2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 13:17:43
biz hala antibiyotik kullandığımızdan bulaşmmıo bize eşim çok kötü geçirdi yattı kaç gün ona rağmen bulaşmadı.ilacın faydaları  :k06: bizde bırakıcaz sanırım ilacı o zaman dikkat etmem lazım hakkaten allah korusun çok ağır olur salgın zaten  :sad1:
evet cnm dikkat et  :opucuk: bi fotograf cekip koyamadin gii merak ediyoz göbisini hem damadimida görürdük  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

xxcansuxx

gülüm geçmiş olsun geçen hafta ben berbattım ıhlamuru limonlu içtim... bol meyve mandalina, sıcacık çorbalar iyi geldi... bizim bir hocamız grip ilaçla 1 haftada ilaçsız 7 günde atlatılır derdi  :k06: :k06: gerçekten öyle oluyor ilaç almasanda dinlenince 1 haftada geçiyor dikkat et kendine hemen geçsin inş. :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Kasım , 2011, 13:24:42
gülüm geçmiş olsun geçen hafta ben berbattım ıhlamuru limonlu içtim... bol meyve mandalina, sıcacık çorbalar iyi geldi... bizim bir hocamız grip ilaçla 1 haftada ilaçsız 7 günde atlatılır derdi  :k06: :k06: gerçekten öyle oluyor ilaç almasanda dinlenince 1 haftada geçiyor dikkat et kendine hemen geçsin inş. :amin: :amin:
saol cnm insallah gecer  :amin: :amin: valla hamileligimin en altin aylarindayim bi disimden cektim simdide hastaliktan  :k06: :k06: Allah daha kötü seylerden korusun  :amin: :amin: vitamin alayim bol bol hemen ceker bide corba yapim dedigin gibi iyi gelir  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 13:28:07
saol cnm insallah gecer  :amin: :amin: valla hamileligimin en altin aylarindayim bi disimden cektim simdide hastaliktan  :k06: :k06: Allah daha kötü seylerden korusun  :amin: :amin: vitamin alayim bol bol hemen ceker bide corba yapim dedigin gibi iyi gelir  :opucuk:
aminnn canım bunlar gelip geçici sıkıntılar Allah beterinden korusun  :amin: :amin: :amin: ben hiç un çorbası yapmam normalde bol bol yapıp yapıp içmiştim ayyyy nasıl iyi geliyor sıcak sıcak birde tok tutuyor  :k06: :k06: diyetteyim ya  :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Kasım , 2011, 13:30:22
Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 13:28:07
aminnn canım bunlar gelip geçici sıkıntılar Allah beterinden korusun  :amin: :amin: :amin: ben hiç un çorbası yapmam normalde bol bol yapıp yapıp içmiştim ayyyy nasıl iyi geliyor sıcak sıcak birde tok tutuyor  :k06: :k06: diyetteyim ya  :ehi: :ehi:
diyetmi  :-ooo kac kilo aldinki cnm  :icon_scratch: bu gidiste bende diyetligimde neysem  :ehi: :ehi: :ehi: valla isin garibi kimse inanmiyo kiloma diyolar sen az aldin göbegin sade var  :dontknow: :dontknow: ama 61den 69a ciktim  :-ooo :-ooo

MERCİMEĞİM

Kadriye sevindim canım senin de öğrenmene... :nazar:
kızlar dikkat edin gribe ben hafif geçiriyorum sanırım ama iş nedeniyle dinlenemiyorum..işler çok yoğun...ve müdürüm(bayan) çok anlayışlı da... :cildir:

Müge36

Herkese Merhaba,
Ben de Mart sonu Nisan başı gibi doğum yapacak bir anne adayıyım. 9,5 yaşında bir oğlum var ve Allah'ın izniyle bir de kızım geliyor :) Su an 16. haftadayım.  Bu sayfayi yeni kesfettim...  Umarim aktif bir sekilde yazismalarınıza katılabilirim. Bu arada sizlere birsey sormak istiyorum. benim neredeyse bir aydır ara ara kahverengi lekelenmelerim, akıntılarım oluyor..  kaç kez doktora gittim.  Allah'a sükür maşallah bebek gayet iyi hic bir seyde sorun yok. Ama internetten araştırdığımda bazi yerlerde bu durumun normal olduğu bazilarinda düsük tehdidi olduğu yaziyor...Acikcasi iyice paranoyak oldum. doktorum da aslında olmaması lazım ama hersey yolunda gorunuyor. 10 günde bir bakalım diyor.  Böyle bir durumu olan var mı ya da bu konuda bilgisi olan?? herkese sevgiler sunuyorum...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 02 Kasım , 2011, 14:08:29
Kadriye sevindim canım senin de öğrenmene... :nazar:
kızlar dikkat edin gribe ben hafif geçiriyorum sanırım ama iş nedeniyle dinlenemiyorum..işler çok yoğun...ve müdürüm(bayan) çok anlayışlı da... :cildir:
ins hastalanmazsin cnm dikkat etmek lazim  :opucuk: patronunada sevgiler  :laughing7: cok anlayisliymis  :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Müge36 - 02 Kasım , 2011, 14:13:50
Herkese Merhaba,
Ben de Mart sonu Nisan başı gibi doğum yapacak bir anne adayıyım. 9,5 yaşında bir oğlum var ve Allah'ın izniyle bir de kızım geliyor :) Su an 16. haftadayım.  Bu sayfayi yeni kesfettim...  Umarim aktif bir sekilde yazismalarınıza katılabilirim. Bu arada sizlere birsey sormak istiyorum. benim neredeyse bir aydır ara ara kahverengi lekelenmelerim, akıntılarım oluyor..  kaç kez doktora gittim.  Allah'a sükür maşallah bebek gayet iyi hic bir seyde sorun yok. Ama internetten araştırdığımda bazi yerlerde bu durumun normal olduğu bazilarinda düsük tehdidi olduğu yaziyor...Acikcasi iyice paranoyak oldum. doktorum da aslında olmaması lazım ama hersey yolunda gorunuyor. 10 günde bir bakalım diyor.  Böyle bir durumu olan var mı ya da bu konuda bilgisi olan?? herkese sevgiler sunuyorum...
aramiza hosgeldin arkadasim hamileligin hayirli olsun  :opucuk: k.rengi akinti cok kiside oldu hatta bendede oldu 11.haftada hastanede yattim 3gün bendede bisey cikmadi ama insan korkuyo iyi biliyom  :'( ins bidaha olmaz dikkat et kendine  :opucuk:

Müge36

çok teşekkür ederim gülüm22 .  dediğin gibi korkuyorum. senin sanirim bir kez olmus. benim oyle değil iste. benim haftada bir iki kez oluyor bir aydır. yani 12. haftamda basladı diyebilirim... bir kac gün bir sey yok  sonra bir bakiyorum yine kahverengilenmis.. ama bir kez oluyor . yani yoğun bir akıntı yok..  Genelde  özellikle sabahları da  çok afedersiniz tuvalete çıktığımda tuvalet kağıdında böyle sütlü kahve gibi ama çok acik bir akıntı oluyor.  ama sadece peçetye sildiğimde. ve bir kez oluyor. bu durum da hemen hemen her sabah oluyor.  bunun için de doktor birsey diyemiyor net. 
Kafaya takmiim diyorum ama olmuyor. . kendimi her dakika kontrol edip duruyorum.. kimse net birsey söyleyemiyor. doktorum bile..:(  cuma aksami yine doktor randevum var.   neyse başınızı ağrıtmıyayım.  İnsan en azından " amaan takma kafana bu herkeste olur" gibi ya da buna benzer seyler duyup ta rahatlama istiyor. :honk:..  tekrar sevgilerimi sunuyorum...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Alıntı yapılan: gulum22 - 02 Kasım , 2011, 19:11:03
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Kasım , 2011, 18:53:55
slm şekerler
as cnm nerelerdesin sen valla hic yoksun  :caca: :caca: :caca: :opucuk:

buydayım ya niye dövüyon beni ağlarım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  ben deldim sen doksun
buarada cnm hayırlı olsun kızın oluyormuş

__nil__

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 19:16:58
yağmurnisa bizi ihmal ediooooo çookk

ama benim evimde net yokki kaynanamada sürekli gelmek istemiyorum çok özlüyorum sizi evde netim olsa hiç çıkmazdım ama yok ki