2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 13 Ekim , 2011, 20:33:49
slm kızlar ben geldim  :hello2: :hello2:

nilden ses yokmu merak ettim bende şimdi görünce umarım ciddi bişey yoktur.
kaç gündür giremedim bende iş güç koşturmaca derken anca fırsat buldum.bebeğimle geldik.son bikaç gündür bebeğimi unutuorum hep  :k06: sanırım alıştım iice hamile olmaya ilk zamanlar hep aklımdaydı şimdi orda olduğunu biliorum yaa unutuorum resmen.umarım iidir bebeğim.benimde kullandığım ilaç çok rahatsız etti beni son 2 gündür drumuzla konuştuk olabilirmiş.vitaminle beraber almicam artık bakalım geçer inş.sizler nasılsınız nası gidio hamilelik
as cnm hg  :opucuk: bende bu aralar cok giremiyom islerim oluyo  :k06: :k06: aslinda iyi oluyo zaman cabuk geciveriyo  :muzz: :muzz: :muzz: sen ne ilaci kullaniyonki  :icon_scratch: ben folik asitten baska bisi kullanmiyom onunda icinde vitamin var diye kullaniyom  :dontknow: bende sükür hersey yolunda ama aksamlari bu saatlerde cok oturunca helede yemekten sonra cok sisiyom ya nefes alamiyom evde dolanmam lazim yoksa gecmiyo patliyom  :-ooo :-ooo
:nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ekim , 2011, 20:38:37
Alıntı yapılan: kadriyee - 13 Ekim , 2011, 20:33:49
slm kızlar ben geldim  :hello2: :hello2:

nilden ses yokmu merak ettim bende şimdi görünce umarım ciddi bişey yoktur.
kaç gündür giremedim bende iş güç koşturmaca derken anca fırsat buldum.bebeğimle geldik.son bikaç gündür bebeğimi unutuorum hep  :k06: sanırım alıştım iice hamile olmaya ilk zamanlar hep aklımdaydı şimdi orda olduğunu biliorum yaa unutuorum resmen.umarım iidir bebeğim.benimde kullandığım ilaç çok rahatsız etti beni son 2 gündür drumuzla konuştuk olabilirmiş.vitaminle beraber almicam artık bakalım geçer inş.sizler nasılsınız nası gidio hamilelik
as cnm hg  :opucuk: bende bu aralar cok giremiyom islerim oluyo  :k06: :k06: aslinda iyi oluyo zaman cabuk geciveriyo  :muzz: :muzz: :muzz: sen ne ilaci kullaniyonki  :icon_scratch: ben folik asitten baska bisi kullanmiyom onunda icinde vitamin var diye kullaniyom  :dontknow: bende sükür hersey yolunda ama aksamlari bu saatlerde cok oturunca helede yemekten sonra cok sisiyom ya nefes alamiyom evde dolanmam lazim yoksa gecmiyo patliyom  :-ooo :-ooo

ben günde 5 kez ilaç yutuorum  :ehi: :ehi: :ehi: hamile deilken bu kadar almıodum valla  :k06: sabah toksoplazma ile ilgili antibiyotik yutuorum bebeğe bulaşmaması için ve elevit öğlen yine antibiyotik gece yiine antibiyotik ve demir hapı alıorum.sen hala kullanıon mu folik asidi drum bana bırakabilirsin demişti her drunda yöntemi farklı hee  :dontknow: bende çok şişiyorum akşamları bayaa büyyo karnım.senin göğüslerde varmı bi deişiklik büyüme dışında benimkiler yavaş yavaş kararmaya başlıo sanki ama büyüme yok hala halkada  :dontknow: sabahları uyanınca bebeğimi hissediorum artık elimin altında portakal kadar hala sağımda gittikçe yukarı çıkıo.ölürüm kuzumaaa  :hieyt: nasıl naapıo çok merak ediorum dr a gitmek için sabırsızlanıroum valla.bugün balık günümüzdü balık yedirdim kuzuma birasdan meyvemisi de yiicez.senin karnında gittikçe toplaşıo gül erkek çıkcak bak ben dedim sana  :k06: :k06: :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

valla cnm doktora sormadimki ilacim bitmisti bu ay gene alim dedim  :dontknow:icinde vitamin var ondan kullaniyom gidince sorcam ne bilim  :dontknow: benim gögüslerim büyüdü iki benden hemde  :laughing7: koyulasma bendede cok var komik duruyo  :ehi: :ehi: bide karnimin ortasina dogru giden cizgi belli oluyo artik esim diyo o ne öyle  :ehi: :ehi: valla ben burda buldukca balik yiyom  cupra buldum iki tane bakkaldan aldim  yarin kizarcam  :hungry:
meyve bende cok yiyom  :muzz: :muzz: :muzz: hergün muz yiyom bebegim oynasin diye  :binkybaby: :love7: gittikce daha cok hissetcen bebegini  :muzz: :muzz: :muzz: 

gökkusağı

ben balıktan tiksinmiştim de pişirmek istemiodum ama düzeldim galiba.benimde göğüslerim iki beden büyüdü.halkalar büyümedi ama nedense kararmayla birlikte olurmuş.çizgim de daha yok ortada.hissetmiorumda hiçbişey.hissediom hissediom dedim onu da bıraktı sıpa.amaaan sağ salim büyüsünde hiç hissetmesem bile olur.ben meyve çok yemiorum valla ne yalan söliim hiç cnm istemio sütte öle.bakalım dr ne dicek  :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 13 Ekim , 2011, 21:07:45
ben balıktan tiksinmiştim de pişirmek istemiodum ama düzeldim galiba.benimde göğüslerim iki beden büyüdü.halkalar büyümedi ama nedense kararmayla birlikte olurmuş.çizgim de daha yok ortada.hissetmiorumda hiçbişey.hissediom hissediom dedim onu da bıraktı sıpa.amaaan sağ salim büyüsünde hiç hissetmesem bile olur.ben meyve çok yemiorum valla ne yalan söliim hiç cnm istemio sütte öle.bakalım dr ne dicek  :dontknow:
bende cok seyden tiksinmistim ama sükür bi kac haftadir yiyom  :hungry: süt iciyom yogurt yiyom meyve filan yiyom ceviz beyaz peynir cok yiyom süt icmiyosan peynir ye  :hungry: daha erken cnm hissetmen icin ben bile yeni yeni hisediyom o da her zaman deil arada cani isterse  :k06: :k06: :k06:

ab126370

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 13 Ekim , 2011, 21:22:26
kıslarrrr ben 9 kilo almışım  :-\
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo hadi ya naptim cnm  :k06: :k06: aramizda senlen bigün var ayniyiz ben 4-5kilo aldim genede fazla  :honk: aman olsun saglik olsun takma kac kiloydun simdi kacsin  ???

dilengisk

slm kızlar napıosunuz bizde bugun dr a gittik 8+ 2 olmusuz ben kilo vermişim ama kusmaktan...... hersey yolunda dedi dr 4 hafta snra 2li teste gitcez ve cinsiyeti belli olur dedi ayyy cok heyecanlandım cabuk gecsin inşallah su 4 hafta:)

aydinays

Alıntı yapılan: dilengisk - 13 Ekim , 2011, 22:46:53
slm kızlar napıosunuz bizde bugun dr a gittik 8+ 2 olmusuz ben kilo vermişim ama kusmaktan...... hersey yolunda dedi dr 4 hafta snra 2li teste gitcez ve cinsiyeti belli olur dedi ayyy cok heyecanlandım cabuk gecsin inşallah su 4 hafta:)

İnşallah canım rabbim sağlıklı sıhhatli bir melek daha verir. Gönlünden kız geçiyordur süpriz yumurtan belkide kızdır annesi. Sen bu hamileliğinde belki çok kilo almazsın. İskenderden dolayı daha hareketli olacağından dolayı. Ne güzel bir duygu benim için hamileliğin en zor ve en mukaddes ayları ilk 3 ay, bebeğin anne karnında var olması ve tutunması.  :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart ---> Kız :binkybaby:
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:___________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???
mybahar  :love9:  :nazar:  :binkybaby: ___________________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Kızlarrr ben geldimmm kızımız olucakmışşşşş....
bebeğim çok iyiymiş.GElişimi 3-4 gün önde gidiyormuş.Testleri haftaya yaptırıcakmışız.Bebeğim şuanda 140gr.mış.
Kıpır kıpırdı bugün yine.Ağrılarım griptenmiş doktor yinede magnezyum verdi.

ohh bee rahatladımmmm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

anammmmmmmmmm kim gelmissssssss bi kiz annesimi gelmis buralara  :love7: :love7: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar:
cnm gözünaydin ögrendin darisi basima  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: listemizin ilk kizi  :love9: :binkybaby: :love7:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Ekim , 2011, 23:15:22
anammmmmmmmmm kim gelmissssssss bi kiz annesimi gelmis buralara  :love7: :love7: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar:
cnm gözünaydin ögrendin darisi basima  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: listemizin ilk kizi  :love9: :binkybaby: :love7:

evet yaa çok güzel bir duyguymuş.doktor kesin dedi artık başlayın alışverişe filan dedi.Sende söylersin ay sonunda canım...Evet yaaa ilk kız benimki çıktı bkalım başka kimler gelcekk

seda87

amanın bu sayfa erkek dolmuş yaa nilin kızı var sadece  :nazar: :nazar:hadi hayırlısı
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

__nil__

Alıntı yapılan: seda87 - 13 Ekim , 2011, 23:17:52
amanın bu sayfa erkek dolmuş yaa nilin kızı var sadece  :nazar: :nazar:hadi hayırlısı

kıymete bincek benim kızz.kiminle dünür olsam acaba:D