2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:      Şafak -->134
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->135
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->135
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 153
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->158
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan                            Şafak-->172
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 173
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 173
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:   Şafak --> 177
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                      Şafak-->177
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan                                   Şafak --> 178
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan                                     Şafak -->179 
celly  :love9:  :nazar:  :binkybaby: _________________________________2 Mayıs                                      Şafak-->188
cırakmerve  :love9: :nazar: :binkybaby:___________________________21 Mayıs                                       Şafak--> 210
sweetrose  :love9:  :nazar:  :binkybaby:__________________________25 Mayıs                                        Şafak--> 214
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar:

maşşallah listenizi Allah arttırsın ..

ne kadar çok erkeğiniz var  :k06:  :nazar: :nazar:

__nil__

merhaba arkadaşlar ben geldim.Öncelikle dün söylemiştim ağrım var diye.Sonra bugüne devam edine eşimin ısrarıyla burdaki bir doktora gittim.Doktor baktı Tahlil filan istedi kan,idrar..Bebeğim gayet sağlıklıymış çok şükür :nazar: 200 gram olmuş.Gelişimi de haftasına tam  uyuyormuş. :nazar: TAhlilerimde biraz idrarda enfekiyon çıktı.Antibiyotik kullancak kadar değilmiş doktor tek kullanımlık toz verdi.Yarında yola çıkıyoruz tatil için.Bilgisayarımı da yanıma alıcam.Girerim oradan nete aklım sizlerde kalır yoksa :toothy10:

cellycim ekledim seni listeye.Hayırlı şafaklar inşallah.

Hadi arkaaşlar cinsiyetleri öğrenin biran öncede kızım listede tek kalmasın  :k06: :k06: :flowers: :flowers:

gökkusağı

Alıntı yapılan: eylül_üm - 24 Ekim , 2011, 18:58:56

çarşamba bende örensemde eklesek inşşş kızmı erkekmi pıtırcığımm
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

amin cnm.Bahar ayları erkek ayı olucak sanırım.Kızım yalnız kaldı bakalım arkadaş gelicek mi:d

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Ekim , 2011, 19:08:52

amin cnm.Bahar ayları erkek ayı olucak sanırım.Kızım yalnız kaldı bakalım arkadaş gelicek mi:d

gerçekten çevremdede hep erkek var hamilelere soruorum hepsi erkek dio.benim için hiiiiiiiiiiiiiiiiççç önemli diil ne olursa olsun yeterki sağlıkla gelsin kuzummmm  :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

bihterp3416

slm kızlar kaçgündür giremiyorum bilgisayar başında oturdukça belim çok ağrıyo ondan giremiyorum fazla  :crybaby2: :crybaby2: şu sıralar bayağı işim olacak ev taşıyacaz  :crybaby2: lojman yazdık gelmez dedik bi haber geldik lojman çıkmış ayy nasıl taşınacam bilmiyorum gözümü açayım kapatayımki evi taşımışım ne güzel olur  :toothy10: artık hamilelikten mi bilmem ama hüzünlendim taşınacam diye çok olmadı üç falan oldu oturyorum ama fazla değişikliklerden hoşlanan biri değilim ben bile anlamadım şu halimi  :dontknow: kızlar bide annem memlekette gitmiş bebeğe herşey almış aradı beni saydı saydı aldıklarını herhalde iki yaşına kadar birşey almazsam yeter diyorum  :toothy10: hatta kendini öyle kaybetmişki Allahtan babam son anda yetişmişte zavallımı durdurmuş  :k06: sabırsızlıkla aldıklarını bekliyorum  :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 24 Ekim , 2011, 22:26:24
slm kızlar kaçgündür giremiyorum bilgisayar başında oturdukça belim çok ağrıyo ondan giremiyorum fazla  :crybaby2: :crybaby2: şu sıralar bayağı işim olacak ev taşıyacaz  :crybaby2: lojman yazdık gelmez dedik bi haber geldik lojman çıkmış ayy nasıl taşınacam bilmiyorum gözümü açayım kapatayımki evi taşımışım ne güzel olur  :toothy10: artık hamilelikten mi bilmem ama hüzünlendim taşınacam diye çok olmadı üç falan oldu oturyorum ama fazla değişikliklerden hoşlanan biri değilim ben bile anlamadım şu halimi  :dontknow: kızlar bide annem memlekette gitmiş bebeğe herşey almış aradı beni saydı saydı aldıklarını herhalde iki yaşına kadar birşey almazsam yeter diyorum  :toothy10: hatta kendini öyle kaybetmişki Allahtan babam son anda yetişmişte zavallımı durdurmuş  :k06: sabırsızlıkla aldıklarını bekliyorum  :muzz:
cnm hg ne zamandir yoktun demek ev tasidiniz hayirli olsun yeni eviniz  :opucuk: güle güle oturun  :flowers: :opucuk: anneler öyle abartiyo gerci bizde daha baslamadik alisverise hala cinsiyet belli deil ya ne ben bi cöp aldim nede annemler  :k06: ins öteki aya baslicaz ögrenirsek  ::)
:nazar: :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Ekim , 2011, 22:54:56
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 24 Ekim , 2011, 22:26:24
cnm hg ne zamandir yoktun demek ev tasidiniz hayirli olsun yeni eviniz  :opucuk: güle güle oturun  :flowers: :opucuk: anneler öyle abartiyo gerci bizde daha baslamadik alisverise hala cinsiyet belli deil ya ne ben bi cöp aldim nede annemler  :k06: ins öteki aya baslicaz ögrenirsek  ::)
yok canım keşke taşınmış olsaydık daha taşınacaz bir hafta içinde taşınırız herhalde  :dontknow: evet canım abartmış hem de nasıl abartmış babam Allahtan son anda gitmiş yoksa adamı batıracaktı herhalde  :k06: ya aslında bizede erken ama işte annemler bi bayramda gelecek birde doğum zamanı ondan alıp götüreyim demiş ... inşş canım sende en yakın zamanda başlarsın bakalım bebişin cinsiyeti ne olacak  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

olsun cnm takma hemen tasinirsin sen yorma cok kendini  :opucuk: valla bakalim ögrenirsek ögrencez bende biraz merak etmeye basladim  :laughing7: hayirlisi olsun bakalim

__nil__

bihtercim ev taşıcakmışsınız sanırım.allah yardımcın olsun.Ama lojman çıkmış olmasına sevindim.

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Ekim , 2011, 23:05:18
olsun cnm takma hemen tasinirsin sen yorma cok kendini  :opucuk: valla bakalim ögrenirsek ögrencez bende biraz merak etmeye basladim  :laughing7: hayirlisi olsun bakalim
inşş canım zaten annemler gelecek daha doğrusu bayrama geleceklerdi zavallılara ev taşımak nasip olacak  :k06: öğrenirsin inş canım cinsiyeti bilmek daha farklı oluyor hayırlısı olsun canım  :amin:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 24 Ekim , 2011, 23:05:27
bihtercim ev taşıcakmışsınız sanırım.allah yardımcın olsun.Ama lojman çıkmış olmasına sevindim.
evet nilcim ev taşıyacaz nasip olursa amin Allah razı olsun canım bizde sevindik lojman çıkmasına ama bide şaşırdık nasıl taşınacaz diye  :k06: bakalım zaten eşime bebeğimizin şansına yaz dedim bebek rıskıyla gelir derlermiş çok doğru lojman bize uygun olacak inşş  :nazar:

susanna

selam hamisler nasilsiniz bakim  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar:
zaman ne cabuk geciyo yaw massallah gobulser cikmaya baslamis rabbim nazarlardan sakinsin sizi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar demin sirtüstü uzanmistim bebegim tekme atmaya basladi bende geri tikladim o da geriye tekme atti belki 10kere karsilikli tiklastik  :k06: :k06: :k06: :love7: :nazar: :nazar: ay cok güzeldi yakinda sizde yasicaniz böyle güzel seyleri az kaldi  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: