2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

fatoş2009

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ekim , 2011, 19:09:41
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ekim , 2011, 19:06:52
slm arkadaşlar ben geldimnasılsınız bakalım anneler ve bebekleri

merhaba canım hoşgeldin.Biz iyiyiz acıktık babamızı bekliyoruz yemeğe.Sen nasılsın
bizde çok iyiyiz çok şükür babamızı gönderdik evde takılıyoruz bebğimle ben geç vakit yemek yersem çok rahatsız oluyorum yaaa  sanki dünakşam boğulacakmışım gibi geldi sende öylemisin

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ekim , 2011, 23:29:03
kizlar ben uyumaya gidiyom ins güzel uyurum kac günden beri uykuyu unuttum  :sleepy1: :sleepy1: kendinize bebelerinize cok iyi bakin  :love9: Allahima emanetsiniz  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
gül doktora gittinmi cinsiyetini öğrendinmi çokmerak ediyorum bana doktor erkeğe benziyo dedi

__nil__

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ekim , 2011, 19:20:43
Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ekim , 2011, 19:09:41
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ekim , 2011, 19:06:52
slm arkadaşlar ben geldimnasılsınız bakalım anneler ve bebekleri

merhaba canım hoşgeldin.Biz iyiyiz acıktık babamızı bekliyoruz yemeğe.Sen nasılsın
bizde çok iyiyiz çok şükür babamızı gönderdik evde takılıyoruz bebğimle ben geç vakit yemek yersem çok rahatsız oluyorum yaaa  sanki dünakşam boğulacakmışım gibi geldi sende öylemisin

geç saatte yemektenmi bilmiyorum ama gece banada nefesim daralıyor gibi geliyor yatakta.neden öyle oluyoracaba ki

__nil__

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ekim , 2011, 19:37:31
kizlar ben uyumaya gidiyom ins güzel uyurum kac günden beri uykuyu unuttum  :sleepy1: :sleepy1: kendinize bebelerinize cok iyi bakin  :love9: Allahima emanetsiniz  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
gül doktora gittinmi cinsiyetini öğrendinmi çokmerak ediyorum bana doktor erkeğe benziyo dedi

yanlış hatırlamıyorsam bu ayın 31indeydi gülünn kontrolü

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ekim , 2011, 20:32:51
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ekim , 2011, 19:37:31

yanlış hatırlamıyorsam bu ayın 31indeydi gülünn kontrolü
evet dogru cnm 31.de gitcem  :muzz: :muzz: :muzz: valla benden sonrakiler ögrendi biz sona kaldik  :k06: :k06: :k06: :k06: erkek dediyse erkektir herhalde hayirli olsun cnm  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ab126370

merhaba kızlar, dün akşam doktora gittim. oğluşum gayet iyimiş çok şükür. 22 cm boyunda ve 490 gram dedi doktor. birde muhtemel doğum tarihimiz 6 marttan 22 şubata geldi. oğluşum çok hızlı büyüyomuş. bize el salladı ultrosonda :))))

:nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: ab126370 - 19 Ekim , 2011, 08:50:37
merhaba kızlar, dün akşam doktora gittim. oğluşum gayet iyimiş çok şükür. 22 cm boyunda ve 490 gram dedi doktor. birde muhtemel doğum tarihimiz 6 marttan 22 şubata geldi. oğluşum çok hızlı büyüyomuş. bize el salladı ultrosonda :))))

:nazar:

maşallah senle oğlusuna cnm haftaya bizde gidicez inş güzel haberlerle döneriz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

gökkusağı

kızlar artık çok küçükte olsa sabah uyandığımda göbüşüm belli oluo.sabahları düpedüz oluodu şimdi çıkıo azcık miniğim  :basardim: :basardim: :basardim: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

ya benimlki hiçte azıcık değil...hele akşam 6aylık gibi maşallah.... :-[ görenler direk anlıyorlar hamile olduğumu :)

bihterp3416

Alıntı yapılan: azelia - 18 Ekim , 2011, 15:19:42
Kızlarrr ben geldimmmm... Bayaadır yazamamışım buraya... Gülüm geçmiş olsun öncelikle, ne kdr zor olduunu tahmin bile edemiyorum ama allah beterinden saklasın... korusun hepimizi ve meleklerimiziii...  Bihtercim benim de enerjim var ya resmen doruk noktasında, evlendiğimden beri hiç olmadıım kadar hamaratım:) Haftada 1 yapabildiğim işleri bile şimdi haftada 2-3 kez yapıyorum, o kdr değiştim ki maaşallah... Hem işte hem evde full performans çalışıyorum:)

Haftaya bugün de detaylı ultrasonum var heyecanla onu bekliyorum yaa... bütün ayrıntılarıyla görücem meleğimiiiiiii inşallah kısmetseeeeee...

canım maşallah ne kadar güzel enerjik olman  :nazar: ya ben yerimden kalkmaya gücüm yok yemin ederim gücümün yerine gelmesini hevesle bekliyorum ev işlerini zorla yapıyorum inşallah enerjik dolu günlerimiz gelir  :amin: :amin: ne güzel canım o bir hafta hiç geçmez inşş sorunsuz bir ultrasyon geçirirsin haberleri verirsin burdan bize  :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ekim , 2011, 18:47:26
Selam kızlar kimse varmıııı??

Ya benim acaba enerji dolu olacağım günler nezaman gelicek.Hemen yoruluyorum.biraz iş yapsam başta belim olmakk üzere heryerim ağrıyor.

Ama bugün internetten sipariş ettiğimiz kıyafetlerin geldi..Hepsi o kadar güzelki.Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inş.
Arkadaşlar bebişlerimizin cicişleri bölümüne koyucam şimdi kıyafetlerin fotolarını oradan bakarsınız.
ya nilcim aynı sorunu bende yaşıyorum çok zor ya temizlik yaparken çok zorlanıyorum belim çok ağrıyo temizlik yapmayı bıraktım dışarı gezmeye alışverişe gitsem bile belimin ağrısından ölüyorum daha şimdiden böyleyse karnım çıktığı zaman ne olur bilmiyorum :toothy10: canım cicilerini gördüm incinin maşallah çok güzel zaten oraya da yazdım  :k06:

gökkusağı

bende ölü gibiyim kolumu kaldırmaya mecalim yok koltuğa çivilenmiş gibiyim  :sad1: :sad1: :sad1: ne zaman düzeliriz bilmiorum dün eltimle konuştuk onun 2 bbebeğinde de 9 ay sürmüş bu uyku hali  :sad1: :sad1: tez zamanda bitse keşke  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

bihterp3416

Alıntı yapılan: kadriyee - 19 Ekim , 2011, 17:02:08
bende ölü gibiyim kolumu kaldırmaya mecalim yok koltuğa çivilenmiş gibiyim  :sad1: :sad1: :sad1: ne zaman düzeliriz bilmiorum dün eltimle konuştuk onun 2 bbebeğinde de 9 ay sürmüş bu uyku hali  :sad1: :sad1: tez zamanda bitse keşke  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
aynen bende öyleyim canım ne olacak bilmiyorum geçer çabucak diyorlar ama bünyeden bünyeye değişiyormuş inanın mutfaga gidip yemek yapmaya bile üşeniyorum nefret ettim mutfaktan  :-ooo ya eşimde dışarı yemeği sevmiyor gidip dışarda yesek eşim yemiyor geliyorum ona bir daha burda yemek yapıyorum :caca: :caca: off enerjik günleri sabırsızlıkla bekliyorum

gökkusağı

ben sadece yemek için kalkıorum ona enerji buluorum valla yoksa ölürüm açlıktan ana öğünler  öğün bide ara öğünler felan meyvesiydi ceviiziydi yoğurduydu anca doyuyoruz onun dışında hiçbişey yaptığım yok yatıorum öle.kaç hafta oldunuz cnm siz geçeceğini sanmıorum ben herkes böle gider dio  :sad1:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

belkis_nur

:nazar: :nazar: :nazar:    cabucak hamis kalsamda bende boyle sohbetler etsem