2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

dem_mu

bende iyyim canım çok sağol dün yazdığım gibi gözler kapanmış uyudum dayanadım cvp geç oldu ondan k.bakma.kızlar heycanlıyım bu hafta cuma dr.çağırdı cinsiyet için inşallah bi aksilik çıkmaz gösterirse cuma öğlen haber vericem hemen size  :occasion5:

azelia

Kızlar günaydın herkese... Dün akşam buraya bişiler yazıyodum sonra noolduysa unuttum bi de 9 da uyuyakaldım:)) YARIN BÜYÜK GÜN... DETAYLI ULTRASON... çok heyecanlıyım... Umarım çoook güzel haberlerle dönerim size...

Nilcim bu arada senin adına çok sevindim sonuçların iyi olmasına... O ağrı bende de çok oluyo... Özellikle hapşırırsam falan... Sorun olmaz kafana takma...

Güldemcim ne demek birbirimize yardımcı olmak için burdayız... Her zaman sorunlarımızı ve mutluluklarımızı paylaşmak için...

gökkusağı

slm kızlar bende geldim nasılsınız

bizimde dr kontrolümüz çarşamba inş bebişimle ilgili çooook güzel haberler paylaşırım sizinle birbirimize dua edelim hamişlerin duası tutarmış sağ salim kucağımıza alalım inş bebişlerimizi  :k06: :flowers:

cnm detaylı ultrasonda neye bakıolar ben onun içeriğini çok bilmiorum adını sık duydum ama  :dontknow:

bide 2 li testimde risk çok düşük çıkmıştı 3 lütesti yaptırmalımıyım sizce  :dontknow: dr yapma derse falan yani die dedim  :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmmmm hamisler  :wave: :wave: :wave: :opucuk: :opucuk:
baktimda hepimiz doktor gününü bekliyoz  :k06: :k06: benimde haftaya bugün bu saatlerde  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ins hepimiz iyi haberlerlen geliriz  :amin: :amin: bide cinsiyetimizi ögrenirizde yavastan alisverise baslariz  :k06: birazdan dis doktoruma gitcem dikislerimi alcaklar ins acimaz korkuyom  :sad1:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

cnm ağrı çekiomusun hala dişlerinden.ya benimde kulağım ağrıyıp kaşınıo kaç günüdür bende gidicem dr a önce bebeğimin druna bi gidelimde  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

Detaylı ultrasonda herşeye bakıyolar canım, parmak sayısından tut iç organlarına kalbe kadar... Oluşumu tamamlanan bütün organların kontrolü yapılcak... Yaklaşık 1 saat kdr sürüyormuş. Benim de ikili test sonucum iiydi bana sadece AFP yaptı... O da 3lü testin bi parçasıymış, tamamı değil yani. Kandaki alfa feto protein miktarına bakılıyormuş. O da iyi çıktı maaşallah... Yani 3 lü test yapılmadı ama sadece 1 parçası yapıldı diyebilirim. Bu şekilde sorabilirsin istersen doktora...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Ekim , 2011, 11:44:08
cnm ağrı çekiomusun hala dişlerinden.ya benimde kulağım ağrıyıp kaşınıo kaç günüdür bende gidicem dr a önce bebeğimin druna bi gidelimde  :dontknow:
yok cnm disim yokki agirda olsun  :k06: :k06: :k06: sükür yok ama simdi dikislerini alcaklarya ondan belki agri olur  :dontknow: ins iltihabimda kurumustur cünkü antibiotik ilacimi 2gün attim sadece  ::)

gökkusağı

anladım cnm tabi dr la konuşmadım daha drum bu konularda çok titiz davranıo bakalım o nerse ona uyucaz muhtemelen.detaylı ultrason çok heycan veriici olsa gerek bayaa uzun sürüosa uzun uzun seyredersin işte ohh ne güzel  :love9: :love9: :love9:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Ekim , 2011, 11:49:18
Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Ekim , 2011, 11:44:08
yok cnm disim yokki agirda olsun  :k06: :k06: :k06: sükür yok ama simdi dikislerini alcaklarya ondan belki agri olur  :dontknow: ins iltihabimda kurumustur cünkü antibiotik ilacimi 2gün attim sadece  ::)

:ehi: inş geçmiştir cnm sıkma canını için nasıl rahat edicekse öle davran  :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

Kuzenimin dediğine göre şimdiye kadar olanların en güzeli ve en heyecanlısı:) Biz oğlumun pipisini bile incelemiştik diyo:)) düşün artık ne kdr heyecanlı olduğunu:) Zaten oğlumun tekmeleri de kuvvetlendi:) Dün sabah 8:30 ta uyandırdı beni güm güm güm diye.... elimi koydum elime bile tekme attı velet:))) İlk kez dışardan hissettim:) Cd verecek doktor yine sanırım... Bi videomuz daha olacak inşallah... Yarın olsun hemennnnnnn zaman geçmiyooooooo:)

dem_mu

ya ben dönene kadar baya muhabbet olmuş nasılsınız anneler  :) ravza bebeğini öle uzun uzun izliycen ne güzel yarın çabuk olsa dimi geçer ama vakitler merak etme .gülüm inş.ağrın olmaz kadriye sana çarşamba söler cinsiyetinin dr.dimi vallah hepimiz anlaşılan bu haftalar kontrol için heycanlıyız.benim geçen gittiğimde rahatsızladığımda grip için dr.biraz kızdı susuz kalmış bebeğim baya içemedim su falan içecek uterusa yapışmış bak dedi 2 lt.serum verdi valla bol sıvı tüket bişe olmaz dedi bakalım cumaya kadar içebildiğim kadar içiyorum da inş.bişe olmaz  :(

azelia

Canım senin ismin neydi kusura bakma unuttum yaaa:((( Evet hepimiz bu hafta çok heyecanlıyız... Bu sayfa da canlanacak sanırım bu hafta:)) Ben işyerinde yanıma 1.5 litrelik şişe koyuyorum susamasam bile bardak bardak içiyorum... İdrar rengin bembeyaz olacakmış, oradan aldığın suyun yeterli olduğunu anlayabilirsin canım... Ben hergün bakıyorum:)))) biraz sarı olsa eyvaaah diyorum su içmeliyim:)) Şimdiye kdr hiç bi sıkıntımız olması allaha şükür... umarım bundan sonra da olmazzzzzz...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 24 Ekim , 2011, 12:03:28
Canım senin ismin neydi kusura bakma unuttum yaaa:((( Evet hepimiz bu hafta çok heyecanlıyız... Bu sayfa da canlanacak sanırım bu hafta:)) Ben işyerinde yanıma 1.5 litrelik şişe koyuyorum susamasam bile bardak bardak içiyorum... İdrar rengin bembeyaz olacakmış, oradan aldığın suyun yeterli olduğunu anlayabilirsin canım... Ben hergün bakıyorum:)))) biraz sarı olsa eyvaaah diyorum su içmeliyim:)) Şimdiye kdr hiç bi sıkıntımız olması allaha şükür... umarım bundan sonra da olmazzzzzz...
bende bi yanimda bi yatakda sisem  var  :k06: :k06: sürekli iciyom ama zorlan deil cok susuyom  :k06: sonrada sabaha kadar wc git gel yapiyom  :sleepy1: yarin cabuk gecer az kalmis benim daha bi haftam var  :suclu:

gökkusağı

bende çoook fazlasu içiorum yaa dün eşime diorum ki sanki kuzu çevirme yemiş gibiyim su içe içe bi hal oldum.normal heralde ihtiyaç olmas aiçmeyiz ki demi.

cnm muhtemelen bize sölicek bu hafta cinsiyetini gösteirse böceğim  :k06:hayırlısı olsun inş  :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

demet :) ben zaten normalde de su sıkıntısı yaşarım o yüzden böbreklerim de arada ağrı hissederim dr.götürürler susuz kalmış olur bünyem hamilelikte içmeye çalıştım ama gribe falan yakalınca 1 hafta kadar falan kestim taş patlasa 2 bardak içmişimdir bi haftada oda tabi susuz bıraktı bebeğimi şimdi bende öle yapıyorum iş yerinde masama su koyuyorum bardak bardak su içmeye başladım.geçen hafta rengi çok koyuydu idrarımın zaten şimdi duru iyi sıvı alıyorum yane :occasion5: allaha şükür inş.hiç olmaz canım.gülüm valla bu bi kaç gündür suya dayandım bende wc den çıkamıyorum hele ki gece özellikle ya  ;D :toothy10: