2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dem_mu - 11 Ekim , 2011, 14:58:16
aminnnnn aminnnn eeeeeeee annesi naz yapıyo da sana  ;D oy iy olsunda paşamız  :nazar: :occasion5:iki haftada çabuk geçer doya doya görürsün bebişini :love9:
insallah cnm  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ekim , 2011, 14:59:16
Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 14:55:05
amin canım aminnn darısı başınaaa... yaa onu beklemenin heyecanı bile güzel... şmdi 2 hafta sonraya detaylı ultrason randevusu aldım. Doya doya izlicem heryerini:) yüzünü dönmedi sıpa göremedik:) hep sırtını kaburga kemiklerini ve deeeeePİPİYİİİİ:)))
cnm sen erkek olcani biliyon bisiler aldinmi bebegine  ??? ben hic bisi almadim eger ay sonu ögrensem kücük bisiler almaya baslicam  :muzz: :muzz: :muzz:
yok canım yaa almadım. Babası erken diyo... 7. aydan önce de hiç bişey almicam... 7 aylık olsun herşeyi bi arada alcaz, ordan burdan gezinerek diil, etrafımızda çok arkadaş var herkes yeni anne baba oldu, tecrübeliler, biz yorulmicaz yani anliycaan:))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dem_mu - 11 Ekim , 2011, 15:02:05
inşallah canım ya çabuk geçer aminnnnnn. bendimde ay sonu kontrolde bende merak ediyom cinsiyeti erken giderim dr. :ehi: ayın şu 20 si falan olsunda.bulantılar sabah kalktığımda oluyo oda yeni başladı hiç olmazdı ama 1 haftadır bakıyorum şimdi öğürtü geliyo bide beyaz su geliyo sabah geçiyo ama hergün olmuyo allahtan.benim adım demet kızlar bu arada  :) ;)
gecer cnm benimde cok kötüydü sabah aksam  :igrenc: geceleri bile uykumda ögürürdüm  :igrenc: hic gecmez dedim ama masallah  :nazar: 4.ayimda bitti  :muzz: :muzz: :muzz: simdide cok yiyom dikkat etmem lazim  :suclu:

azelia

memnun oldum demetçim, benim de ravza...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 15:04:13
Alıntı yapılan: gulum22 - 11 Ekim , 2011, 14:59:16
Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 14:55:05
amin canım aminnn darısı başınaaa... yaa onu beklemenin heyecanı bile güzel... şmdi 2 hafta sonraya detaylı ultrason randevusu aldım. Doya doya izlicem heryerini:) yüzünü dönmedi sıpa göremedik:) hep sırtını kaburga kemiklerini ve deeeeePİPİYİİİİ:)))
cnm sen erkek olcani biliyon bisiler aldinmi bebegine  ??? ben hic bisi almadim eger ay sonu ögrensem kücük bisiler almaya baslicam  :muzz: :muzz: :muzz:
yok canım yaa almadım. Babası erken diyo... 7. aydan önce de hiç bişey almicam... 7 aylık olsun herşeyi bi arada alcaz, ordan burdan gezinerek diil, etrafımızda çok arkadaş var herkes yeni anne baba oldu, tecrübeliler, biz yorulmicaz yani anliycaan:))
bende öyle erkenden almam beklicem kisa baslariz tam alisverise  :muzz: :muzz: :muzz: bizede bisi kalmiyo esimin ailesi odasini alcak annemler araba setlerini  :muzz: :muzz: geriye cok bisi kalmiyo onuda aldikmi gelsin bebeler  :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ravzacim senin nasil tekmeleri hergün hissediyonmu bide cokmu azmi  :icon_scratch: bende genelde oturunca yada sakin dururken hissediyom ama herzaman deil arada oluyo  :love7: insallah bi kac haftaya disardan gözükcek bebeklerinizin tekmeleri eslerimizde görcek  :love7: :nazar: :nazar: bide gecen uzanmistim sanirim bebegimi hickirik tuttu bi baktim bi yanim hep kalp atar gibi atti durdu bi süre sonra durdu  :k06: :k06: :k06: :k06:

dem_mu

bende memnun oldum ravza  :D .maşşalah sana gülüm aman aman daha olmasın  ;D bulantı falan

azelia

ooohh ne güzellll... kızlar ben işyerindeyim işlerim de çok sürekli bakamıyorum haberiniz olsun:) ama sizinle sohbet etmek süper... kopamıyorum da... ben facebookta bi gruba üyeyim 2010 aralık 2011 ocak anneleri diye... süper bi grup yaaa, hepsinin bebekleri aynı dönemde, herşeyi paylaşıyolar, ben de herşeyi öğreniyorum bana çok yardımcı oluyolar... Biz de yapalım öyle bi grup ilerde...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: dem_mu - 11 Ekim , 2011, 15:11:22
bende memnun oldum ravza  :D .maşşalah sana gülüm aman aman daha olmasın  ;D bulantı falan
insallah cnm seninde hemen gecsinde tam kurtul  :k06: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 15:11:59
ooohh ne güzellll... kızlar ben işyerindeyim işlerim de çok sürekli bakamıyorum haberiniz olsun:) ama sizinle sohbet etmek süper... kopamıyorum da... ben facebookta bi gruba üyeyim 2010 aralık 2011 ocak anneleri diye... süper bi grup yaaa, hepsinin bebekleri aynı dönemde, herşeyi paylaşıyolar, ben de herşeyi öğreniyorum bana çok yardımcı oluyolar... Biz de yapalım öyle bi grup ilerde...
kolay gelsin sana cnm  :opucuk: link atarmisin merak ettim  ::)

azelia

yaaa ben de hareketliyken hiç bişey hissetmiyorum ama şu an bu cümleleri yazarken bile kıpır kıpırrr, titreşimleri hissetmek süper... Her zaman olmuyo tabi. Biz hareket ederken uyuyolarmış, otururken uyanıyolar:) o yüzden doğduktan sonra da sallanmaya alışık oluyolar öyle uyuyolar...

azelia

grup herkese açık değil canım. Üye olmak istersen onlar kabul etmeli... Yoksa hiç bişey göremiyosun...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 15:14:38
yaaa ben de hareketliyken hiç bişey hissetmiyorum ama şu an bu cümleleri yazarken bile kıpır kıpırrr, titreşimleri hissetmek süper... Her zaman olmuyo tabi. Biz hareket ederken uyuyolarmış, otururken uyanıyolar:) o yüzden doğduktan sonra da sallanmaya alışık oluyolar öyle uyuyolar...
ilginc ilk defa duydum  :k06: :k06: ama mantikli  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 11 Ekim , 2011, 15:15:41
grup herkese açık değil canım. Üye olmak istersen onlar kabul etmeli... Yoksa hiç bişey göremiyosun...
::) ::) ::) ::) ::)

azelia