2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

12 Ekim , 2011, 12:24:21 #1380 Son düzenlenme: 12 Ekim , 2011, 13:13:40 gulum22
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Ekim , 2011, 23:52:44
selam kızlar nasılsınız?ben iyi sayılmam.Gribim hala iyileşemedim.Bu sabah yine bulantıdan bir lokma yiyemedim.Off 16 hafta oldu hala düzelmedi.Bu gidişimde sorucam doktoruma.Sabah kahvaltımı hiç yapamıyorum.Öğlen akşam filan yiyorum ama kahvaltı çok önemli bir öğün sonuçta.
:igrenc: :igrenc:

Umarım biran önce geçer.
cnm hg  :opucuk: gecmis olsun bugün bende cok kötüyüm sabah cokmu yedim ne midem simdi cok kötü  :igrenc: :igrenc:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: ab126370 - 12 Ekim , 2011, 08:50:33
KISLAR SON AYLARIMIZ KIŞA DENK GELİYO KASIM ARALIK OCAK ŞUBAT MART.......

KIŞLIK KABAN BULABİLİRMİYİZ Kİ :))))

cnm benim tavsiyem büyük beden ceket kaban vs. alırsan sonra kullanamazsın.Panço  vs.gibi kıyafetler yada önden tek düğmeli kalın ceketler uygun olucaktır.(lcwde vardı)

ab126370

bende bakalım bu hafta sonu bakıcam. montalarım olmuyo hiç. hırka giyiyorum.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 12:24:21
selam kızlar nasılsınız?ben iyi sayılmam.Gribim hala iyileşemedim.Bu sabah yine bulantıdan bir lokma yiyemedim.Off 16 hafta oldu hala düzelmedi.Bu gidişimde sorucam doktoruma.Sabah kahvaltımı hiç yapamıyorum.Öğlen akşam filan yiyorum ama kahvaltı çok önemli bir öğün sonuçta.

Umarım biran önce geçer.
cnm hg  :opucuk: gecmis olsun bugün bende cok kötüyüm sabah cokmu yedim ne midem simdi cok kötü  :igrenc: :igrenc:

sorma ya ben sabahtan beri bişi yiyemedim doğru düzgün.midem gene kötü.sen neler yapıyorsun nasıl geçiyor günler

__nil__

Alıntı yapılan: ab126370 - 12 Ekim , 2011, 13:14:33
bende bakalım bu hafta sonu bakıcam. montalarım olmuyo hiç. hırka giyiyorum.

cnm bulsaydım sana fotosunu koyucaktım ama bulamadım tüh.hem lcwde fiyatlarda çok uygun.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 13:17:48

Umarım biran önce geçer.

sorma ya ben sabahtan beri bişi yiyemedim doğru düzgün.midem gene kötü.sen neler yapıyorsun nasıl geçiyor günler
ben yedikten sonra oldu  :icon_pale: sükür günler geciyo bugün yolu yariladik  :love7: :nazar: havalar birden sogudu burda dikkat ediyom hasta olmamak icin haftasonu en yakin arkadasim evleniyo onun sevinci var  :muzz: :muzz: :muzz: sen üsütmüstün nasil olsun dikkat et  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 13:22:05
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 13:17:48

Umarım biran önce geçer.

ben yedikten sonra oldu  :icon_pale: sükür günler geciyo bugün yolu yariladik  :love7: :nazar: havalar birden sogudu burda dikkat ediyom hasta olmamak icin haftasonu en yakin arkadasim evleniyo onun sevinci var  :muzz: :muzz: :muzz: sen üsütmüstün nasil olsun dikkat et  :opucuk:

dikkat et cnm berbat bişi gerçekten.ilaçta içemediğimiz için uzun sürüyor iyileşmek.ben hala tam anlamıyla düzelemedim.
maşallah canım yolu yarıladınız demek.darısı başımıza inş sağlıkla.Burdada havalar serinledi çok soğuk değil ama bende dün alışverişe çıktım birkaç kıyafet ayakkabı filan aldım.bu sene biçok kıyafetimi dolabımayerleştirmedim çünkü hamileliğimizin en şişkin zamanları kışa denkgelicek içine giremicem diye kaldırdım.O nedenle de almam lazımdı iyi oldu banada moral oldu

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saol cnm darisi senin ve diger hamislerin basina  :amin: :amin: :nazar: :nazar: iyi yapmisin bende bana olmayanlari kaldirdim  :muzz: :muzz: alisverisimi yaptim sayilir sadece kislik ceket bide cizme filan alcam yoksa hersey tamam  :muzz: :muzz: artik bundan sonra kendimize deil bebelere alcaz insallah  :k06: :k06: :k06: 19günüm kalmis sükür görcem bebegimi  :love7: :hieyt: :hieyt:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 13:32:03
saol cnm darisi senin ve diger hamislerin basina  :amin: :amin: :nazar: :nazar: iyi yapmisin bende bana olmayanlari kaldirdim  :muzz: :muzz: alisverisimi yaptim sayilir sadece kislik ceket bide cizme filan alcam yoksa hersey tamam  :muzz: :muzz: artik bundan sonra kendimize deil bebelere alcaz insallah  :k06: :k06: :k06: 19günüm kalmis sükür görcem bebegimi  :love7: :hieyt: :hieyt:

bende öyle biraz daha havalar soğusun burda ceket ve çizme alıcam.Bakalım bizimde 5günümüz kaldı ondan sonra kızımıza yada oğlumuza bişiler almaya başlıcaz inşş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 13:43:15

bende öyle biraz daha havalar soğusun burda ceket ve çizme alıcam.Bakalım bizimde 5günümüz kaldı ondan sonra kızımıza yada oğlumuza bişiler almaya başlıcaz inşş
insallah cnm  :amin: :opucuk: ben simdi almam 7.aydan sonra alcam insallah  :k06: :k06:

__nil__

Selam kızlar benim moralim bozuk bugün.
Bugün kasık ağrılarım ve bel ağrım vardı.Belime ağrı bıçak gibi saplanıyor arada.Doktorumu aradım.Bisürü soru sordu.Ve salı günü olan randevumuzu yarına aldı.Yarın kontrolümüz var yani.Belki  üçülü yada dörtlü taramayıda yapabilirmiş.Stres oldum ya nereden çıktı şimdi bu ağrılar korkuyorum inş bebeğim iyidir.Ve inşallah tarama sonuçlarıda temiz çıkar.Çok korkuyorum.Dua edin bana. :amin: :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 12 Ekim , 2011, 14:04:03
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 13:43:15

insallah cnm  :amin: :opucuk: ben simdi almam 7.aydan sonra alcam insallah  :k06: :k06:

gülüm nasıl dayancan 2 ay daha ben hayatta bekleyemem:D

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 19:17:03
Bugün kasık ağrılarım ve bel ağrım vardı.Belime ağrı bıçak gibi saplanıyor arada.Doktorumu aradım.Bisürü soru sordu.Ve salı günü olan randevumuzu yarına aldı.Yarın kontrolümüz var yani.Belki  üçülü yada dörtlü taramayıda yapabilirmiş.Stres oldum ya nereden çıktı şimdi bu ağrılar korkuyorum inş bebeğim iyidir.Ve inşallah tarama sonuçlarıda temiz çıkar.Çok korkuyorum.Dua edin bana. :amin: :amin: :amin:
slm canım geçmiş olsun ama sıkma canını inşş birşey yoktur herşey yoluna girer stres daha etkiliyor.. hem bende de bel ağrısı kasık ağrısı oluyor hele de iş yapınca belimin ağrısından uyuyamıyorum.. kasık ağrım da adet olacakmışım gibi ağrı oluyor bide sanki gerginlik oluyor . :dontknow: sıkma canını ben fazla düşünmemey çalışıyorum.. inş yarın hayırlı haberle gelirsin canım :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 12 Ekim , 2011, 19:56:57
Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Ekim , 2011, 19:17:03
slm canım geçmiş olsun ama sıkma canını inşş birşey yoktur herşey yoluna girer stres daha etkiliyor.. hem bende de bel ağrısı kasık ağrısı oluyor hele de iş yapınca belimin ağrısından uyuyamıyorum.. kasık ağrım da adet olacakmışım gibi ağrı oluyor bide sanki gerginlik oluyor . :dontknow: sıkma canını ben fazla düşünmemey çalışıyorum.. inş yarın hayırlı haberle gelirsin canım :amin:
cnm ilk 3ayda bendede oldu ağrı.onları normal karşılıyor doktorlar ama 4.ayda ağrı olunca doktorda endişelendi.DEmekki o kadar da normal değil ağrılar.Bakalım yarın neler dicek.inş hayırlı haberlerle gelirim