2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 03 Kasım , 2011, 18:45:25
kızlar slm bugün internetin son günü kim bilir ne zaman bağlanır yarın taşınıyoruz  :-ooo bide kızlar canım çok sıkkın bugün doktora gittim çok enfeksiyon varmış ilaç verdi birde bir haftas onra tekrar gel dedi  :crybaby2: yaa bide dediki bu sefer kıza benziyor anlamadım gitti mavilerin alın dedi şimdide kıza benziyor dedi bu ne ya kız olacak diye üzülmüyorum böyle değişiklikten nefret ediyorum pipisinin fotoğrafını gösterdi o pipi nereye gitti anlamadım öbür ayda yine erkek derse kafasını kırarırım  :cildir: :cildir:
as cnm hgdiniz  :opucuk: simdiden kolay gelsin sana ozaman ins kolayliklan yeni evine yerlesirsin  :amin: :amin: :opucuk: bizede göstermistin o fotolari nere kacti ki pipisi hayret  :icon_scratch: :k06: :k06: ins cok alisveris yapmadin  ::) ben o yüzden bekliyorum tam kesin olsun alcam esyalarini  :muzz: :muzz: :muzz: bu arada gecmis olsun enfeksiyon her hamilede olabilen meret  :cildir: :cildir:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gökkusağı

geçmiş olsun bihtercim cansunun dediği gbi bol bol su iç kendinide yorma taşıncam die  :caca: kız erkek farketmez hayırlı evlat olsun yeter  :k06: kesin kız mı dedi yoksa kıza benziomu dedi.bide erkek demiştiniz dememdinzmi çok ilginç yaa bişi almışmıydınız bari maviş maviş  :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Kasım , 2011, 19:25:54
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 18:19:23
biz geldik dünürüm ama sen gitmişsin  ::)
geldik dünürcazim  :opucuk: :k06: :k06:

hg niz dünürüm nasıl oldunuz geçtimi gribiniz  :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 19:28:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Kasım , 2011, 19:25:54
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 18:19:23
biz geldik dünürüm ama sen gitmişsin  ::)
geldik dünürcazim  :opucuk: :k06: :k06:

hg niz dünürüm nasıl oldunuz geçtimi gribiniz  :opucuk:
bugün daha iyiyiz gibi ins gene gece fena olmam  :sad1: nefes alamiyom tikaniyom deniz suyu sprey almistim fayda etmiyo  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: sen nasilsin cnm  :opucuk:

gökkusağı

iiyiz bizde bugün amniosentez yaptırdık yatıoz  kurtulduk çok şükür iiyiz ama  :amin: 
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 19:32:34
iiyiz bizde bugün amniosentez yaptırdık yatıoz  kurtulduk çok şükür iiyiz ama  :amin:
iyi sükür hep iyi olun emi Rabbim tüm hamisleri korusun hastaliklardan  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 19:12:55
cnm hg nasıl yaa anlamadım ne enfeksiyonu varmış adı neymiş  :dontknow: bu arada nasıl değişmiş yaa harbi pipi gibiydi bizde gördük başka bi dr a görün istersen  :dontknow:
canım hoşbulduk idrar yolumda çıktı enfeksiyon haftaya tekrar gidecez bakalım ilaçlar geçirir inşş  :amin: canım valla bizde anlamadık o pipi nereye kayboldu yüzde yüz erkek dedi alışverişe başlayın dedi bugünde kıza benziyor dedi eşim delirdi  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bayramada az kalmis  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo bu pazar  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ins bidaki bayrami bebeklerimizlen gecircez  :love9: :love9: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :k06: :binkybaby: :love7:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Kasım , 2011, 19:35:25
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 19:32:34
iyi sükür hep iyi olun emi Rabbim tüm hamisleri korusun hastaliklardan  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

amin cnm eed inş bi daahaki bayram kucağımızda olcaklar çok şükürr  :love9: :love9:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Kasım , 2011, 19:25:08
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 03 Kasım , 2011, 18:45:25
kızlar slm bugün internetin son günü kim bilir ne zaman bağlanır yarın taşınıyoruz  :-ooo bide kızlar canım çok sıkkın bugün doktora gittim çok enfeksiyon varmış ilaç verdi birde bir haftas onra tekrar gel dedi  :crybaby2: yaa bide dediki bu sefer kıza benziyor anlamadım gitti mavilerin alın dedi şimdide kıza benziyor dedi bu ne ya kız olacak diye üzülmüyorum böyle değişiklikten nefret ediyorum pipisinin fotoğrafını gösterdi o pipi nereye gitti anlamadım öbür ayda yine erkek derse kafasını kırarırım  :cildir: :cildir:
as cnm hgdiniz  :opucuk: simdiden kolay gelsin sana ozaman ins kolayliklan yeni evine yerlesirsin  :amin: :amin: :opucuk: bizede göstermistin o fotolari nere kacti ki pipisi hayret  :icon_scratch: :k06: :k06: ins cok alisveris yapmadin  ::) ben o yüzden bekliyorum tam kesin olsun alcam esyalarini  :muzz: :muzz: :muzz: bu arada gecmis olsun enfeksiyon her hamilede olabilen meret  :cildir: :cildir:
hoşbulduk canım çok sağol inşş aksilik çıkmadan taşınırız  :amin: aynen ya fotoları da atmıştım erkek bebek olanlarda baktı bizimde böyleydi dediler anlamadım bu sefer kıza benziyor dedi canım kıyafet alınmıştı annem çok almıştı bzıları her ikisinde giydirilir bazısı mavi  :k06: bakalım öbür aya başka birşey olursa şaşırmam ha  :toothy10: saol canım enfeksiyon olduğunu anlamıştım ilaç verdi bakalım neolacak

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 03 Kasım , 2011, 19:35:48
cnm hg nasıl yaa anlamadım ne enfeksiyonu varmış adı neymiş  :dontknow: bu arada nasıl değişmiş yaa harbi pipi gibiydi bizde gördük başka bi dr a görün istersen  :dontknow:
canım hoşbulduk idrar yolumda çıktı enfeksiyon haftaya tekrar gidecez bakalım ilaçlar geçirir inşş  :amin: canım valla bizde anlamadık o pipi nereye kayboldu yüzde yüz erkek dedi alışverişe başlayın dedi bugünde kıza benziyor dedi eşim delirdi  :k06:
ya simdi gene baktim fotolarina erkek resmen  :icon_scratch: bence görmedigi icin kiz dedi saklanmis olabilir  :dontknow: hani ilk kiz diyip sonra erkek dese anlicam saklanmis diycez ama bu komik yani ins cok bisi almadin  :ehi: :ehi: bizim burda birisine demisler erkek diye hemen gitmisler hersey bastan asagi mavi almislar baska renk yok  :ehi: :ehi: :ehi: odasi filan hersey sonra kiz demis yanlisliklan kordon sanmis  :k06: :k06: saglikli olsunlar genede farketmez ama insan sinirlenir  :cildir: :cildir:

fatoş2009

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Kasım , 2011, 12:13:47
fatoş düzelttim bilgilrini tatlım.kızın oluyomuş ne güzl.hayırlısı inş.
çok teşekkür ederim nilcim bende çokkkkk mutluyum allahım dualarımıkabul etti

fatoş2009

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Kasım , 2011, 12:27:22
hayırlı olsun fatoş kızlarımız gittikçe artıo şu sayıyı eşitlesekmi naapsak  :k06: allah gönlüne göre vermiş sağ salim kucağına alırsın prensesi inş  :nazar: :amin:
teşekkür ederm canm inan varya şimdiden ona battaniye örmeye başladım bitirir bitirmez resmini koycam zaten

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Kasım , 2011, 19:40:26
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 03 Kasım , 2011, 19:35:48
ya simdi gene baktim fotolarina erkek resmen  :icon_scratch: bence görmedigi icin kiz dedi saklanmis olabilir  :dontknow: hani ilk kiz diyip sonra erkek dese anlicam saklanmis diycez ama bu komik yani ins cok bisi almadin  :ehi: :ehi: bizim burda birisine demisler erkek diye hemen gitmisler hersey bastan asagi mavi almislar baska renk yok  :ehi: :ehi: :ehi: odasi filan hersey sonra kiz demis yanlisliklan kordon sanmis  :k06: :k06: saglikli olsunlar genede farketmez ama insan sinirlenir  :cildir: :cildir:
canım kim bakıyorsa halen erkek diyorlar zavallımın pipisi kayboldu  :toothy10: :k06: ben de öyle diyoprum görmedği için öyle dedi  kız dedi cinsiyet önemli değil ama ilk erkek diyipte sonra farklı olması sinir ya bide yüzde yüz demişti ben halen tam kız diyemiyorum içimden geçen halen erkek ama bakalım ne olacak ..  biraz alınmış ya kıyafetler annem almıştı zavallım  :k06: