2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

MERCİMEĞİM

Kızlar selam ya herkesin randevusu bizden önce...bizim ki taaaaaaaaa 1 kasımda... Allahım zaman geçmek bilmiyo..Aynı zamanda olduğumuz arkadaşlardan en son ben öğrennicem sanırım cinsiyetini tabi o da sıpa gösterirse bu sefer... :k06: :k06:
ya acaip özledim çok merak ediyorum...neyse iyi, sağlıklı olsunda :nazar: :amin:  göstermesin bakalım..naz yapsın biraz... :muzz: :muzz:
Randevusu olanlardan güzel haberleri bekliyoruz... :icon_thumright:

azelia

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ekim , 2011, 12:44:19
amiiin canım öyle.ben daha dün konustum bebeğimle.ben en basından beri iğne vuruyorum kendime.düsük tehlikesi geçirdim basında.ve önceden bi kürtajım var doktor iğne basladı o yüzden.ve bazen canım acıyor geçen gün çok kötü oldum ağladım.doğrusu duygusadımda biraz canımda yanınca basladım ağlamaya.ve dün iğnemi vururken oğluma diyorumki bak ben seni herseyden çok seviyorum sen daha doğmadan senin için nelere katlandım ben diyorum annelik böyle birsey olmalı.bi gün iğnem geç kalsın korkuyorum oğluma birsey olacak diye.düşün yani.daha yüzünü bile görmediğim bebeğim için nelere katlanıyorum.insallah kıymetimizi bilirler.ben annemin babamın kıymetini en basnda anladım ve hep diyorum ne zormuş diye.ve bana daha dur en iyi günlerin diyorlar
Ben de bugün duygusalım galiba canım... Bu mesajı okuyunca resmen ağladım:( Kendim yaşamışım gibi... Allah yardımcın olsun arkadaşım... bi an önce zaman geçsin hayırlısıyla al oğlunu kucağına... sonra da darısı bize inşallah...  Sen detaylı ultrason yaptırmış mıydın?

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: azelia - 24 Ekim , 2011, 13:34:09
amiiin canım öyle.ben daha dün konustum bebeğimle.ben en basından beri iğne vuruyorum kendime.düsük tehlikesi geçirdim basında.ve önceden bi kürtajım var doktor iğne basladı o yüzden.ve bazen canım acıyor geçen gün çok kötü oldum ağladım.doğrusu duygusadımda biraz canımda yanınca basladım ağlamaya.ve dün iğnemi vururken oğluma diyorumki bak ben seni herseyden çok seviyorum sen daha doğmadan senin için nelere katlandım ben diyorum annelik böyle birsey olmalı.bi gün iğnem geç kalsın korkuyorum oğluma birsey olacak diye.düşün yani.daha yüzünü bile görmediğim bebeğim için nelere katlanıyorum.insallah kıymetimizi bilirler.ben annemin babamın kıymetini en basnda anladım ve hep diyorum ne zormuş diye.ve bana daha dur en iyi günlerin diyorlar
Ben de bugün duygusalım galiba canım... Bu mesajı okuyunca resmen ağladım:( Kendim yaşamışım gibi... Allah yardımcın olsun arkadaşım... bi an önce zaman geçsin hayırlısıyla al oğlunu kucağına... sonra da darısı bize inşallah...  Sen detaylı ultrason yaptırmış mıydın?

Canım gerçekten de Allah yardımcın olsun.. Sen çoğunu tamamlamışsın "KasrıCinan" nikli arkadaşım inşallah bundan sonraki zamanın daha rahat geçerde..Bir an önce kavuşursun bebeğine, tüm sıkıntıları geride bırakırsınız....
haklısınız kızlar insan bebeği için hemde daha yüzünü bile görmeden nelere katlanıyor..annelerimizin kıymetini bilmek lazım...ben pek bilemiyormuşum gibi geliyo..Annem istanbulda ben izmirde...yanında bile olamıorum....
Neyse çok duygusallaşmayalım..dün annem geldi  onunla alsancağa gezmeye çıktık güya..yürüyüş vardı herkes bayrağını alıp şehitlerimiz için slogan attıkça ben kendimi tutamadım hep gözlerim doldu...Hala da zor yazıyorum şimdi..Hamileler daha bi duygusal oluyor sanırım...

KasrıCinan

:opucuk: :opucuk: AMİN CANIM BENİM.DUYGUSAL OLMAN NORMAL TATLIM.HEPİMİZ ÖYLEYİZ.BAZEN BÖYLE SEYLERE HEMEN AĞLAYABİLİYORUZ.YOK CANIM DOKTORUM HİÇ SÖYLEMEDİ GEREK DUYMADI SANIRIM.YAPTIRMADIM YANİ.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

azelia

evet canım yaa daha bi duygusalız... ben de her bişeye ağlıyorum gözlerim doluyo:)

azelia

allah allahhhh ben herkese yapılıyo biliyorum... etrafımdaki herkes yaptırdı... neyse vardır doktorun bi bildiği... son 24 saat heyecan gitgide artıyoooooo:)))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 24 Ekim , 2011, 14:02:53

Canım gerçekten de Allah yardımcın olsun.. Sen çoğunu tamamlamışsın "KasrıCinan" nikli arkadaşım inşallah bundan sonraki zamanın daha rahat geçerde..Bir an önce kavuşursun bebeğine, tüm sıkıntıları geride bırakırsınız....
haklısınız kızlar insan bebeği için hemde daha yüzünü bile görmeden nelere katlanıyor..annelerimizin kıymetini bilmek lazım...ben pek bilemiyormuşum gibi geliyo..Annem istanbulda ben izmirde...yanında bile olamıorum....
Neyse çok duygusallaşmayalım..dün annem geldi  onunla alsancağa gezmeye çıktık güya..yürüyüş vardı herkes bayrağını alıp şehitlerimiz için slogan attıkça ben kendimi tutamadım hep gözlerim doldu...Hala da zor yazıyorum şimdi..Hamileler daha bi duygusal oluyor sanırım...
AMİN CANIM ÇOK SÜKÜR.ÇOĞU GİTTİ AZI KALDI DARISI SİZE OLSUN.OH NE GÜZEL ANNECİĞİNLE GEZMİSSİN.BENİM ANNEM BEN HAMİLE OLUNCA BANA DAHA Bİ İLGİ GÖSTERİYOR.BENİM KIZIM ANNE OLACAKMISTA BÖYLE BEBEK GİBİ SEVİYOR :ehi: :ehi: :love9: DUYGUSALLIĞI HİÇ SORMA SON AYLAR DAHA KÖTÜ OLUYOR SANKİ CANIM.BENİM İYİCE ARTTI VALLAHİ

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ab126370

merhaba arkadaşlar. bebeğim 2 gundur hiç tepki vermiyo, hergun mutlaka pıt pıt yapıyodu 2 gundur yapmıyo :(((( ne yapım sizce sağlık ocağına kalp atışlarını dinlemeye gitsemmi ki ya da beklimmi az daha

azelia

hemen endişelenme canım, yapıyo olabilir hissetmediğin bi yerdedir... veya hergün yapçak diye bişey de yok bu dönemde... bence bekle biraz mutlaka yapacaktır...

ab126370

tamam canım saol az daha beklim o zamamn

azelia

bekle bence, tatlı bişiyler ye, bol su iç... o zaman mutlaka verir canım...

celly

celly

Nil sonuçlarının temiz çıkmasına çok sevindim. İnşallah sağ salim kucağına da alırsın. Bugün duyduğum 2. güzel haber. Canan ve senin haberin. Allahım herkesin muradını versin.

celly

Beni de mayıs annelerine ekler misiniz. Kısmetse 2 Mayıs ta doğum. cinsiyet belirsiz İnş. Cuma günü kontrolümüz var inşallah belli olur. Şafak 188  :hello2:  :hello2:

azelia

selam canımmmm... hoşgeldinnn... nil kopyalamıştı en son listeyi o yapar, ekler seni de... İnşallah söyler cinsiyeti cuma... ben de zar zor öğrendim yaa:) 16. sayfada benim zorumla söyledi... artık yavaş yavaş hazırlanmaya başlayabiliriz:)