2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 31 Ekim , 2011, 11:54:21
Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ekim , 2011, 11:52:08
merhaba kızlar bn geldim.kontrolümüz çok iyi geçti bbeğim gayet sağlıklıymış.Herşey yolunndaymış.Kuzucum 250 gram olmuş :nazar:
şükürler olsun rahatladım

maşallah sizee çok sevindim herşeyin güzel olmasına.darısı başımıza artık  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

amin cnmm

__nil__

MERCİMEĞİM

nilcim maşallah tatil yaramış demek fıstığa..darısı bizimde başımıza inşallah...

kadriyecim seninle aynı anda öğrenicez sanırım cinsiyetini...benimde randevum..19:30 ama öbür sabah girebilcem ancak iinternete...ya konuştukça heyecanım artıyo...
Allahım doktor güzel haber versinde :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: cinsiyetimizi söylemesede olur da işte insan heyecanlanıyo

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 31 Ekim , 2011, 13:57:10
nilcim maşallah tatil yaramış demek fıstığa..darısı bizimde başımıza inşallah...

kadriyecim seninle aynı anda öğrenicez sanırım cinsiyetini...benimde randevum..19:30 ama öbür sabah girebilcem ancak iinternete...ya konuştukça heyecanım artıyo...
Allahım doktor güzel haber versinde :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: cinsiyetimizi söylemesede olur da işte insan heyecanlanıyo

sağol canım benim

qonca

ne güzel öğreniyosunuz cinsiyeti
benm öğrenmeme daha çok var taaa 17 kasımda randevum
gerçi erkek veya kız farkı yok ama insan yinede merak ediyo  :icon_scratch: :icon_scratch:

gökkusağı

Alıntı yapılan: qonca - 31 Ekim , 2011, 15:13:16
ne güzel öğreniyosunuz cinsiyeti
benm öğrenmeme daha çok var taaa 17 kasımda randevum
gerçi erkek veya kız farkı yok ama insan yinede merak ediyo  :icon_scratch: :icon_scratch:

olsun cnm yinde de az kalımış günlerimiz aynı hemen hmen senle de tez zaman da örenirsin sende bayram falan çabuk geçer.bende merak ediorum ama hiç önemli deil  :laughing7:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

qonca

kızlar benide listeye eklermisiniz
17 nisan  :love9:

xxcansuxx

gülüm gelmedi mi bgn dr a gitcekti sanırım cinsiyeti belli olmuş mu merak ettim de  :k06: :k06:

qonca

geldi canm cinsiyeti belli olmuş
'kız' mış  :hello2: :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: qonca - 31 Ekim , 2011, 19:17:04
ciddi misin ayy ben demiştim demekten hoşlanmasamda ben hissetmiştim  :ehi: :ehi:
maşaallah nile be gülüme hep kız yakıştırıyordum zaten  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
hayırlı evlat olsunlar inş.  :amin: :amin:

qonca

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Ekim , 2011, 19:25:00
ciddi misin ayy ben demiştim demekten hoşlanmasamda ben hissetmiştim  :ehi: :ehi:
maşaallah nile be gülüme hep kız yakıştırıyordum zaten  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hayırlı evlat olsunlarda cinsiyet önmli değil..
insan yinede bi merak içinde oluo...
seninkinin cinsiyeti ne canm

xxcansuxx

Alıntı yapılan: qonca - 31 Ekim , 2011, 19:36:13
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Ekim , 2011, 19:25:00

hayırlı evlat olsunlarda cinsiyet önmli değil..
insan yinede bi merak içinde oluo...
seninkinin cinsiyeti ne canm
benimde kız canım... dediğin gibi hep dileğimiz o hayırlı evlat olsunlar,sağlıklı olsunlarda  :amin: :amin:

qonca

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saol cansucum bende kiz annesi olcam insallah  :amin: :amin: :love7: :love7: cok güzel duyguymus ögrenmek  :k06: :k06: artik kizima alisveris yapcam  :laughing7: kiz annesi olmak baska biseymis cok kisi dedi bide sansli kisilermis  :k06: :k06: hep sansli olsun kizim  :amin: :amin: :nazar:  bugün ögrenen yokmu baska  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 31 Ekim , 2011, 20:14:02
saol cansucum bende kiz annesi olcam insallah  :amin: :amin: :love7: :love7: cok güzel duyguymus ögrenmek  :k06: :k06: artik kizima alisveris yapcam  :laughing7: kiz annesi olmak baska biseymis cok kisi dedi bide sansli kisilermis  :k06: :k06: hep sansli olsun kizim  :amin: :amin: :nazar:  bugün ögrenen yokmu baska  :icon_scratch:
evet canım ya bende hiç bebeğimi merak etmiyordum cinsiyetini kız olduğunu çok kuvvetli hissediyordum :k06: :k06:  ama net öğrenince kızım diye sevmek bile ayrı güzelmiş dedim... banada hep öyle dediler ilk kızın olması çok güzel,çok şanslısın diye gerçekten farklı olduğuna inanıyorum... birde diyorum kız annesi kayınvalide olmuyor hiç hep anne kalıyor  :ehi: :ehi: erkek anneleri kızacak sizde de çok erkek annesi  var  :toothy10: :toothy10: