2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sabr - 31 Ekim , 2011, 22:29:24
internette çok kötü şeyler okudum
cnm üzülme internette yazilan herseyede inanma  :caca: :caca: Rabbim bütün hamisleri korusun  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: sabr - 31 Ekim , 2011, 22:29:24
internette çok kötü şeyler okudum
arkadaşım geçmiş olsun bende ilk defa sende duydum... rabbim korusun canım bebeğini üzülme bol bol dua et rabbimin koruduğu gibi kimse koruyp gözetemez biliyorum zor stres yapma inş. bu durumdan hiç etkilenmeden bebeğin dünyaya sağlıcakla gelir  :amin: :amin:
merak edip bende şimdi konuya netten baktım nette yazılan herşeyede takma en iyi drun bilgi verir sana gidince en inca ayrıntısına kadar konuş canım  :opucuk:

dem_mu

gülümmmmmm çok sevindim bi prensesimiz daha oldu he annesi  :occasion5: :k06: benimde içimden geçen senin için kızdı hep tuttu :) tebrik ederim canım allah hayırlısıyla sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin sanada hepimize de artık kız alışverişi başlar :)  ;D :hello2:

qonca

azelia

Gülüüüüüüüüüüümmmmmmmmm olleyyyyyyyyy sen de nihayet öğrendinnnnnnn:) hatta boyuna kilosuna kadarrrrr... Çok sevindim cnm, kızına talibiz:))) herşeyimiz aynı gidiyodu cinsiyetler farklı oldu:) demek var bu işte bi hayırrrrrr:)))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 01 Kasım , 2011, 11:02:39
Gülüüüüüüüüüüümmmmmmmmm olleyyyyyyyyy sen de nihayet öğrendinnnnnnn:) hatta boyuna kilosuna kadarrrrr... Çok sevindim cnm, kızına talibiz:))) herşeyimiz aynı gidiyodu cinsiyetler farklı oldu:) demek var bu işte bi hayırrrrrr:)))
evet cnm sükür ögrendik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hersey yolundaymis cok sevindik  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: evet herseyimiz ayniydi cinsiyetleri haric  :laughing7: düsünmem lazim  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dem_mu - 01 Kasım , 2011, 09:28:04
gülümmmmmm çok sevindim bi prensesimiz daha oldu he annesi  :occasion5: :k06: benimde içimden geçen senin için kızdı hep tuttu :) tebrik ederim canım allah hayırlısıyla sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin sanada hepimize de artık kız alışverişi başlar :)  ;D :hello2:
amin cnm insallah hep beraber  :amin: :amin: :nazar: :nazar: evet alisverise baslariz artik  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

qonca

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Kasım , 2011, 12:59:33
Alıntı yapılan: qonca - 01 Kasım , 2011, 10:05:27
mrb kızlar  :hello2: :hello2:
nasılsınz :flowers: :flowers:
hg cnm iyiyim sen nasilsin nasil gidio  :opucuk:

hb cnm :love9: :love9: :love9:

sende hg. :flowers:

çok şükür iyi gidiyo canım bi sıkıntımız yok maşallahh :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: qonca - 01 Kasım , 2011, 13:01:35

oh masallah size  :nazar: :nazar: :opucuk: bende grip olcam sanki bogazim giciklaniyo bide burnum tikandi  :sad1: ins hastalanmam  :amin: :amin:

gökkusağı

kızlar bende geldim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

bikaç saatim kaldı dr a gidiyoruz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

heycandan ölcem çok merak ediyorum gece hiç uyuyamadım neasıl acaba die düşünmekten.

sizin kızınla ilk geceniz nasıl geçti gülüm bilmek nasıl bi duyguymuş ? :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 01 Kasım , 2011, 11:02:39

neler görüyor gözlerim biri gelinime mi talip olmmuş noolmuş  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

qonca

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Kasım , 2011, 13:05:49
Alıntı yapılan: qonca - 01 Kasım , 2011, 13:01:35

oh masallah size  :nazar: :nazar: :opucuk: bende grip olcam sanki bogazim giciklaniyo bide burnum tikandi  :sad1: ins hastalanmam  :amin: :amin:

amann dikkat et kendine

bide hamileyken hastalık daha zor geçiyor

qonca

Alıntı yapılan: kadriyee - 01 Kasım , 2011, 13:08:24

heycandan ölcem çok merak ediyorum gece hiç uyuyamadım neasıl acaba die düşünmekten.

sizin kızınla ilk geceniz nasıl geçti gülüm bilmek nasıl bi duyguymuş ? :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

canım sen cinsiyetini öğrenmiş miydin ???

gökkusağı

Alıntı yapılan: qonca - 01 Kasım , 2011, 13:11:57
Alıntı yapılan: kadriyee - 01 Kasım , 2011, 13:08:24

canım sen cinsiyetini öğrenmiş miydin ???

yooo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥