2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

dem_mu

ya kızlar bişe sorcam birinin yazısını falan nasıl beğeniyoruz ben beceremedim de  ;D bide birinin yazısına cvp nasıl veriliyo sölerseniz çok sevincem ortaya yazıyorum ben hep cvp verceğim kişiye nasıl yazıyorum ya  :)

dem_mu

heh kızlar beğenmeyi becerebildim buldum da birinin yazısına cvp nasıl veriliyo onu sölerseniz sevinirim:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dem_mu - 28 Ekim , 2011, 15:30:52
ya kızlar bişe sorcam birinin yazısını falan nasıl beğeniyoruz ben beceremedim de  ;D bide birinin yazısına cvp nasıl veriliyo sölerseniz çok sevincem ortaya yazıyorum ben hep cvp verceğim kişiye nasıl yazıyorum ya  :)
cnm yazinin sag üst kösesine bak  ::) orda alinti yaziyo ona basinca sana yazilanlara geri yaziyosun alinti yapip like tusuda beyenme tusu  dene bak  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

dem_mu

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 15:38:49
cnm yazinin sag üst kösesine bak  ::) orda alinti yaziyo ona basinca sana yazilanlara geri yaziyosun alinti yapip like tusuda beyenme tusu  dene bak  :muzz: :muzz: :muzz:
oldumu acaba

dem_mu

Alıntı yapılan: dem_mu - 28 Ekim , 2011, 16:22:53
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ekim , 2011, 15:38:49
oldumu acaba
tamamdır canım çok sağol ya öğrendiğim iyi oldu :))

rusta

oğlum geliyomuş teyzeleri  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:bahaneyle öğrendik bugün gerçekten liste erkek doluo allahm sağ salim kucağımıza aldırsın inşallh :amin: :amin:

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 28 Ekim , 2011, 16:55:21
oğlum geliyomuş teyzeleri  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:bahaneyle öğrendik bugün gerçekten liste erkek doluo allahm sağ salim kucağımıza aldırsın inşallh :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ayyyy  çok sevinçli bi haberrrr bi oğluşuumuz daha oluoooooooooooooooooooo  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

suzannn

KADRİYE SENİNKİNİN CİNSİYETİNİNE ÇOK MERAK EDİYORUM BİDE GÜLÜN HAYIRLISI OLSUN HAKKINIZIN

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Ekim , 2011, 16:56:52

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ayyyy  çok sevinçli bi haberrrr bi oğluşuumuz daha oluoooooooooooooooooooo  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
sizinkileri de çok merak ediyorum yaaa :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 28 Ekim , 2011, 17:07:15
Alıntı yapılan: kadriyee - 28 Ekim , 2011, 16:56:52

sizinkileri de çok merak ediyorum yaaa :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 28 Ekim , 2011, 16:58:54
KADRİYE SENİNKİNİN CİNSİYETİNİNE ÇOK MERAK EDİYORUM BİDE GÜLÜN HAYIRLISI OLSUN HAKKINIZIN

bende çok merak ediyorum sağ salim gelsinde ne olursa olsun kız erkek hiç farketmez  :k06: :k06: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

cidden kızlar bu sene erkek senesi heralde baksanaza maşallah erkeklerle doldu liste nillll tek prenses seninki pek kıymetli olacak he prenses :)))

suzannn

gökkusağı

neyse yaz annelerinin kızları olursa onların kızlarına talip olur oğluşu olanlar  :k06: ilkbahar bebekleri pipili çıktı hep  :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

rusta

doğru valla nilin prensesi tek şimdilik pşalar artıyo ama baklm ptesi çoğu belli olacak gibii