2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

gülüm grip için bol bol nane limon iç bende geçenlerde olmuştum elma limon kaynatıp içtim çok iyi geldi
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:32:40
Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:29:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:25:09
bizde geldik kızlarrr nasılsınız  :opucuk: :opucuk:

gülüm nasıl oldun içtinmi bişiler  :opucuk:

nilcim kaç defa yazdım sana denk gelemedik bi türlü nasıl geçti tatilin antalya nasıldı die  :laughing7:

yağmur nisa hg cnm nası gidio iimisinz  :flowers:
hosgeldiniz cnm  :opucuk: ya gündüz disardaydim yürüyüs filan yaptim iyiydim ama eve geldim an basladi yemek zorlan yedim valla burnum kapali limonlu cay icicem simdi bide meyve yicem ins hemen gecer  :sad1:

geçmiş olsun cnm yatın dinlenin anca dinlenmeyle geçer bu meret  :-\
saol cnm ins hemen gecer yaaa  :sad1: papatya cayi yaptim iciyim limonlu iyi gelir belkim  :-\
:nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:33:47
kızlar bakın bunu aldık kızıma.bayrama kadar gelicek

cnm çok güzel ii günlerde kullansın minik kızın.sağlıcakla inşş  :flowers: :love9: :nazar: kaça aldınız benim fiyatlarla ilgili hiç fikrim yok henüz   :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

nilcim çok güzel bizde bu ay kıyafet alış verişine başlayacaz oğluma eşim şimdiden fenerbahçe kıyafetleri gördü onları alacakmış oğlum doğar doğmaz fenerli olacak

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:38:35
nilcim çok güzel bizde bu ay kıyafet alış verişine başlayacaz oğluma eşim şimdiden fenerbahçe kıyafetleri gördü onları alacakmış oğlum doğar doğmaz fenerli olacak

bizimkide beşiktaşlı olcakmış cnm snırım bu erkekler sırf bu yüzden çocuk yapıolar.neymiş oğlu yavru kartal olucakmış  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

__nil__

gülüm ben 3farklı doktora gittim üçüde kız deyince başladım alışverişe.
kıyafet alışverişimiz bitti,battaniyeler de tamam.oda takımı,halı,park yatak,uyku seti de aldık.Ama maşallah eksikler bitmiyor.

canım ben bu oyun parkını+ içine yatağını+ uyku seti toplamda 270e aldım.İnternette bebefix.com sitesinden kampanya vardı.

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:40:13
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:38:35

bizimkide beşiktaşlı olcakmış cnm snırım bu erkekler sırf bu yüzden çocuk yapıolar.neymiş oğlu yavru kartal olucakmış  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: geçen bizde öylesine girdik mağazaya para yok maaşı alınca başlayacaz alışverişe fenerbahçeli çorabından tut tulumu ayakabbısı onları hepsini alacakmış senin kartal benim kanarya  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  bende galatasaraylıyım ona ait hiçbirşey olamazmış kız olsaymış aldırırmış güya git dedim hayat diydirmezdin diyince gülüyor giydirmem tabi diyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:36:09
nilcim adet olamadığım için şişiyorum galiba gülümcüm senle aynıyız bende yarım dünya oldum neredeyse göbek benden önce gidiyor top gibiyim yatarken dönerken zorlanıyorum yavaş yavaş hareketleri hissediyormusunuz
kadriyecim h.b nasılsın bir yerde konunu okudum ama yazamadım sorun var diye ne oldu inş birşey yoktor bu arada seninde hayırlı olsun bir paşa daha geliyor
evet aynen geceleri cok rahat uyuyamiyom simdiden  ::) ben 18.haftadan sonra segirmeler seklinde hissediyodum ama 2haftadir tekmeliyo  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: bazen aciyom karnimi ben ona tik tik yapiyom o da bana oyun oynuyoz kizimlan  :ehi: :ehi: :ehi: simdiden cvp vermeye basladi  :k06: :k06: :k06: bide cikilota yiyince muz yiyince tam oynuyo seninde baslar yakinda  :hello2: :hello2:

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:41:58
benimkide trabzonlu yapacak  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

garibim yavrucaklarım kendileri seçme imkanı vermecek babaları aklı erdiğinde değiştirirse takım ne yapacaklar bilmiyorum :ehi: :ehi: :ehi:

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:43:44

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: geçen bizde öylesine girdik mağazaya para yok maaşı alınca başlayacaz alışverişe fenerbahçeli çorabından tut tulumu ayakabbısı onları hepsini alacakmış senin kartal benim kanarya  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  bende galatasaraylıyım ona ait hiçbirşey olamazmış kız olsaymış aldırırmış güya git dedim hayat diydirmezdin diyince gülüyor giydirmem tabi diyor

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aynen valla hayatta giydirmez alma parana yazık.zaten el kadar tulum 40 50 lira  :-ooo :-ooo :-ooo

bende galatasaraylıyım ama ağzımı bilem açtırmıo  :ehi: :ehi:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:44:40
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:36:09
nilcim adet olamadığım için şişiyorum galiba gülümcüm senle aynıyız bende yarım dünya oldum neredeyse göbek benden önce gidiyor top gibiyim yatarken dönerken zorlanıyorum yavaş yavaş hareketleri hissediyormusunuz
kadriyecim h.b nasılsın bir yerde konunu okudum ama yazamadım sorun var diye ne oldu inş birşey yoktor bu arada seninde hayırlı olsun bir paşa daha geliyor
evet aynen geceleri cok rahat uyuyamiyom simdiden  ::) ben 18.haftadan sonra segirmeler seklinde hissediyodum ama 2haftadir tekmeliyo  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: bazen aciyom karnimi ben ona tik tik yapiyom o da bana oyun oynuyoz kizimlan  :ehi: :ehi: :ehi: simdiden cvp vermeye basladi  :k06: :k06: :k06: bide cikilota yiyince muz yiyince tam oynuyo seninde baslar yakinda  :hello2: :hello2:

başladı cnm şimdiden vuruyor yavaş yavaş sabahları kahvaltıdan sonra falan acip bir duygu cnm ya o vurdukça ben oğlum oğlum diyorum sanki cvp veriyor bana

gökkusağı

saol teysesi teşekkür ederiz sorun yok ama amniosentez olucaz yarın onu beklioruz 1 hafta içinde çıkarmş sonuç dr aslında gerek duymuorum dedi ama bizim içimiz başka türlü rahat etmiicek  :dontknow: sıvı alınmışken down için falanda bakılıcak onun sonucu 2 3 hafta sora çıkarmış ama bizim için önemli olan toxo.dün cinsiyetimizi örendik bizimkide paşaymış  :k06: :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:45:32
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:43:44

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aynen valla hayatta giydirmez alma parana yazık.zaten el kadar tulum 40 50 lira  :-ooo :-ooo :-ooo

bende galatasaraylıyım ama ağzımı bilem açtırmıo  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: birde erkek ya babası gibi olmalarını bekliyorlar ama yanılacaklar erkek annen özelliklerini alırmış

kızlar ben çıkmak zorundayım eşim geldi yemek yiyecez hiç çıkmakta istemiyorum ama kendinize çok iyi bakın öptüm sizleri kadyicem inş bir sorun çıkmaz içini ferah tut