2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

azelia

ay kızlarrrrrrrrrr 2 erkeğimiz daha mı oluyooooooo:) çok sevindim yaaa rusta ve demetçimmmm...  gözünüz aydın öğrendiniz ne güzlll... darısı pazartesicilerin başına... Bi de güldemcim de salı günü öğrencek... muhtemelen listemizdeki cinsiyetler kısmı dolcak tamamennnnnnnnnnn:)))

Ama cidden çok sevindim yeni pipililereeeeeee:)))

azelia

rusta

slm ravzacm benm adım rukiye...evet pipiler çoğalıyo bklm ptesi neler olacak

azelia

evet yaa rukiyecim pazartesi büyük gün sayfamız için:)))) çok heyecanlıyım ben de... benim randevum yok ama heyecanlıyım işte:))) Çok memnun oldum bu arada tanıştığımıza... Tabi oğlun olmasına da:)))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ayyy inanmiyorum yaaaaaaaaaaa bi erkek daha  :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :nazar: :nazar: :love7:  :k06: :k06: :k06: bakalim bizden ne cikcak  :dontknow: :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

rusta

bende canm çok sağol senn oğlana arkads geliyo teyzesi :occasion14: senle hiç denk gelmemiştk galiba..bende bugn gitmek zorunda kaldığım için ögrenebldm yoksa bayramdan sonraydı randevum canm sorma dün aksam lekelenmem oldu kahverengi korkudan aradk doktorumuzu gittk şükür bi sorun yok öle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:      Şafak -->130
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->131
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->131
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 149
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->154
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan ---->Erkek  :binkybaby:  Şafak-->168
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 169
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 169
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:   Şafak --> 173
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan ---->Erkek  :binkybaby:  Şafak-->177
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan                                   Şafak --> 174
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan                                     Şafak -->175 
celly  :love9:  :nazar:  :binkybaby: _________________________________2 Mayıs                                      Şafak-->184
cırakmerve  :love9: :nazar: :binkybaby:___________________________21 Mayıs                                       Şafak--> 206
sweetrose  :love9:  :nazar:  :binkybaby:__________________________25 Mayıs                                        Şafak--> 210
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 20:35:27
ayyy inanmiyorum yaaaaaaaaaaa bi erkek daha  :muzz: :occasion5: :occasion14: :hello2: :hieyt: :nazar: :nazar: :love7:  :k06: :k06: :k06: bakalim bizden ne cikcak  :dontknow: :k06: :k06: :k06:
evet gül teyzesi bi oğlan daha resimlere yazdm ama senn de oğlan gibi geliyo bana canm hayrlısı

rusta

canm benm şafak fazla yazılmış galiba yoksa içine mi öyle doğdu :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 28 Ekim , 2011, 20:38:37
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 20:35:27
evet gül teyzesi bi oğlan daha resimlere yazdm ama senn de oğlan gibi geliyo bana canm hayrlısı
bakcam oraya hemen buraya daldim yeni haber vardir diye  :k06: :k06: :k06: bu arada gecmis olsun lekelenmeden dolayi neden olmuyo acaba  :dontknow: ins bidaha olmaz cok ismi yaptin yada iliskidende sonra olabilir demisti doktorum aman dikkat edelim  :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: rusta - 28 Ekim , 2011, 20:39:44
canm benm şafak fazla yazılmış galiba yoksa içine mi öyle doğdu :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
anammm kac safak senin olabilir  :laughing7: :laughing7:

rusta

bihterle aynıyız 173 olması lazm galiba :laughing7: :laughing7:

azelia

ay evet senle yeni denk geldik sanırım ama yazılanları hep okuyorum, kaçırdıım pek bişey yok.. sadece adını unutmuşum belki de daha önce söylememişsindir canım:)

Gülcüm bence de seninki de erkek, başlarda konuşmuştuk hep aynı şeylerden soğuduk, aynı şeyleri yemedik, özelliklerimiz çoğunlukla aynıydı... ama tabi sağlıklı olsun da ne olursa olsun, çok merak ediyorum seninkinii

azelia

sen de etiket yapsana canım yaaa görelim kaçıncı haftdasın kaç gün kaldı falan:)