2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

geçer canım merak etme.Benimde perşembe günü dörtlü taramam var hayırlısıyla bir güzel çıksında sonuçlar o zaman rahatlıcam inş

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 21:47:48
geçer canım merak etme.Benimde perşembe günü dörtlü taramam var hayırlısıyla bir güzel çıksında sonuçlar o zaman rahatlıcam inş
inşş canım herşey çok güzel çıkar şirin mi şirin kızın olur inşş iyi düşün iyi olsun... bizde yarın 15. haftanın içine giriyoruz :nazar: sen üçlü tarama yaptırdınmı

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 21:53:04
inşş canım herşey çok güzel çıkar şirin mi şirin kızın olur inşş iyi düşün iyi olsun... bizde yarın 15. haftanın içine giriyoruz :nazar: sen üçlü tarama yaptırdınmı

SAğol canım inş.Üçlü tarama yerine dörtlü yapılcak canım.dörtlüde üçlüde olan testler varmış birtane daha fazladan değere bakılıyormuş ondann daha kapsamlı diye dörtlü yaptırıcaz.Ama benim ikili testte riskli çıktı diye yaptırıyorum.sen yaptırıcakmsıın?

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 22:13:12
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 21:53:04

SAğol canım inş.Üçlü tarama yerine dörtlü yapılcak canım.dörtlüde üçlüde olan testler varmış birtane daha fazladan değere bakılıyormuş ondann daha kapsamlı diye dörtlü yaptırıcaz.Ama benim ikili testte riskli çıktı diye yaptırıyorum.sen yaptırıcakmsıın?
canım ben en son ikili test için gitmiştim doktora.. doktorum kontrol bir ay sonra dedi.. 16 yada 17. haftada gidecem tekrar doktora o ne yapar bilmiyorum.. eğer dediğin gibiyse bende üçlü yaptırmam dörtlü yaptırırım... ama tam bilmiyorum doktorum ne diyecek diye  :dontknow: inşş sende de sorun çıkmaz . :amin: canım bende şu bebel kıyafetleri konusunda hiçbir bilgim yok ne alsak ne yapsak diye bide burda bir yer bilmiyorum çok sinir ya bide bir yer var baktım çok pahalı ya  :BangHead: ayy üşüdüm daha kışlıkları çıkarmadım taşınma durumumuz var şimdi çıkarırsam iki iş olacak bekliyoruz artık lojman yazdık inşş çıkar diyorum ama evi nasıl taşıyacaz bilmiyorum gözümde çok büyümüş daha dört ay önce taşınmıştım  :BangHead: :crybaby2:

__nil__

canım anlamadım sen ikili test yaptırmadın mı? üçlüyada dörtlüyü 16-18 hafta arası yapıyorlar.İnş sorun çıkmaz.bebek kıyafet konusunda ben beğendiğim şeyleri uygun fiyata internetten bulup alıyorum canım.Eğer olduğun yerde pahalıysa sende öyle bakabilirsin.Neler alacağın konusunda da bende başlık açtım diğer arkadaşlardan tavsiyeler aldım onlara göre alıyorum canım.Taşınmanıza daha varsa çıkar kışlıkları canım yoksa hasta olursun ben oldum 1-2 haftadır zor iyileşmeye çalışıyorum.Taşınmak zor olur elbet ama allah gönlünüze göre versin kolaylığını verir.

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 22:33:54
canım anlamadım sen ikili test yaptırmadın mı? üçlüyada dörtlüyü 16-18 hafta arası yapıyorlar.İnş sorun çıkmaz.bebek kıyafet konusunda ben beğendiğim şeyleri uygun fiyata internetten bulup alıyorum canım.Eğer olduğun yerde pahalıysa sende öyle bakabilirsin.Neler alacağın konusunda da bende başlık açtım diğer arkadaşlardan tavsiyeler aldım onlara göre alıyorum canım.Taşınmanıza daha varsa çıkar kışlıkları canım yoksa hasta olursun ben oldum 1-2 haftadır zor iyileşmeye çalışıyorum.Taşınmak zor olur elbet ama allah gönlünüze göre versin kolaylığını verir.
canım ikili test yaptırdım ben çok şükür bir sorun çıkmadı. :nazar: aynı zamanlarda yapılıyorsa dörtlü yaptırmak daha avantajlı ama doktor neder bilmiyorum  :dontknow: internette bende bakıyorum canım evet uygun da oluyor bir ay sonra falan bende başlarım almaya.. sadece birkaç birşey almışım o kadar .. canım taşınmamız tam belli değil bir hafta sonra belli olacak bir hafta daha dayanıyorum ama tabi bir kaç parça çıkarmışım şimdi çıkarırsam bide taşınırsak işin yoksa bide onları topla  :crybaby2: ayy canım taşınmak zor gerçekten helede hamileyim eşimde bırakmaz birşey yapayım nasıl olacak bilmiyoruz.. Allah razı olsun canım amin Allah senin gönlüne görede verir inşş.. :amin: :amin:

__nil__

Anladım canım.İkili testte sorun çıkmayanlara pek şartt koşmıuyor doktorlar genelde ama sen bilirsin tabi.Evet cnm bende yavaş yavaş alıyorum.Alışveriş zevkli oluyor.Eşin yardım eder artık taşınırsanız

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar nasilsiniz  :wave: :wave: :wave:
ne zamandir giremedim sohbete valla bu disim bana neler cektirdi  :sad1: :sad1: :sad1: haftasonum cok kötüydü hele bugün  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: güya avrupaya yasiyoz sabaha kadar dün dis doktoru aradik sonunda saat 3de bulduk iltihap olmus disim ondan agri yapmis  :-[ antibiotik verdi ic diye cok kisiye sordum zarari yok at dediler korkarak atiyom günde 3defa  :honk: :honk: :honk: ins bebegime bisi olmaz  :amin: :amin: ha bide bugün bidaha sanci girdi disime bütün heryerime vurdu dayanamadim gittik dedi bisi yapamam cürük hemde iltihapli dis cekmem lazim  :honk: :honk: :honk: bende cekilsin dedim canimdan bezmistim  :crybaby2: :crybaby2: cok hafif uyusuturdu sonra cekti canli canlida dikiverdi  :honk: :honk: :honk: ne acilar cektim Allah kimseye yasatmasin  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Ekim , 2011, 22:49:01
ne zamandir giremedim sohbete valla bu disim bana neler cektirdi  :sad1: :sad1: :sad1: haftasonum cok kötüydü hele bugün  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: güya avrupaya yasiyoz sabaha kadar dün dis doktoru aradik sonunda saat 3de bulduk iltihap olmus disim ondan agri yapmis  :-[ antibiotik verdi ic diye cok kisiye sordum zarari yok at dediler korkarak atiyom günde 3defa  :honk: :honk: :honk: ins bebegime bisi olmaz  :amin: :amin: ha bide bugün bidaha sanci girdi disime bütün heryerime vurdu dayanamadim gittik dedi bisi yapamam cürük hemde iltihapli dis cekmem lazim  :honk: :honk: :honk: bende cekilsin dedim canimdan bezmistim  :crybaby2: :crybaby2: cok hafif uyusuturdu sonra cekti canli canlida dikiverdi  :honk: :honk: :honk: ne acilar cektim Allah kimseye yasatmasin  :amin: :amin: :amin:

çok geçmiş olsun canım.,Meraketme doktoorun hamile olduunu bile bile o ilacı verdiğinden bişi olmaz bebeğine..İyi kurtulmuşsun dişinden inş ağrılarında geçerhemen.

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 22:44:58
Anladım canım.İkili testte sorun çıkmayanlara pek şartt koşmıuyor doktorlar genelde ama sen bilirsin tabi.Evet cnm bende yavaş yavaş alıyorum.Alışveriş zevkli oluyor.Eşin yardım eder artık taşınırsanız
canım doktorum ne derse artık şart koşmazsa yaptırmam herhalde bakalım .. ayy hemde nasıl zevkli oluyor eşimde çok heyecanlı herşeye bakıyor ama zavallım gidiyor hep taraftar ürünlerine bakıyor herşeyi ondan almak istiyor  :toothy10: eder herhalde yardım ama ne kadar etsede yorulurum valla  :k06:

aydinays

ahh canım geçmiş olsun. İnsan normal durumda dayanamıyor. Birde hamilelikte insan çok daha hassas oluyor. Kıyamam sana. Çok çok geçmiş olsun. Rabbim daha beterinden korusun seni.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

bihterp3416

slm canım iyiyiz çok şükür sana da çok geçmiş olsun diş ağrısı çok zor bilirim canım .. en azından acıları içinde olsada çektirmişsin çok şükür bundan sonra bir sorun olmaz çabucak iyileşir inşş dikişlerin  :amin: yok canım sanmıyorum birşey olmaz antibiyotikten dolayı zaten olsa doktor vermezdi canım .. hamilelikte de diş ağrısı çok zor ya  :crybaby2:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 17 Ekim , 2011, 22:51:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 22:44:58
canım doktorum ne derse artık şart koşmazsa yaptırmam herhalde bakalım .. ayy hemde nasıl zevkli oluyor eşimde çok heyecanlı herşeye bakıyor ama zavallım gidiyor hep taraftar ürünlerine bakıyor herşeyi ondan almak istiyor  :toothy10: eder herhalde yardım ama ne kadar etsede yorulurum valla  :k06:

evet cnm yorulursun tabi.Hamileyken daha çabuk yoruluyor insan.bencede doktorun dediğne göre bakarsın sende.Bnde daha cinsiyeti öğrenmeden biriki çıtçıtlı badi almıştım birde takım.Şimdi cinsiyeti öğrenince netten hastane çıkış seti aldım 2tane.Sonra çorap eldiven bere bide ağız mendili sipariş ettim bakalım gelince koyarım fotolarını

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Ekim , 2011, 22:51:00

çok geçmiş olsun canım.,Meraketme doktoorun hamile olduunu bile bile o ilacı verdiğinden bişi olmaz bebeğine..İyi kurtulmuşsun dişinden inş ağrılarında geçerhemen.
saol cnm cok acilar cektim ay öldüm resmen  :y25: :y25: hatirlamak istemiyom  :-[ doktor dediki ilk 3ay bide son 3ay iyi deilmis dis tedavisi ben o yönden sansliydim  :amin: :amin: bide dis etindeki iltihap bebege daha cok zararliymis  :icon_pale: :icon_pale: mikrop sonucda bebege gidiyor diye Rabbim hepimizin yavrularini korusun  :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Ekim , 2011, 22:53:22

ahh canım geçmiş olsun. İnsan normal durumda dayanamıyor. Birde hamilelikte insan çok daha hassas oluyor. Kıyamam sana. Çok çok geçmiş olsun. Rabbim daha beterinden korusun seni.
saol cnm gercekten cok zor annem diyo dogum bunun yaninda hafif kalirmis  :honk: :honk: :honk: sadece disim deil sol taraf komple agriyodu  :y25: tam gecmedi ama bunada sükür ediom  :amin: :amin: kendimden cokda bebegimi düsünüyom ins bisey olmaz etkilenmez bebegim  :amin: :amin: :amin: