2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 01 Kasım , 2011, 23:02:01
kızlar ben geldiimmm... birazdan yatıcaz oğlumla... bugün çok yorulduk yaa hem işte hem evde... Ama buraya bi göz atıp güzel haberler duymak iyi oldu...

Güldemcim senin de hayırlı uğurlu olsun prensesinnnn... Sen de öğrenmişsin ne güzel...

Kadriyecim hala cvp yazmamışsın merakta bırakma biziiiiiiiiiii...
hgdiniz cnmm  :opucuk: cok yorma kendini  :opucuk: bende kadriyeden haber beklyom ama demisti gec gelceni kaynanasina mi ne gitcekti yanlis hatirlamiyosam  ???
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

Çok teşekkürler kızlar...
çok  güzel bişey ama babamız çok şaşkın..çünkü sülalede hiç kız yok onların baba tarafında, yeni nesil de hep erkek abisinin, kuzenlerinin de oğulları oldu o yüzden herkes, doktorumuz dahil erkek olur zannediyorduk. Ama bizim prensesmiş meğer..  :occasion5: :occasion5: neyse sağlıklı olsunlarda inşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
kadriyecim bekliyoruz güzel haberlerini...

azelia

Bak yaaa sabah oldu hala gelememiş kadriye... Kızlar ben kadınlar klübünde de bakıyorum forumlara ama orası çok kalabalık yetişemiyosun, bigün bakmasan 5 sayfa geçmiş oluyo:( okuyana kadar canın çıkıyo, sana biri cevap yazmış mı diye merakta kalıyosun... Ama facebookta grup kurmuşlar 2012 Mart Anneleri diye, oraya üye olcam sanırım, hem facebooktan yazışmak daha kolay oluyo... Ama bizim sayfamız güzel, burdan haberleşebiliyoruz, bazen boş kalabiliyo ama olsun, seviyorum burayııııııııı...

Güldemcim kızın gerçek bi prenses olcak ozaman o kdr erkeğin içinde:) Ne kadar da şanslıymış:) Bizim babamız baştan beri hep erkek istiyodu, öyle de oldu, ama ben bi kızım olsun isterim o yüzden kısmet olursa mutlaka düşünmek isterim ikinciyi de:)

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 02 Kasım , 2011, 08:57:43
Bak yaaa sabah oldu hala gelememiş kadriye... Kızlar ben kadınlar klübünde de bakıyorum forumlara ama orası çok kalabalık yetişemiyosun, bigün bakmasan 5 sayfa geçmiş oluyo:( okuyana kadar canın çıkıyo, sana biri cevap yazmış mı diye merakta kalıyosun... Ama facebookta grup kurmuşlar 2012 Mart Anneleri diye, oraya üye olcam sanırım, hem facebooktan yazışmak daha kolay oluyo... Ama bizim sayfamız güzel, burdan haberleşebiliyoruz, bazen boş kalabiliyo ama olsun, seviyorum burayııııııııı...

Güldemcim kızın gerçek bi prenses olcak ozaman o kdr erkeğin içinde:) Ne kadar da şanslıymış:) Bizim babamız baştan beri hep erkek istiyodu, öyle de oldu, ama ben bi kızım olsun isterim o yüzden kısmet olursa mutlaka düşünmek isterim ikinciyi de:)

Saol cnm inşallah hep öyle olur.. Biz hala şaşkınız babamız daha şaşkın...O aslında kız çocuklarını çok seviyo ama hep kendinin kızı olmasından çok korkuyordu..Kız evlat yetiştirmek zor diye, dün akşamda gider serserinin birine aşık olursa falan diyo :ehi:  :toothy10: benim içimde kız vardı sanırım hep ama bende Allah nasip ederse ikinciyi düşünmek isterim canım..
ya iş yerinde facee giremiyoruz..kadınlar klübünde bikaçkez girmeye çalıştım ama okadar çok konu ve kişi varki kayboluyorum nereye baksam bilemedim..konu seçemedim resmen :) takip ettiğin güzel bi konu olursa bize de yazarmısın....malum benim girmemde çok kısıtlı gerçi ama.. :)

gökkusağı

kızlar bebeğimin cinsiyeti belli oldu miniğim erkekmiş bizide ekleyin listeyeee  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

qonca

hadi gözün aydın..
cinsiyetini öğrenince ayrı bi duygu oluyo dmi

gökkusağı

hemde nasıl cnm yaa bambaşka bi duygu.sen ne zaman öğreniceksin ??
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

qonca

__nil__

ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 125 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 126  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby:
azelia          :nazar:________________7 Mart____Şafak 126   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby:
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 140   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 149   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 163     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:           
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 164     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 164     :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 167     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 168     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 169     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
fatoş2009    :nazar:______________19 Nisan___Şafak 169      :nazar:     :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 170      :nazar:     :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 179      :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  201      :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  205      :nazar:     :binkybaby:

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 02 Kasım , 2011, 08:07:52
Çok teşekkürler kızlar...
çok  güzel bişey ama babamız çok şaşkın..çünkü sülalede hiç kız yok onların baba tarafında, yeni nesil de hep erkek abisinin, kuzenlerinin de oğulları oldu o yüzden herkes, doktorumuz dahil erkek olur zannediyorduk. Ama bizim prensesmiş meğer..  :occasion5: :occasion5: neyse sağlıklı olsunlarda inşallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
kadriyecim bekliyoruz güzel haberlerini...
canım gözün aydın olsun bir prenses daha eklendi:)

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 10:30:20
kızlar bebeğimin cinsiyeti belli oldu miniğim erkekmiş bizide ekleyin listeyeee  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

MAŞALLAH cnm

dem_mu

kadriyeee dün akşam 10 gibi bile girdim meraktan he bu saate kadar bakim dedim öğrenebildin mi die ay canım çokkkk sevindim hadi gözün aydın olsun listemiz doldu baya kızlarrr artık belli bebişlerimiz  :) :occasion5:

qonca

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 10:37:37
Alıntı yapılan: qonca - 02 Kasım , 2011, 10:36:17
:'( :'( :'( :'(

17 kasımda canım 

olsun cnm az kalmış  :)

sağlıklı sıhatli hayırlı evlat olsunda cinsiyet önemli deil zaten

kız gibi duruyo demişti 13+3 de gittiğimde bacaklarını açmamıştı görememiştik

bakalım bu gittiğimzde ne dicek :dontknow: :dontknow:

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 02 Kasım , 2011, 10:40:25
kadriyeee dün akşam 10 gibi bile girdim meraktan he bu saate kadar bakim dedim öğrenebildin mi die ay canım çokkkk sevindim hadi gözün aydın olsun listemiz doldu baya kızlarrr artık belli bebişlerimiz  :) :occasion5:

biliorum cnm geçmişe bakınca gördüm çok saolun merak etmişsiniz eed herkesin bebeği yavaş yavaş belli artık listemiz tamamlanıo bi tek isimler kaldı yanlarına onlarıda ekleyince tam olucak  :muzz: :muzz:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥