2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

azelia

Alıntı yapılan: cirakmerve - 22 Ekim , 2011, 22:34:54
nazar filan konuştuk hemen sonrasında değdi heralde. doktora gittiğimde kanama görünüyo dedi. bi de 1 ay sonra gel bakalım kalbi durmuş mu bebeğin dedi çok moralimi bozdu. doktordan da gelince yoğun bi sancı kanama filan canım sıkıldı iyice şimdi bol bol yatıyorum.
canım geçmiş olsun... Dinlenmene bak kafana da bişey takma... Bi sorun olmayacak merak etme... allah korur meleğini...

MERCİMEĞİM

nazar filan konuştuk hemen sonrasında değdi heralde. doktora gittiğimde kanama görünüyo dedi. bi de 1 ay sonra gel bakalım kalbi durmuş mu bebeğin dedi çok moralimi bozdu. doktordan da gelince yoğun bi sancı kanama filan canım sıkıldı iyice şimdi bol bol yatıyorum.

Canım çok geçmiş olsun...sen olumlu düşün, dinlen bişicik olmaz bebişine inşallah...Allah korusun bebişini canım...

MERCİMEĞİM

Ravza, nil teşekkür ederim kızlar... doğru söylüyorsunuz ben dr. dan başkalarını niye dinliyorsam ama işte insanın içine kurt düşürüyorlar..
teşekkürler kızlar... :flowers: :flowers:

cirakmerve

kızlar çok teşekkür edrim. burada konuşmak bana moral veriyor. iyi ki varsınız.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cirakmerve - 23 Ekim , 2011, 13:31:35
kızlar çok teşekkür edrim. burada konuşmak bana moral veriyor. iyi ki varsınız.
cok gecmis olsun diger arkadaslarin dedigi gibi dinlen kalkma benimde basimdan gecmisti seni iyi anliyorum  :opucuk: ama benim kanamam olmadi sadece k.rengi akintim olmustu azcik genede 3gün hastanede yattim evde yattim
:nazar: :nazar:

gökkusağı

cnm eçmiş olusn iinş ciddi bişeyin yoktur.yat dinlen güzelce bizi de habersiz bırakma  :flowers: :flowers: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Selam kızlar nasılsınız?biz geldik kızımla.,bugün bizdede bir aksilikoldu.Eşimle markete gidiyorduk.Çukur varmış yolda eşimde aniden fren yaptı.O an öyle korktum ki karnıma bir ağrı girdi.Ama kasıklarıma değil tam şuan bebeğimin olduğu yere girdi sancı.O an çok ağrıdı.Şimdi azaldı ama hala ağrı oluyor.İnşallah bir sorun yoktur ya.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Ekim , 2011, 21:16:22
Selam kızlar nasılsınız?biz geldik kızımla.,bugün bizdede bir aksilikoldu.Eşimle markete gidiyorduk.Çukur varmış yolda eşimde aniden fren yaptı.O an öyle korktum ki karnıma bir ağrı girdi.Ama kasıklarıma değil tam şuan bebeğimin olduğu yere girdi sancı.O an çok ağrıdı.Şimdi azaldı ama hala ağrı oluyor.İnşallah bir sorun yoktur ya.
as cnm hosgeldiniz  :opucuk: kafana takma bisey olmaz bi an hareketlenme oldundan agri girmistir o cok normal  :)

__nil__

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:      Şafak -->135
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->136
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->136
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 154
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->159
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan                            Şafak-->173
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 174
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 174
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:   Şafak --> 178
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                      Şafak-->178
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan                                   Şafak --> 179
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan                                     Şafak -->180
cırakmerve  :love9: :nazar: :binkybaby:___________________________21 Mayıs                                       Şafak--> 211
sweetrose  :love9:  :nazar:  :binkybaby:__________________________25 Mayıs                                        Şafak--> 215
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ekim , 2011, 21:18:12
as cnm hosgeldiniz  :opucuk: kafana takma bisey olmaz bi an hareketlenme oldundan agri girmistir o cok normal  :)

ay ne biliyim tırstım işte o an çok ağrı oldu da birde hala geçmedi.inş iyidir

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Ekim , 2011, 21:20:03
Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ekim , 2011, 21:18:12

ay ne biliyim tırstım işte o an çok ağrı oldu da birde hala geçmedi.inş iyidir
korkma cnm öyle herseye  :caca: sonuclarin temiz cikmis sevindim senin adina  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Sağol gülcüm teşekkürler çok şükür temiz çıktı

gökkusağı

slm kızlar bizde geldikk nasılsınız  :hello2: :hello2: :hello2:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

nil sonucların temiz cikmasina cok sevindm canım hadi gozün aydn :hieyt: kadriye sen naslsın kmse varmı kızlar

gökkusağı

hg cnm burdayım ben iiyim saol sen nasılsın
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥