2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 13:27:21
Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:21:18
kadriyecim benimde haftaya 4lü testim var eğer risk çıkarsa bizde amniyosentez yaptırıcaz.İNş herşey yolunda gider ikimiz içinde. :amin: :amin:
sen toksoplazma için yaptırıyorsun değilmi

eed cnm bebeğe bulaşmışmı bulaşmamışmı ona bakılıcak.inşallah senin taraman tertemiz çıkarda hiç gerek kalmaz amniosenteze.benim her halükarda yapılması lazım.zaten çok korkuorum nasıl yapıolar acıomu hiçbi fikrim yok sadece karından girdiklerini biliorum.bide dr uma güveniorum o kadar.allah yardımcımız olsun hakkımızda hayırlısı inş.kontrolde cinsiyetini bile sormiicam korkuorum.herşey bitsin ondan sonra inş

canım acı konusunda sıkıntın olmasın benim çevremde yaptıranlar var acı olmuyormuş.İnş hayırlı sonuçlar alırız canım

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 13:23:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 13:09:42
15.haftanın sonunda bizim kontrolümüz cnm daha doğrusu amniosentez kontrol falan herşey o hafta yapılacak toksoplazmayla ilgili.bakalım beklioruz.hakkımızda hayırlısı olsun.benim karnımda sabah uyandığımda düpedüz ama iki lokma bişi yedimmi hemen büyyo  :k06: aç durmayı sevmio benim bebeğim heralde.küçülüo  :k06: onun dışında havalar serinleyince üşüttüm mü kötü oluo kasık ağrılarım oluo zaten babamız hasta korkudan yaklaşamıoruz yanına.bize bulaşmasın die herkes  hasta salgın çok kötü  :sad1:sabahları hissediorum uzanır vaziyette elimin altında oluo sanki  :k06: :k06: onun dışında hissetmiorum henüz.sağsalim büyüsün de kuzum  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:06:41
kadriyecim 14.hafta bitiyor artık 15 haftalık olucaksınız ne zaman koyucan göbüşününresmini çıkmadımı hala

rustacım sendebu hamilelik çizelgelerinden yapsana takip ederiz kaçgün kaldığını

cnm aslında koycam da şu tahlil sonuçlarım amniosentezim tertemiz çıksın inş ondan sora bende sabırsızlanıorum yoksa koymak için  :k06: :k06: :k06: :k06:
inşallah hersey normal cıkar canım iyi düşünelim iyi olsun..evet öle gerçekten benm de uyandığımda küçük ama bişiler yedimmi belli oluyo hemen aten aç uyanıyorum hemen yiyoruz.benmde sanki ufak ufak seyirmeler var canm ama az tabi..kasık agrısı üşütünce oluo doktora sordum bende normalmiş ara ara

bende yaa midemin uğultusuyla uyanıorum gerçi çok geç uyanıorum 11-12 gibi falan ondan sanırım çocukta benim gibi uykucu olacak   :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 13:29:56
Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 13:23:21
Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 13:09:42
15.haftanın sonunda bizim kontrolümüz cnm daha doğrusu amniosentez kontrol falan herşey o hafta yapılacak toksoplazmayla ilgili.bakalım beklioruz.hakkımızda hayırlısı olsun.benim karnımda sabah uyandığımda düpedüz ama iki lokma bişi yedimmi hemen büyyo  :k06: aç durmayı sevmio benim bebeğim heralde.küçülüo  :k06: onun dışında havalar serinleyince üşüttüm mü kötü oluo kasık ağrılarım oluo zaten babamız hasta korkudan yaklaşamıoruz yanına.bize bulaşmasın die herkes  hasta salgın çok kötü  :sad1:sabahları hissediorum uzanır vaziyette elimin altında oluo sanki  :k06: :k06: onun dışında hissetmiorum henüz.sağsalim büyüsün de kuzum  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:06:41
kadriyecim 14.hafta bitiyor artık 15 haftalık olucaksınız ne zaman koyucan göbüşününresmini çıkmadımı hala

rustacım sendebu hamilelik çizelgelerinden yapsana takip ederiz kaçgün kaldığını

cnm aslında koycam da şu tahlil sonuçlarım amniosentezim tertemiz çıksın inş ondan sora bende sabırsızlanıorum yoksa koymak için  :k06: :k06: :k06: :k06:
inşallah hersey normal cıkar canım iyi düşünelim iyi olsun..evet öle gerçekten benm de uyandığımda küçük ama bişiler yedimmi belli oluyo hemen aten aç uyanıyorum hemen yiyoruz.benmde sanki ufak ufak seyirmeler var canm ama az tabi..kasık agrısı üşütünce oluo doktora sordum bende normalmiş ara ara

bende yaa midemin uğultusuyla uyanıorum gerçi çok geç uyanıorum 11-12 gibi falan ondan sanırım çocukta benim gibi uykucu olacak   :k06: :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:olabilir canm gerçi bende geç kalkıyorum ama eşim erken gidiyo o giderken uyanıyoruz ama uyku agır basıyo zaten o saattede yenmez ki 6 buçuk gibi

__nil__

rustacım seninkini düzelteyim derken kendiminkinide bozdum :D gülüme söyledim şimdi gelince sende ona sorarsın o yardımcı olur bize

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:46:22
rustacım seninkini düzelteyim derken kendiminkinide bozdum :D gülüme söyledim şimdi gelince sende ona sorarsın o yardımcı olur bize

:ehi: :ehi: :ehi: bende çok uğraşmıştım zar zor yapmıştım  ::) ::)

bu arada şaka maka 183 gün kalmış kızlar zaman ne kadar hızlı akıo  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:46:22
hay allah tamm canm

xxcansuxx

kızlar selam sizinle bir şey paylaşayım dedim...
drunuz mutlaka demiştir salam,sucuk, sosis,çiğ köfte yemeyin diye bana kadın doğumcum demişti en başta ama bunların mide rahatsızlıklarına sebep olduğunu söylemişti... dünkü diyet dru kesinlikle bunlardan uzak dur dedi bende yemiyorum zaten dedim sebebi ise bunlarda bir bakteri belirlenmiş ve düşüklere neden oluyormuş sizlerde bilin istedim Allah korusun dikkat edin yediklerinize...

MERCİMEĞİM

İtiraf ediyorum  :sad1: benim çok canım çekti yedim biraz abartmadım ama..biliyordum zararlı olduğunu ama...canım çekince yemezsem kötü olur diye düşündüm  :honk:  :violent1:
Allah korusun ya olmasın öyle bişi.... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ya şu takip çizelgesinden bende yaptım ama benim dr. hesabına göre 14+5..görünüyor

dem_mu

14 Ekim , 2011, 17:09:29 #1463 Son düzenlenme: 14 Ekim , 2011, 17:11:08 dem_mu
slm kızlar nasılsınız bende 18:00  da doktora gitcem ya vücudum çok kırgın elim kolum bacaklarım her tarafım ağrıyo midem. dün belim gece tuttu 3e kadar uyumadım hiç  midem bulanıyo bide tam boşaltabilsem rahatlıcam bakim gidim de bi dr.bakim ne vercek heralde üşüttüm ya

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 15:33:11
kızlar selam sizinle bir şey paylaşayım dedim...
drunuz mutlaka demiştir salam,sucuk, sosis,çiğ köfte yemeyin diye bana kadın doğumcum demişti en başta ama bunların mide rahatsızlıklarına sebep olduğunu söylemişti... dünkü diyet dru kesinlikle bunlardan uzak dur dedi bende yemiyorum zaten dedim sebebi ise bunlarda bir bakteri belirlenmiş ve düşüklere neden oluyormuş sizlerde bilin istedim Allah korusun dikkat edin yediklerinize...

bana doktorum çiğ köfte yeme dedi.SAlam sucuk vs. iyi pişmiş olarak yiyebilirsin dedi.Meyve sebzeleri yıkamadan yeme,çiğ ete dokunma dedi.Bende öyle yapıyorum.

gökkusağı

eed yemeyin hatta dokunmayın bile  :y25: :y25: :y25:

allah bebeklerimizi korusun benimkini de  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 14 Ekim , 2011, 15:42:25
İtiraf ediyorum  :sad1: benim çok canım çekti yedim biraz abartmadım ama..biliyordum zararlı olduğunu ama...canım çekince yemezsem kötü olur diye düşündüm  :honk:  :violent1:
Allah korusun ya olmasın öyle bişi.... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ya şu takip çizelgesinden bende yaptım ama benim dr. hesabına göre 14+5..görünüyor

canım doktorun sana doğum tarihi ne söyledi.Adet tarihine göre mi söyledi yoksa 14+5 e göre mi söyledi.Sende bu çizelgeyi yaparken doktorun dediği doğum tarihini yaz en doğrusu odur canım.

__nil__

kızlar ben diyorum ki listemize şafaklarımızıda yazalım böylece hem şafakları güncelleriz.Hemde liste devamlı güncelde olur.

__nil__

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->145
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->145
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 163
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->168
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 183
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 183
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                     Şafak-->187
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???
mybahar  :love9:  :nazar:  :binkybaby: ___________________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 17:41:10
            :love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart                           Şafak-->145
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:    Şafak-->145
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:     Şafak--> 163
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:         Şafak-->168
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan                     Şafak--> 183
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan                     Şafak--> 183
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 18 Nisan                     Şafak-->187
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???
mybahar  :love9:  :nazar:  :binkybaby: ___________________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥