2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

belkis_nur

bihterp3416

Alıntı yapılan: kadriyee - 19 Ekim , 2011, 17:08:36
ben sadece yemek için kalkıorum ona enerji buluorum valla yoksa ölürüm açlıktan ana öğünler  öğün bide ara öğünler felan meyvesiydi ceviiziydi yoğurduydu anca doyuyoruz onun dışında hiçbişey yaptığım yok yatıorum öle.kaç hafta oldunuz cnm siz geçeceğini sanmıorum ben herkes böle gider dio  :sad1:
ayy canım ne güzel yapabiliyorsun yaptığım yemeğin kokusunu aldım mı hiç yiyemiyorum ne olacak bilmiyorum etten tavuktan çok tiskinmişim bö  :igrenc: meyve yiyorum bide zorla bir bardak süt içiyorum fındığı çok severdim ondan bile tiksindim   :igrenc: ayy inşallah geçer yoksa ben çokta kilo alırım herhalde 15. haftanın içine girdik ben dört kilo falan almışım yememe rağmen demek yesem ne olacak yarım dünya gibi dolaşacam ortalıkta  :toothy10: :toothy10:

gökkusağı

Alıntı yapılan: belkis_nur - 19 Ekim , 2011, 17:14:54
:nazar: :nazar: :nazar:    cabucak hamis kalsamda bende boyle sohbetler etsem

Alıntı yapılan: belkis_nur - 19 Ekim , 2011, 17:15:24
sanslisiniz kizlarrr

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: amin cnm inşşş tez zamanda alırız hamiş haberlerini  :flowers: :flowers: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

bihterp3416

Alıntı yapılan: belkis_nur - 19 Ekim , 2011, 17:14:54
:nazar: :nazar: :nazar:    cabucak hamis kalsamda bende boyle sohbetler etsem
inşallah canım rabbim isteyen herkese nasip eder inşş  :amin: :amin:

gökkusağı

eed cnm yememene rağmen hızlı almışsın bizde 15 iz 1.700 almışım şimdilik ii gibi duruo.ben hiç tiksinmedim iki hafta yemek yapamadım sadece bi de soğandan azcık tiksindim ama yinede yiyebiliorum sadece çiğ çiğ yiyemiorum mesela salatada felan.çok şükür ben o konuda çok şanslıydım mide konusunda hiç üzmedi sıpam beni  :nazar: :nazar: :k06: :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

bihterp3416

Alıntı yapılan: kadriyee - 19 Ekim , 2011, 17:20:30
eed cnm yememene rağmen hızlı almışsın bizde 15 iz 1.700 almışım şimdilik ii gibi duruo.ben hiç tiksinmedim iki hafta yemek yapamadım sadece bi de soğandan azcık tiksindim ama yinede yiyebiliorum sadece çiğ çiğ yiyemiorum mesela salatada felan.çok şükür ben o konuda çok şanslıydım mide konusunda hiç üzmedi sıpam beni  :nazar: :nazar: :k06: :k06: :k06:
evet canım aldım kilo inşş daha fazla almam ama yemediğim zamanda midem kazınıyor ne yapayım çok kilo alacak şeylerde yemiyorum ama nasıl aldım bilmiyorum bakalım inşş doğumdan sonra hemencecik veririz  :k06: :amin: sen maşallah çok iyi gidiyon inşş çok almazsın .. ya aslında benim mide bulantım oldu ama çok şükür üç dört sefer çıkarmışımdır yoksa fazla sorunum olmadı  :nazar: ama şimdi başlamış bende ülser vardı şimdilerde çok ağrıyor hele de aç kaldım mı mahvoluyorum ondan bende yiyorum  :k06: aramızda üç dört gün var herhalde canım

gökkusağı

olabilir cnm amaaaan ii olsunlarda onlar  razıyım ben kiloya yeterki bebeğim sağlıkla büyüsün  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: tekerlek gibi olabilirim yani problem deil  :binkybaby: :binkybaby: biz bugün 14+4 üz cnm  :nazar: :nazar: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

bihterp3416

Alıntı yapılan: kadriyee - 19 Ekim , 2011, 17:28:24
olabilir cnm amaaaan ii olsunlarda onlar  razıyım ben kiloya yeterki bebeğim sağlıkla büyüsün  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: tekerlek gibi olabilirim yani problem deil  :binkybaby: :binkybaby: biz bugün 14+4 üz cnm  :nazar: :nazar: :nazar:
öyle tabi canım onlar sağlıklı  olsunlar gerisi önemli değil dediğin gibi .. bizde 14+1 iz canım  :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar gecmisi okudum sizin haftalarda yasadiklarim aklima geldi  :k06: :k06: :k06:
bendede cok halsizlik vardi belim agriyodu herseyden tiksinmistim  :icon_pale: :icon_pale: hep yorgundum gündüzleri uyurdum  :sleepy1: 4.ayimiza girdikten sonra cok hareketli oldum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: her isimi yapiyom yemegimi yapiyom hersey yiyom  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: koca göbisim olmasa ben hamileyim demem  :laughing7: sizde bekleyin görceksiniz nasil degisiyonuz  :k06: :k06: zaten 4-5-6 aylar altin aylarimiz sonrasinda agirlascaz ona göre degerlendirmek lazim  :occasion14: :occasion14:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

2.trimester  :-\ bizde girdik ama hala bitmedi sıkımtılar. allah daha büüyük sıkıntılar vermesin geçer inş  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 19 Ekim , 2011, 19:01:16
2.trimester  :-\ bizde girdik ama hala bitmedi sıkımtılar. allah daha büüyük sıkıntılar vermesin geçer inş  :dontknow:
amin Allah daha kötülerinden korusun bunlar tatli dertler  :k06: yakinda gecer  :laughing7:

dilengisk

ebnm ilk hamilelgimde bulantı kusma tiksinmelerim 17 hafta surdu kızlar bunda da boyle surerse biterim cok yoruluorum kusarken bide oglusumla ilgilenmek zorunda kalıorum ayyy cok fenayımmmmmmm coookk

__nil__

valla kızlar 17.hafta biticek nerdeyse o enerji yok bende hala.Yemek yine sabahları yiyemiyorum.Akşamları biraz daha yiyebiliyorum.onun haricinde çabuk yorulma vs. aynen devam.kilo olarakta dur bir tartılıp geliyim yazarım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

__nil__

17.hafta biticek ben hala kilo almamışım ama bebeğimin kilosu aman gramı gayet iyiymiş.İnşallah hep böyle olurda o alır bitek :muzz: :muzz:

__nil__

Selam kızlar kimse yokmu? Biz geldik kızımla :love9: :love9:

Bugün doktora gittik dörtlü test için kan verdik.Bu esnada kızımızı gördük yeniden.Şükürler olsun geçen hafta 140 gr.dı bu hafta 190 gram olmuş.Ve benim kilom hala aynı.Doktor yediklerin bebeğe gidiyor dedi.Gelişimi gayet iyi dedi.El salladı bize kuzum benim :nazar:
akşamüstü yada yarın arıcakmış doktor sonuçlar için inş güzel çıkar. :amin:
10 gün sonra tekrar çağırdı doktor 18.haftada burun kemiği ölçümü yapılmalıymış ona bakıcakmış.Ayın 31inde yine görücem kuzumu :muzz: :muzz:
Böyle işte internetten sipariş ettiğimiz yeni cicilerimiz geldi onlarında fotolarını yüklücem yine bebeişlerimizin cicişleri bölümüne. :basardim: