2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 12:39:24
kadriye sen nerelerdeydin ne zamandır merak ettim :flowers:

buralardayım cnm pek girmedim geçen hafta iiyiz çok şükür beklioruz işte.sen neler yapıosun bebiş nasıl karnın büyüdü mü  :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 12:42:57
Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 12:39:24
kadriye sen nerelerdeydin ne zamandır merak ettim :flowers:

buralardayım cnm pek girmedim geçen hafta iiyiz çok şükür beklioruz işte.sen neler yapıosun bebiş nasıl karnın büyüdü mü  :k06:
anladım canm bizde iyiyiz çok şükür dün gittik doktora el sallıyodu bize sıpam çok güzeldi kadriyecm erkeğe benzio ama tam emin değilim dedi doktor kordonu kapatmış valla karnım büyüdü galiba biraz daha..senn nasıl karnın randevun var mı yakında

__nil__

kadriyecim 14.hafta bitiyor artık 15 haftalık olucaksınız ne zaman koyucan göbüşününresmini çıkmadımı hala

rustacım sendebu hamilelik çizelgelerinden yapsana takip ederiz kaçgün kaldığını

gökkusağı

15.haftanın sonunda bizim kontrolümüz cnm daha doğrusu amniosentez kontrol falan herşey o hafta yapılacak toksoplazmayla ilgili.bakalım beklioruz.hakkımızda hayırlısı olsun.benim karnımda sabah uyandığımda düpedüz ama iki lokma bişi yedimmi hemen büyyo  :k06: aç durmayı sevmio benim bebeğim heralde.küçülüo  :k06: onun dışında havalar serinleyince üşüttüm mü kötü oluo kasık ağrılarım oluo zaten babamız hasta korkudan yaklaşamıoruz yanına.bize bulaşmasın die herkes  hasta salgın çok kötü  :sad1:sabahları hissediorum uzanır vaziyette elimin altında oluo sanki  :k06: :k06: onun dışında hissetmiorum henüz.sağsalim büyüsün de kuzum  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:06:41
kadriyecim 14.hafta bitiyor artık 15 haftalık olucaksınız ne zaman koyucan göbüşününresmini çıkmadımı hala

rustacım sendebu hamilelik çizelgelerinden yapsana takip ederiz kaçgün kaldığını

cnm aslında koycam da şu tahlil sonuçlarım amniosentezim tertemiz çıksın inş ondan sora bende sabırsızlanıorum yoksa koymak için  :k06: :k06: :k06: :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 13:09:42
15.haftanın sonunda bizim kontrolümüz cnm daha doğrusu amniosentez kontrol falan herşey o hafta yapılacak toksoplazmayla ilgili.bakalım beklioruz.hakkımızda hayırlısı olsun.benim karnımda sabah uyandığımda düpedüz ama iki lokma bişi yedimmi hemen büyyo  :k06: aç durmayı sevmio benim bebeğim heralde.küçülüo  :k06: onun dışında havalar serinleyince üşüttüm mü kötü oluo kasık ağrılarım oluo zaten babamız hasta korkudan yaklaşamıoruz yanına.bize bulaşmasın die herkes  hasta salgın çok kötü  :sad1:sabahları hissediorum uzanır vaziyette elimin altında oluo sanki  :k06: :k06: onun dışında hissetmiorum henüz.sağsalim büyüsün de kuzum  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

cnm aslında koycam da şu tahlil sonuçlarım amniosentezim tertemiz çıksın inş ondan sora bende sabırsızlanıorum yoksa koymak için  :k06: :k06: :k06: :k06:

canım sen amniyosentez mi yaptırdın?

rusta

valla yaparm ama nasıl bilmiyorum canm

gökkusağı

henüz yaptırmadım 15.haftanın sonunda yaptırıcam  :-\
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 13:12:23

canım doğum tarihin neydi senin tam olarak

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:18:07
Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 13:12:23

canım doğum tarihin neydi senin tam olarak
18 nisan

__nil__

kadriyecim benimde haftaya 4lü testim var eğer risk çıkarsa bizde amniyosentez yaptırıcaz.İNş herşey yolunda gider ikimiz içinde. :amin: :amin:
sen toksoplazma için yaptırıyorsun değilmi

__nil__

rustacım ne yazmak istersin canımm my pregnancy yerine.

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 13:09:42

inşallah hersey normal cıkar canım iyi düşünelim iyi olsun..evet öle gerçekten benm de uyandığımda küçük ama bişiler yedimmi belli oluyo hemen aten aç uyanıyorum hemen yiyoruz.benmde sanki ufak ufak seyirmeler var canm ama az tabi..kasık agrısı üşütünce oluo doktora sordum bende normalmiş ara ara

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:23:08
bilmem bebeğim olabilir canm

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:21:18
kadriyecim benimde haftaya 4lü testim var eğer risk çıkarsa bizde amniyosentez yaptırıcaz.İNş herşey yolunda gider ikimiz içinde. :amin: :amin:
sen toksoplazma için yaptırıyorsun değilmi

eed cnm bebeğe bulaşmışmı bulaşmamışmı ona bakılıcak.inşallah senin taraman tertemiz çıkarda hiç gerek kalmaz amniosenteze.benim her halükarda yapılması lazım.zaten çok korkuorum nasıl yapıolar acıomu hiçbi fikrim yok sadece karından girdiklerini biliorum.bide dr uma güveniorum o kadar.allah yardımcımız olsun hakkımızda hayırlısı inş.kontrolde cinsiyetini bile sormiicam korkuorum.herşey bitsin ondan sonra inş
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 13:26:49
Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 13:23:08
bilmem bebeğim olabilir canm

özel ileti attım cnmbaksana