39:01
bizim kizlar firardaaa  :-ooo :-ooo :-ooo kimsecikler ugramamis  :k06: :k06: :k06:
canm artk geldik inşallah bi daha bukadar ara vermeyiz bi daha kızının ismini ecrin mi vermeyi düşünüyosun bende hayrunnisada  karar kıldım o olacak inşallah :)

ab126370

merhaba kızlar. önceklikle hepinizin ve bebişlerinizin bayramını kutluyorum. morelim çok bozuk kızlar. detaylı ultrason için hastaneyi aradım gün almak için. kaçıncı haftadasınız dedi. dedim 23. haftadayım. detaylı ultrason 19 ile 20 hafta arası oluyo günü geçmiş dedi :((((( ne yapcam ben kafam allak pullak  oldu  :crybaby2:    :crybaby2:    :crybaby2:

rusta

slm canm sizinde bayramınız kutlu olsun..moralini bozacak bişi yok tatlım kendi doktorunu arasaydn konuşsaydın bi ..habern olsa geçirmezdin gününü üzülme..başka yapılacak bişi varmı diye sordun mu?

ab126370

Alıntı yapılan: rusta - 10 Kasım , 2011, 11:10:42
slm canm sizinde bayramınız kutlu olsun..moralini bozacak bişi yok tatlım kendi doktorunu arasaydn konuşsaydın bi ..habern olsa geçirmezdin gününü üzülme..başka yapılacak bişi varmı diye sordun mu?

EŞİM HASTANEDE ÇALIŞIYO O KONUŞTU HOCAYLA. DEMİŞ Kİ HANİ YAPTIRISANIZ İYİ OLUR DİYE DEMİŞTİM AMA SAKINCASI YOK YAPTIRMADIYSANIZ DEMİŞ. EŞİMDE GENELDE ZATEN ÇOĞU KİŞİ YAPTIRMIYOMUŞ FELAN DEDİ. BİLMİYOM ÇOK ÜZÜLDÜM ŞİMDİ

rusta

Alıntı yapılan: ab126370 - 10 Kasım , 2011, 11:56:27

EŞİM HASTANEDE ÇALIŞIYO O KONUŞTU HOCAYLA. DEMİŞ Kİ HANİ YAPTIRISANIZ İYİ OLUR DİYE DEMİŞTİM AMA SAKINCASI YOK YAPTIRMADIYSANIZ DEMİŞ. EŞİMDE GENELDE ZATEN ÇOĞU KİŞİ YAPTIRMIYOMUŞ FELAN DEDİ. BİLMİYOM ÇOK ÜZÜLDÜM ŞİMDİ
üzülme o zamn cnm testlern güzel çıktıysa bunn dasüresi geçmş yapacak bişi yok..tabiki yaptırsanz iyi oludu ama oluruna bırak allah korur sen dua et

gökkusağı

kızlarr bizde geldikk nasılsınızz nasıl geçti tatil  :hello2: :hello2: :hello2:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 10 Kasım , 2011, 12:11:16
Alıntı yapılan: ab126370 - 10 Kasım , 2011, 11:56:27

üzülme o zamn cnm testlern güzel çıktıysa bunn dasüresi geçmş yapacak bişi yok..tabiki yaptırsanz iyi oludu ama oluruna bırak allah korur sen dua et

cnm üzülme yaptırsaydın ii olurdu tabi ama yaptırmadıysan da bişi olmaz.çoğu kişi yaptırmıo testlerinde i  ii çıkmıştı zaten içinizi ferah tutun  :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 10 Kasım , 2011, 12:44:27
kızlarr bizde geldikk nasılsınızz nasıl geçti tatil  :hello2: :hello2: :hello2:
hoşgeldiniz canm iyiyiz bizde güzeldi senn?

gökkusağı

iyiydii gezdik oğlumla bol bol yemek yedik  :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 10 Kasım , 2011, 10:03:57
merhaba kızlar. önceklikle hepinizin ve bebişlerinizin bayramını kutluyorum. morelim çok bozuk kızlar. detaylı ultrason için hastaneyi aradım gün almak için. kaçıncı haftadasınız dedi. dedim 23. haftadayım. detaylı ultrason 19 ile 20 hafta arası oluyo günü geçmiş dedi :((((( ne yapcam ben kafam allak pullak  oldu  :crybaby2:    :crybaby2:    :crybaby2:
cnm üzülme yaptirmak zorunda deilsin bende 22.haftada yaptirdim aslinda cokda gec deil  :icon_scratch:

rusta

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 117 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 118  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 118   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 132   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 141   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 155     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: 
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 155      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby:     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 156     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 156    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 159     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 160    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 161     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 162      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 171     :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  193      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  196    :nazar:     :binkybaby: