2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 23:08:10
Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ekim , 2011, 23:03:22
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 23:00:17
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 22:55:27
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 22:51:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 22:44:58
Anladım canım.İkili testte sorun çıkmayanlara pek şartt koşmıuyor doktorlar genelde ama sen bilirsin tabi.Evet cnm bende yavaş yavaş alıyorum.Alışveriş zevkli oluyor.Eşin yardım eder artık taşınırsanız
canım doktorum ne derse artık şart koşmazsa yaptırmam herhalde bakalım .. ayy hemde nasıl zevkli oluyor eşimde çok heyecanlı herşeye bakıyor ama zavallım gidiyor hep taraftar ürünlerine bakıyor herşeyi ondan almak istiyor  :toothy10: eder herhalde yardım ama ne kadar etsede yorulurum valla  :k06:

evet cnm yorulursun tabi.Hamileyken daha çabuk yoruluyor insan.bencede doktorun dediğne göre bakarsın sende.Bnde daha cinsiyeti öğrenmeden biriki çıtçıtlı badi almıştım birde takım.Şimdi cinsiyeti öğrenince netten hastane çıkış seti aldım 2tane.Sonra çorap eldiven bere bide ağız mendili sipariş ettim bakalım gelince koyarım fotolarını
evet canım hemde nasıl yoruluyorum evi iki saatte makinaya veriyorum her odada yarım saat dinleniyorum  :k06: bende iki tane çıtçıtlı badi bi tane tişört patik bide  geçen hastane çıkışı aldık o kadar annemlerde alacaklar artık beraber birşeyler alacaz  :k06: ooo fıstığın kıyafetleri şimdi çok güzeldir gelsin çek fotosuna bakalım canım

canım bu aylarda yorulmanız çok normal. Ben 20 haftamdan sonra yavaş yavaş toparlamıştım kendimi. Sonra evimin işini eski gücümle yapmaya başladım. Halada evimin temizliğini kendim yapıyorum. Eşimle birlikt ecam sildik. Ben tabi içerden boyumun yettiği yerleri siliyorum. :k06: :k06: :k06:
canım ben çok halsizim yemek yapmaya bile takatım kalmıyorum ne tembel birşey olmuşum diye söyleniyorum kendi kendime  :k06: inşş geçer halsizliğim ev temizliğini zorla yapıyorum birgün siliyorum birgün makineya veriyorum  :k06: :k06: bide bu halimle belki ev taşıyacaz tam belli değil ama belli olursa bu halsizlikle ancak bir ayda yerleşirim  :toothy10:

Canım benimde öyleydi halsizliğim. Hatta korkmaya başlamıştım bu çocuğa nasıl bakacağım diye. Ama sonradan rabbim gücünü fazlasıyla geri veriyor. Ben 10 dk iş yaparsam 3 saat yatıyordum resmen. Eşimin gözü korkmuştu.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ekim , 2011, 23:09:48
evden ciktigimda herzaman  duaylan cikiyom zaten aliskanlik oldu  :amin: :amin: bide üstümde hep dua tasirim Rabbim bizi kötü gözlerde korusun  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

amin canım. sen duanı et. Kalbini ferah tut hiçbirşeycik olmaz. Rabbim görüyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

bihterp3416

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ekim , 2011, 23:12:11
Anladım canım.İkili testte sorun çıkmayanlara pek şartt koşmıuyor doktorlar genelde ama sen bilirsin tabi.Evet cnm bende yavaş yavaş alıyorum.Alışveriş zevkli oluyor.Eşin yardım eder artık taşınırsanız
canım doktorum ne derse artık şart koşmazsa yaptırmam herhalde bakalım .. ayy hemde nasıl zevkli oluyor eşimde çok heyecanlı herşeye bakıyor ama zavallım gidiyor hep taraftar ürünlerine bakıyor herşeyi ondan almak istiyor  :toothy10: eder herhalde yardım ama ne kadar etsede yorulurum valla  :k06:

evet cnm yorulursun tabi.Hamileyken daha çabuk yoruluyor insan.bencede doktorun dediğne göre bakarsın sende.Bnde daha cinsiyeti öğrenmeden biriki çıtçıtlı badi almıştım birde takım.Şimdi cinsiyeti öğrenince netten hastane çıkış seti aldım 2tane.Sonra çorap eldiven bere bide ağız mendili sipariş ettim bakalım gelince koyarım fotolarını
evet canım hemde nasıl yoruluyorum evi iki saatte makinaya veriyorum her odada yarım saat dinleniyorum  :k06: bende iki tane çıtçıtlı badi bi tane tişört patik bide  geçen hastane çıkışı aldık o kadar annemlerde alacaklar artık beraber birşeyler alacaz  :k06: ooo fıstığın kıyafetleri şimdi çok güzeldir gelsin çek fotosuna bakalım canım

canım bu aylarda yorulmanız çok normal. Ben 20 haftamdan sonra yavaş yavaş toparlamıştım kendimi. Sonra evimin işini eski gücümle yapmaya başladım. Halada evimin temizliğini kendim yapıyorum. Eşimle birlikt ecam sildik. Ben tabi içerden boyumun yettiği yerleri siliyorum. :k06: :k06: :k06:
canım ben çok halsizim yemek yapmaya bile takatım kalmıyorum ne tembel birşey olmuşum diye söyleniyorum kendi kendime  :k06: inşş geçer halsizliğim ev temizliğini zorla yapıyorum birgün siliyorum birgün makineya veriyorum  :k06: :k06: bide bu halimle belki ev taşıyacaz tam belli değil ama belli olursa bu halsizlikle ancak bir ayda yerleşirim  :toothy10:

Canım benimde öyleydi halsizliğim. Hatta korkmaya başlamıştım bu çocuğa nasıl bakacağım diye. Ama sonradan rabbim gücünü fazlasıyla geri veriyor. Ben 10 dk iş yaparsam 3 saat yatıyordum resmen. Eşimin gözü korkmuştu.
canım şimdi bende 10 dakika iş yapsam 3 saat yatıyorum inşş rabbim gücümüzü fazlasıyla verir..  :amin: dediğin gibi insan böyle olsa çocuğa nasıl bakacam diye düşünür yani

aydinays

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 23:15:56
Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ekim , 2011, 23:12:11

canım şimdi bende 10 dakika iş yapsam 3 saat yatıyorum inşş rabbim gücümüzü fazlasıyla verir..  :amin: dediğin gibi insan böyle olsa çocuğa nasıl bakacam diye düşünür yani

ama bunlar geçici canım. Emin ol. Vücud zor bir süreçten geçiyor. Ama sonra gücünü topluyorsun ben mesela 1-2 aydır gece 1 gibi uyuyorum sabah 6 da uyanıyorum. Gece wc için kalktıklarımı sayma :k06: :k06: :k06: Ama dayanıyorsun. Ben hala çalışıyorum 37 haftamın içindeyim.  :k06: :k06: :k06: Son 2 gün daha işe gideceğim.  :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar ben uyumaya gidiyom ins güzel uyurum kac günden beri uykuyu unuttum  :sleepy1: :sleepy1: kendinize bebelerinize cok iyi bakin  :love9: Allahima emanetsiniz  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

bihterp3416

maşallah canım az kalmış senin gün sayıyon  :nazar: bir yandan hamileyken çalışmak iyi oluyor evde oturup hantallaşmıyorsun ama bir yandan da evde oturup dinlenmek daha iyi geliyor sen maşallah iyi çalışmışsın  :nazar: bundan sonra evde oturup bebişi bekleyecen inşş rabbim sağlıkla kucağına aldığın günlerinde gösterir inşallah :amin:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ekim , 2011, 23:29:03
kizlar ben uyumaya gidiyom ins güzel uyurum kac günden beri uykuyu unuttum  :sleepy1: :sleepy1: kendinize bebelerinize cok iyi bakin  :love9: Allahima emanetsiniz  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
iyi geceler canım tatlı rüyalar bebişine ve kendine iyi bak Allaha emanet ol görüşrürüz canım  :opucuk:  :wave: :wave:

aydinays

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 23:29:26
maşallah canım az kalmış senin gün sayıyon  :nazar: bir yandan hamileyken çalışmak iyi oluyor evde oturup hantallaşmıyorsun ama bir yandan da evde oturup dinlenmek daha iyi geliyor sen maşallah iyi çalışmışsın  :nazar: bundan sonra evde oturup bebişi bekleyecen inşş rabbim sağlıkla kucağına aldığın günlerinde gösterir inşallah :amin:

amin canım. Sen çok bu haline takma. 1 ay sonra konuşursak sende enerjinin geldiğini söyleyeceksin.

bihterp3416

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ekim , 2011, 23:32:35

amin canım. Sen çok bu haline takma. 1 ay sonra konuşursak sende enerjinin geldiğini söyleyeceksin.
canım çok şükür bu halime zaten Allah daha kötüsünden korusun dediğin gibi bir ays onra konuşuruz inşş ... sende bebişini anlatırsın bize inşş :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 23:36:02
Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ekim , 2011, 23:32:35

canım çok şükür bu halime zaten Allah daha kötüsünden korusun dediğin gibi bir ays onra konuşuruz inşş ... sende bebişini anlatırsın bize inşş :amin:
inşallah canım o günleri görürüz.

azelia

Kızlarrr ben geldimmmm... Bayaadır yazamamışım buraya... Gülüm geçmiş olsun öncelikle, ne kdr zor olduunu tahmin bile edemiyorum ama allah beterinden saklasın... korusun hepimizi ve meleklerimiziii...  Bihtercim benim de enerjim var ya resmen doruk noktasında, evlendiğimden beri hiç olmadıım kadar hamaratım:) Haftada 1 yapabildiğim işleri bile şimdi haftada 2-3 kez yapıyorum, o kdr değiştim ki maaşallah... Hem işte hem evde full performans çalışıyorum:)

Haftaya bugün de detaylı ultrasonum var heyecanla onu bekliyorum yaa... bütün ayrıntılarıyla görücem meleğimiiiiiii inşallah kısmetseeeeee...

sweetrose25

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 19:59:40
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 17 Ekim , 2011, 19:29:25
ınş benımde tahmını dogumum 25 mayıs ama fazla deılz sanırım burda...

ekledim cnm senide listeye.
saol canım benim

HAYATIMIN ANLAMIYLA

__nil__

Selam kızlar kimse varmıııı??

Ya benim acaba enerji dolu olacağım günler nezaman gelicek.Hemen yoruluyorum.biraz iş yapsam başta belim olmakk üzere heryerim ağrıyor.

Ama bugün internetten sipariş ettiğimiz kıyafetlerin geldi..Hepsi o kadar güzelki.Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inş.
Arkadaşlar bebişlerimizin cicişleri bölümüne koyucam şimdi kıyafetlerin fotolarını oradan bakarsınız.

fatoş2009

slm arkadaşlar ben geldimnasılsınız bakalım anneler ve bebekleri

__nil__

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 18 Ekim , 2011, 19:06:52
slm arkadaşlar ben geldimnasılsınız bakalım anneler ve bebekleri

merhaba canım hoşgeldin.Biz iyiyiz acıktık babamızı bekliyoruz yemeğe.Sen nasılsın