2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

niill hg cnmm çooook sevindim öğrenmişsiniz cinsiyetini  :hello2: :hello2: alla sağlıklı uzun ömürler versin senle kızına çok sevindim herşeyin yolunda olmasına darısı bizim başımıza inş  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 14 Ekim , 2011, 00:10:06
niill hg cnmm çooook sevindim öğrenmişsiniz cinsiyetini  :hello2: :hello2: alla sağlıklı uzun ömürler versin senle kızına çok sevindim herşeyin yolunda olmasına darısı bizim başımıza inş  :opucuk:

Sağol canım darısı başına.çok güzelmiş ya kızım vs. diyebilmek rabbim korusun meleklerimizi

dem_mu

nilcim gözün aydın olsun çok sevindim listenin ilk prensesi  geliyor :k06: allah hayırlısıyla tamamına
erdirmeyi nasip etsin  :nazar: :amin:

dem_mu

kadriye senin dr.kontrolün ne zaman.ben acaba ne zaman dr.gitsem öğrenirim cinsiyeti 14+0 olduk bebişimle :nazar: :hello2: :hieyt:

HASRET!M S@N@

nil cok sevindim herseyin yolunda olmasına allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inş benmde içime hep kız doguyordu ne güzel bir prenses daha geliyor

ab126370

BENİM BOYUM 1,72 KİLOMDA HAMİLELİKTEN ÖNCE 63-64 DÜ. AMA ŞİMDİ 72-73 kiloyum

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 14 Ekim , 2011, 08:53:12
kadriye senin dr.kontrolün ne zaman.ben acaba ne zaman dr.gitsem öğrenirim cinsiyeti 14+0 olduk bebişimle :nazar: :hello2: :hieyt:

benim dr kontrolüm 15 in sonunda cnm dr ne zaman gel dedi sana kontrolünüzü bekle o zmaan kadar tam kesin belli olur bence
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: ab126370 - 14 Ekim , 2011, 10:08:39

:-ooo :-ooo cnm biraz hızlı gitmiomusunuz  :k06: :k06: :k06: isim işini naaptınız siz halledebildinmi
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

rusta

nil ne güzel hersey yolundaymış  canm kızınnda keyfi yerindeymiş annesi .. bu arda hayırlı uğurlu olsun kızınız tatlım bklm bizimkiler ne olacak..bizde dün gittik doktora iyiymiş meleğimiz ikili testimiz de temiz çıktı şükür..cinsiyetide kordonu kapatmış tam gözükmüo ama erkeğe benziyo dedi doktor baklm hayrlısı :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: dem_mu - 14 Ekim , 2011, 08:43:57
nilcim gözün aydın olsun çok sevindim listenin ilk prensesi  geliyor :k06: allah hayırlısıyla tamamına
erdirmeyi nasip etsin  :nazar: :amin:

teşekkür ederim canım darısı başınıza

__nil__

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 09:36:32
nil cok sevindim herseyin yolunda olmasına allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inş benmde içime hep kız doguyordu ne güzel bir prenses daha geliyor

sağol canım benim rabbim sanada nasip etsin inş

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 12:35:51
nil ne güzel hersey yolundaymış  canm kızınnda keyfi yerindeymiş annesi .. bu arda hayırlı uğurlu olsun kızınız tatlım bklm bizimkiler ne olacak..bizde dün gittik doktora iyiymiş meleğimiz ikili testimiz de temiz çıktı şükür..cinsiyetide kordonu kapatmış tam gözükmüo ama erkeğe benziyo dedi doktor baklm hayrlısı :nazar:

evet cnm şimdilik herşey yolunda çok şükür.Senin içinde çok sevindim iinş sağlıkla devam edersiniz

__nil__

Alıntı yapılan: ab126370 - 14 Ekim , 2011, 10:08:39

canım sen kiloyu hamileliğinin kaçıncı ayında aldın cnm?doktorun birşey demiyormu,benimki takık biraz kilo konusundada

rusta

kadriye sen nerelerdeydin ne zamandır merak ettim :flowers:

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Ekim , 2011, 12:38:38
Alıntı yapılan: rusta - 14 Ekim , 2011, 12:35:51

evet cnm şimdilik herşey yolunda çok şükür.Senin içinde çok sevindim iinş sağlıkla devam edersiniz
amin canım inşallh hepimiz kucağımıza aldımızıda paylasırız buradan  :amin: :amin: :amin: