2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

hakkaten listemizde kız bitek seninki var bakalım başka kızımız olacakmı tekmi kalacak senin prensesin nil  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

Adete gör dr. 14ü dedi...benim 07.07.2011 canım kadriye ve dem-nu sizin nezaman? aynı gün gibi görünüyoruz?

gökkusağı

cnm benim muhtemel tarih 14 nisan inş.ultrasonda 5-6  gün kadar ilerde çıkıo benimki de ama zaman içerisinde normal gelişimi yakalıomuş hamilelik.senin ne zaman görünüo cnm ??
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

cirakmerve

bayanlar selam... daha önce bi yazmıştım ama uğrayamadım sonra. ben de mayıs annesi olucam inşallah.
burda yazdıklarınızı okumak iyi oluo tecrübe sahibi oluyorum ben de.  umarım daha sık uğrarım iş saatleri dışında hep uyuduğum için başka şeylere vakit bulamıyorum pek :)

dem_mu

canım benim tam son sat a göre ilerliyo 08.07.2011 e göre bebişim şu an 14+1  :nazar: :occasion5: iz 13 nisan muhtemel doğum tarihim biz büyük ihtimalle sen ben kadriye aynı gün doğuma gircez görünüyo he  :hieyt: :hello2: :toothy10:

dem_mu

dün bu arada grip oluyorum die dr.gittim ya vitamin,mide bulantım için ilaç falan verdi bebişe baktı ama cinsiyeti göremedi hiç durmadıki dr yakalayamadı ay sonu gel hem dedi kesin olur şimdi bişe demiyim  :toothy10:

__nil__

15 Ekim , 2011, 11:22:22 #1476 Son düzenlenme: 15 Ekim , 2011, 12:59:03 __nil__
            :love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:      Şafak -->143
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->144
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->144
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 162
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->167
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan                            Şafak-->181
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 182
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 182
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:   Şafak --> 186
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                      Şafak-->186
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan                                   Şafak --> 187
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan                                     Şafak -->188
cırakmerve  :love9: :nazar: :binkybaby:___________________________21 Mayıs                                       Şafak--> 219

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Arkadaşlar ben bugünlük güncellemeleri yaptım.Diğer seval sena,tuso,mervegülerdağcı,mybahar nickli arkadaşlardan haberi olan varmı?hem bilgileri yok hem sohbetede pek gelmiyorlar.

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 17:56:29
hakkaten listemizde kız bitek seninki var bakalım başka kızımız olacakmı tekmi kalacak senin prensesin nil  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

evet canım şimdilik tek kız biziz.Bakalım kızıma başka kız arkadaşlar gelicekmi?:D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ekim , 2011, 11:42:08
Arkadaşlar ben bugünlük güncellemeleri yaptım.Diğer seval sena,tuso,mervegülerdağcı,mybahar nickli arkadaşlardan haberi olan varmı?hem bilgileri yok hem sohbetede pek gelmiyorlar.
saol cnm iyi etmisin onlar hic gelmedi cnm listeden cikaralim bence gelirlerse ekleriz
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

suzannn

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Ekim , 2011, 12:25:56
Alıntı yapılan: __nil__ - 15 Ekim , 2011, 11:42:08
saol cnm iyi etmisin onlar hic gelmedi cnm listeden cikaralim bence gelirlerse ekleriz
onlar ceee yapıyorlardır  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

__nil__

şimdilik böyle düzelttim sonra isterlerse yani gelirlerse listeye tekrardan ekleriz.

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 18:13:57
cnm benim muhtemel tarih 14 nisan inş.ultrasonda 5-6  gün kadar ilerde çıkıo benimki de ama zaman içerisinde normal gelişimi yakalıomuş hamilelik.senin ne zaman görünüo cnm ??

benimki de aynı öyle canım.14 ü görünüyor... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
evet 3ümüzün aynı gn yada 1 gün arayla olcak hayırlısıyla.. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:.
siz nerelerdesiniz...ben izmirdeyim..herkes farklı bir yer öneriyo doğu için ama ben karar verdim sankimmm

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 15 Ekim , 2011, 13:45:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 18:13:57

benimki de aynı öyle canım.14 ü görünüyor... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
evet 3ümüzün aynı gn yada 1 gün arayla olcak hayırlısıyla.. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:.
siz nerelerdesiniz...ben izmirdeyim..herkes farklı bir yer öneriyo doğu için ama ben karar verdim sankimmm

nerede yaptırıcaksın cnm izmirde doğumu?nereye karar verdin