2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

kızlarr bizde geldik bebişimlen nasılsınızz  :hello2: :hello2:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

azelia

iiyiz cnm benim, yerim o bebişi bennnnnnn:) benim gene biraz gırtlağım yanıyo:( asidim yükseldi gene heralde mideden... süt iççem geçsin die... onun dışında iyiyiz, dinlenmece ooooooooooooh:)

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 28 Ekim , 2011, 21:03:34
iiyiz cnm benim, yerim o bebişi bennnnnnn:) benim gene biraz gırtlağım yanıyo:( asidim yükseldi gene heralde mideden... süt iççem geçsin die... onun dışında iyiyiz, dinlenmece ooooooooooooh:)

dinlenin dinlenin bol bol.mide yanması şükür yok bende erkenmi daha acaba belkide hiç  olmaz inş  :dontknow: bizde yemek yedik balık yedirdim bebeğime  :hungry: şimdi oturuoruz babamızla çaya gitmeye gezme arıoruz  :occasion5: ama babmız mayıştı azcık uyiicak sanki bizde kaldık baş başa  :binkybaby: bakalım dedik teyzoşlarımız naapıo  :D :flowers:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 28 Ekim , 2011, 20:49:04
ay evet senle yeni denk geldik sanırım ama yazılanları hep okuyorum, kaçırdıım pek bişey yok.. sadece adını unutmuşum belki de daha önce söylememişsindir canım:)

Gülcüm bence de seninki de erkek, başlarda konuşmuştuk hep aynı şeylerden soğuduk, aynı şeyleri yemedik, özelliklerimiz çoğunlukla aynıydı... ama tabi sağlıklı olsun da ne olursa olsun, çok merak ediyorum seninkinii
evet cnm hep ayni gittik biz günlerimiz bile ayni  :k06: :k06: :k06: bakalim cinsiyetlerde ayni olcakmi  :icon_scratch: :k06: :k06: hayirlisi olsun  :amin: benimkini valla herkes cok merak ediyo o yüzden heyecan on kati büyüyooo  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :basardim:
:nazar: :nazar:

azelia

kadriyecim olmayabilir sende cnm herkeste olmuyo ama çoğunlukta oluyomuş mide yanması:( Gülde de var mesela... aynı haftadayız onunl, genelde yaşadıklarımız da aynı...

Gülcüm dimi canım bak mide yanmamız bile aynı:) ay bekleyemiyorum pazartesiyi yaa senden çok ben heyecanlandım yemin ederim:)) Ay hayırlısı yaaaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

dem_mu

Alıntı yapılan: azelia - 28 Ekim , 2011, 19:46:59
ay kızlarrrrrrrrrr 2 erkeğimiz daha mı oluyooooooo:) çok sevindim yaaa rusta ve demetçimmmm...  gözünüz aydın öğrendiniz ne güzlll... darısı pazartesicilerin başına... Bi de güldemcim de salı günü öğrencek... muhtemelen listemizdeki cinsiyetler kısmı dolcak tamamennnnnnnnnnn:)))

Ama cidden çok sevindim yeni pipililereeeeeee:)))

ya sorma ravza ya gittim ilk dr.pek ilkten bakamadı sonra dedi bu erkek uzunluk görüyorum :) sonra kendi dr.um öğlen gördü direk erkek dedi inş.hayırlısıyla gelirler çok mutluyum ya artık kafamda soru işartei yok en azından kız erkek artık rahatça alışveriş yapabilirim. :) şimdi de kadriye gülüm ve güldemi merak ediyorum inş.hayırlısıyla onlarda pazartesi öğrenir ve listemiz dolar süper ya MİRAÇÇÇÇÇ geliyor kızlar ... :)

fatoş2009

bizgeldik canlar ve canların canları nasıllar bakalım
kızlar bende büyük ihtmalle çarşamba günü öğreneceğim galibaaa bebişimi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 28 Ekim , 2011, 21:26:09
kadriyecim olmayabilir sende cnm herkeste olmuyo ama çoğunlukta oluyomuş mide yanması:( Gülde de var mesela... aynı haftadayız onunl, genelde yaşadıklarımız da aynı...

Gülcüm dimi canım bak mide yanmamız bile aynı:) ay bekleyemiyorum pazartesiyi yaa senden çok ben heyecanlandım yemin ederim:)) Ay hayırlısı yaaaa
evet cnm ayni herseyimiz  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: bakalim ay deme öyle benide heyecan sardi  :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: az kaldi ins pazartesi sabahtan gitcem  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

__nil__

merhaba güzel bahar anneleri.
öncelikle biz geldik kızımla tatilden çok şükür güzel geçti.aklım forumdaydı tüm eskileri okudum.ERkekler çoğalmış baya.Kızım kısmetli şimdiden.
Bende kızımı görmek için ptesi gününü bekliyorum.
İnş herşey yolundadır  :nazar:

MERCİMEĞİM

Kızlar günaydınnn...Kız anası tatilden hoşgeldin.. :ehi: :k06:
umarım herkeste hersey yolundadır...Valla heyecan bukadar arttı bizim sıpa göstermez şimdi diye içime bi kurt düştü..bakalım ya inşallah bizim liste dolar artık..
buarada yeni öğrenenler adına çok sevindimm...ben nasıl seslensem, nasıl sevsem şaşırıyorum..
doktora gidenler hemen yazsın çook merak ediyorumm...öptüm kızlar..iyi günler herkese

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 31 Ekim , 2011, 08:13:17
Kızlar günaydınnn...Kız anası tatilden hoşgeldin.. :ehi: :k06:
umarım herkeste hersey yolundadır...Valla heyecan bukadar arttı bizim sıpa göstermez şimdi diye içime bi kurt düştü..bakalım ya inşallah bizim liste dolar artık..
buarada yeni öğrenenler adına çok sevindimm...ben nasıl seslensem, nasıl sevsem şaşırıyorum..
doktora gidenler hemen yazsın çook merak ediyorumm...öptüm kızlar..iyi günler herkese

günaydın ccnm.inş giden herkes güzel haberlerle döner.bende 1 saat sonra gidicem doktora kızımı görmeye.sonra gelince konuşuruz yine.

gökkusağı

nill hg cnmm nasıl geçti tatilin umarım yaramıştır üçünüze de  :opucuk:

benim de dr işi bugün kaldı  :-\

randevu almamıştık bayram haftası olduğu için yokmuş bugün randevu vermedi sekreteri.yarın akşam 18.30 da gidicez  artık
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

merhaba kızlar bn geldim.kontrolümüz çok iyi geçti bbeğim gayet sağlıklıymış.Herşey yolunndaymış.Kuzucum 250 gram olmuş :nazar:
şükürler olsun rahatladım

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Ekim , 2011, 11:52:08
merhaba kızlar bn geldim.kontrolümüz çok iyi geçti bbeğim gayet sağlıklıymış.Herşey yolunndaymış.Kuzucum 250 gram olmuş :nazar:
şükürler olsun rahatladım

maşallah sizee çok sevindim herşeyin güzel olmasına.darısı başımıza artık  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥