2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:18:22
Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:16:58
yağmurnisa bizi ihmal ediooooo çookk

ama benim evimde net yokki kaynanamada sürekli gelmek istemiyorum çok özlüyorum sizi evde netim olsa hiç çıkmazdım ama yok ki

hımm tamam o zaman affttikkk :D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:16:56
Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:11:03
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 18:53:55
slm şekerler
as cnm nerelerdesin sen valla hic yoksun  :caca: :caca: :caca: :opucuk:

buydayım ya niye dövüyon beni ağlarım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  ben deldim sen doksun
buarada cnm hayırlı olsun kızın oluyormuş
oyy oyy döfmem seni ama arada gel ya eskiden cok görüsüyoduk simdi yoksun  :opucuk: evet cnm ins kizim olcak  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:19:40
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:18:22
Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:16:58
yağmurnisa bizi ihmal ediooooo çookk

ama benim evimde net yokki kaynanamada sürekli gelmek istemiyorum çok özlüyorum sizi evde netim olsa hiç çıkmazdım ama yok ki
:laughing7: :laughing7: :laughing7:

hımm tamam o zaman affttikkk :D

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik bakalım benim mide yanmalarım oluyor arada birde şişlik bende gül kaç kilo aldın sen
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

gökkusağı

bizde geldik kızlarrr nasılsınız  :opucuk: :opucuk:

gülüm nasıl oldun içtinmi bişiler  :opucuk:

nilcim kaç defa yazdım sana denk gelemedik bi türlü nasıl geçti tatilin antalya nasıldı die  :laughing7:

yağmur nisa hg cnm nası gidio iimisinz  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:23:44
nasılsınız nasıl gidiyor hamilelik bakalım benim mide yanmalarım oluyor arada birde şişlik bende gül kaç kilo aldın sen

gayet iyi cnm nefesim darlanıyor gece yatınca ama iyi gnelde.mide yanmasına soğuk süt iyi geliyor diye biliyorum.şişlik neden oluyor canım

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:25:09

nilcim kaç defa yazdım sana denk gelemedik bi türlü nasıl geçti tatilin antalya nasıldı die  :laughing7:

cnm denk gelemedik ama cvp yazdım sana.güzeldi dinlendik denize havuza girdik sıcaktı baya.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 19:23:44
iyiyim diycem ama deilim maalesef grip oldum dünden beri kötüyüm  :sad1: :sad1: yanmalar bendede bazen oluyo soguk süt ic hemen geciyor  ;) bende aldim baya cnm ama kimse inanmiyo sade top gibi göbek var gögüs var okadar 6-7kilo aldim  :suclu: bkalim nereye kadar alcaz  :k06: :k06: bu aralar istahim yok hastayim diye  :-\ belki almam cok

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hosgeldiniz cnm  :opucuk: ya gündüz disardaydim yürüyüs filan yaptim iyiydim ama eve geldim an basladi yemek zorlan yedim valla burnum kapali limonlu cay icicem simdi bide meyve yicem ins hemen gecer  :sad1:

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:27:16

cnm denk gelemedik ama cvp yazdım sana.güzeldi dinlendik denize havuza girdik sıcaktı baya.

ben denk gelmemişim demekki sevindim ii geçtiğine ailecek tatil yaptınız ne güzel darısı başımıza inş  :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:29:21

hosgeldiniz cnm  :opucuk: ya gündüz disardaydim yürüyüs filan yaptim iyiydim ama eve geldim an basladi yemek zorlan yedim valla burnum kapali limonlu cay icicem simdi bide meyve yicem ins hemen gecer  :sad1:

geçmiş olsun cnm yatın dinlenin anca dinlenmeyle geçer bu meret  :-\
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

kızlar bakın bunu aldık kızıma.bayrama kadar gelicek

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 19:31:40
Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:27:16

ben denk gelmemişim demekki sevindim ii geçtiğine ailecek tatil yaptınız ne güzel darısı başımıza inş  :flowers:

evet cnm inşş tavsiye ederim iyi geliyor

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

nilcim adet olamadığım için şişiyorum galiba gülümcüm senle aynıyız bende yarım dünya oldum neredeyse göbek benden önce gidiyor top gibiyim yatarken dönerken zorlanıyorum yavaş yavaş hareketleri hissediyormusunuz
kadriyecim h.b nasılsın bir yerde konunu okudum ama yazamadım sorun var diye ne oldu inş birşey yoktor bu arada seninde hayırlı olsun bir paşa daha geliyor
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:33:47
kızlar bakın bunu aldık kızıma.bayrama kadar gelicek

cok güzel cnm güle güle kullansin kizin  :love9: :love9: :love9: ben aslinda niyetliydim alisverise baslamaya ama bu ayin 30.da bidaha gitcem gene kiz derse baslicam belki sonradan erkek der ne bilim bizim burda öyle olmus bi kadina  :-ooo :-ooo zaten doktorum kesin kiz demedi kiz oldugunu düsünüyom dedi  :icon_scratch: :dontknow: ??? bakalim  :laughing7: