2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

dem_mu

slm nil nasılsın.hadi hayırlısı olsun inşallah maşallah kızına büyümüş  :nazar: merak etme sonuçların gayet güzel çıkcak  ;) .internetten sipariş ettiğin cicileri gördüm ay çok tatlılar içinde kızın kimbilir ne güzel durucak annesi :nazar: bende bakınıyorum da cinsiye belli olmadan almıyorum bi öğrensem bende bol bol alcamda annem o kadar güzel şeyler örmüş ki :hieyt: sen hangi siteden bakınıyosun nil

__nil__

Alıntı yapılan: dem_mu - 20 Ekim , 2011, 15:44:59
slm nil nasılsın.hadi hayırlısı olsun inşallah maşallah kızına büyümüş  :nazar: merak etme sonuçların gayet güzel çıkcak  ;) .internetten sipariş ettiğin cicileri gördüm ay çok tatlılar içinde kızın kimbilir ne güzel durucak annesi :nazar: bende bakınıyorum da cinsiye belli olmadan almıyorum bi öğrensem bende bol bol alcamda annem o kadar güzel şeyler örmüş ki :hieyt: sen hangi siteden bakınıyosun nil

selam canım iyiyimşükür sen nasılsın.Evet cnm çok şükür büyümüş kızım.inş sonuçlar iyi çıkar.Bende cinsiyeti beklemiştim canım almak için.Ne güzel ellerne sağlık annenin.Sitenin adını özelden msj atayım cnm sana

dem_mu

bende hastayım fena grip oldum heralde kolum ,bacaklarım,her tarafım ağrıyo başım çatlıyo  malesef bakalım parol kullanıyorum inş.geçer birazda ıhlamur falan dün işe de gelemedim kötüydüm ya  :(.iyi çıkcak iy çıkcak merak etme sen boşuna üzülüpte bebişinide üzme annesi  ;) valla sorma doldurdu sağolsun neler yapmış neler  :hieyt: olur bekliyorum canım msjı bende biraz bakınim haftaya cuma gel dedi bakalım cinsiyete inş.gösterir de öğreniriz  :toothy10:

gökkusağı

slm kızlar kim var kim yok.biz geldik bebeğimlen.ama çok yorgunuz temizlik yaptık.içim kasılıo resmen inş bişi olmaz  :sad1: :sad1: :sad1:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 20 Ekim , 2011, 19:13:38
slm kızlar kim var kim yok.biz geldik bebeğimlen.ama çok yorgunuz temizlik yaptık.içim kasılıo resmen inş bişi olmaz  :sad1: :sad1: :sad1:

hoşgeldiniz cnm bende biraz dışardaydım belim kopucak nerdeyse ağrıyor çok.Sende dinlen şimdi madem iş yapmışsın.

gökkusağı

sizde hg niz cnm öle oluo yaa azcık ayakta durdummu belim kopuo benimde üstelik bugün mutfak dolaplarını indirip kaldırdım bide kapıları sildim ölüorum belimin karnımın ağrısından.bide misafir geliodu az daha iptal ettim  :sad1: :sad1: d,nlenmem lasım
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

cirakmerve

bu forumda pek mayıs annesi yok heralde. kendimi yalnız hissediyorum :tongue3: ama olsun sizde kendi geleceğimi görüyorum. neyse ki çok sıkıntım yok rahat bi hamilelik geçiriyorum sayılır. inşallah böyle de devam eder..

__nil__

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:      Şafak -->138
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->139
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->139
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 157
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->162
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan                            Şafak-->176
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 177
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 177
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:   Şafak --> 181
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                      Şafak-->181
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan                                   Şafak --> 182
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan                                     Şafak -->183
cırakmerve  :love9: :nazar: :binkybaby:___________________________21 Mayıs                                       Şafak--> 214
sweetrose  :love9:  :nazar:  :binkybaby:__________________________25 Mayıs                                        Şafak--> 218
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: cirakmerve - 20 Ekim , 2011, 19:26:49
bu forumda pek mayıs annesi yok heralde. kendimi yalnız hissediyorum :tongue3: ama olsun sizde kendi geleceğimi görüyorum. neyse ki çok sıkıntım yok rahat bi hamilelik geçiriyorum sayılır. inşallah böyle de devam eder..

cnm şuanda mayıs annesi 2 kişi görünüyorsunuz listede.ne güzel rahat geçiyormuş hamileliğin.Ben hala zorlanıyorum sabahları bulantı halsizlik vs.yorgunlukda devam ediyor

cirakmerve

Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Ekim , 2011, 19:52:39

cnm şuanda mayıs annesi 2 kişi görünüyorsunuz listede.ne güzel rahat geçiyormuş hamileliğin.Ben hala zorlanıyorum sabahları bulantı halsizlik vs.yorgunlukda devam ediyor

Allah yardımcın olsun. sadece 2 gün yoğun bi mide bulantısı yaşadım. Bütün hamileliğim öyle geçseydi çok zor olurdu heralde. O yüzden inşallah bi an önce sen de kurtulursun bu şikayetlerden.

__nil__

Alıntı yapılan: cirakmerve - 20 Ekim , 2011, 21:57:09

Allah yardımcın olsun. sadece 2 gün yoğun bi mide bulantısı yaşadım. Bütün hamileliğim öyle geçseydi çok zor olurdu heralde. O yüzden inşallah bi an önce sen de kurtulursun bu şikayetlerden.

sağol canım azalıyor zaten gitgide yakında biter heralde tamamen.inşallah sende de olmaz artık.

cirakmerve

Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Ekim , 2011, 22:41:20

sağol canım azalıyor zaten gitgide yakında biter heralde tamamen.inşallah sende de olmaz artık.

bu zamandan sonra azalıyor normal hamilelerde. benim de artmaz diye tahmin ediyorum ama belli de olmaz. dediğin gibi böyle devam eder inşallah.

__nil__

Alıntı yapılan: cirakmerve - 20 Ekim , 2011, 22:47:24
Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Ekim , 2011, 22:41:20

bu zamandan sonra azalıyor normal hamilelerde. benim de artmaz diye tahmin ediyorum ama belli de olmaz. dediğin gibi böyle devam eder inşallah.

inşşş cnm.seninle tanışmışmdık daha önce.jkarıştırıyorum daben.kaç yaşındasın nerede yaşıyorsun mesleğin vs.ilk bbeğinmi

cirakmerve

muhtemelen tanışmadık. ben pek sık giremiyorum nete gündüz işteyim zaten. Öğretmenim ve okuldan bitkin halde geliyorum. dinlenme yemek faslı derken saat geç oluyor. İlk bebeğim olacak inşallah yaşım 26. bi 9 ay olması için bekledik 9 ay da doğmasını bekliyoruz inşallah bi an önce geçer şu zaman. Hem cinsiyetini hem de neye benzeyeceğini çok merak ediyorum.

cirakmerve

bu arada ne güzel kızın olucakmış. inşallah benim de şöyle dünya güzeli bi kızım olur da kız anneleri listesinde yanlız kalmazsın:)