2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 22:09:36
keşke oldukları gibi kalsalar ama emzirince deforme oluyorlar malesef inş olmaz ve güzelce kalırlar
evet kizlar ha bide cildinizi sakin kuru birakmayin valla ben simdiye kadar bi sise yag bitirdim karnima gögüslerime bide kalcalarima sürüyom hamileler icin yaglardan sizde kullanin valla yoksa cizilir hep bide tirnaginizlan kasimayin hic  :-ooo gerci cildin esnek deilse ne yaparsan yap yirtilcak ama genede önlem almak lazim  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 10 Ekim , 2011, 22:12:44
keşke oldukları gibi kalsalar ama emzirince deforme oluyorlar malesef inş olmaz ve güzelce kalırlar
evet canım ya deforma oluyorlar mutlaka değişiklik oluyor ne yapalım artık toparlayıcılarla falan idare ederiz inş :k06:

ayy zaman geçsin de biran önce bizde doğum için şafak sayalım yaa doğuralım artık :D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 22:16:09
evet canım ya deforma oluyorlar mutlaka değişiklik oluyor ne yapalım artık toparlayıcılarla falan idare ederiz inş :k06:

ayy zaman geçsin de biran önce bizde doğum için şafak sayalım yaa doğuralım artık :D
valla geciyo zaman  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: bide kisa geliyo diye gündüzler kisa hemencik aksam oluyo cabuk geciyo sükür  :muzz: :muzz: sükür 2gün sonra yolu yarilicaz  :amin: :nazar: :nazar: :love7: sonra siz siraylan  :nazar: :nazar: :love7:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 22:15:06
evet kizlar ha bide cildinizi sakin kuru birakmayin valla ben simdiye kadar bi sise yag bitirdim karnima gögüslerime bide kalcalarima sürüyom hamileler icin yaglardan sizde kullanin valla yoksa cizilir hep bide tirnaginizlan kasimayin hic  :-ooo gerci cildin esnek deilse ne yaparsan yap yirtilcak ama genede önlem almak lazim  :muzz: :muzz: :muzz:

ben çatlaklı bir insanım artık ablamın flanda çatlamış.zaten doktorlarda diyorlar ailenizde çatlayan varsa sizde çatlarsınız diye.MAlesef çatlıcam sanırım ühüüüüü :(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 22:18:10
Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 22:15:06

ben çatlaklı bir insanım artık ablamın flanda çatlamış.zaten doktorlarda diyorlar ailenizde çatlayan varsa sizde çatlarsınız diye.MAlesef çatlıcam sanırım ühüüüüü :(
hadi ya herkesde ayni deildir belki sne genede hep yaglan  :opucuk: benim annemde ilk cocukta olmamis kardesimden sonra olmus ama cok deil az bakalim bende nolcak  :dontknow:

bihterp3416

kızlar ben kaçıyorum akşam yemeği fazla kaçırmışım çok şişkinlik var evin içinde biraz dolaşsam belki rahatlarım yoksa nefes alamıyorum patlayacam :-ooo :-ooo kendinize ve bebişlerinize çok ii bakın öpüyorum sizi görüşürüz inş iyi geceler   :wave: ha bu arada herhalde bende çatlaycam annemde çok var  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 10 Ekim , 2011, 22:29:15
kızlar ben kaçıyorum akşam yemeği fazla kaçırmışım çok şişkinlik var evin içinde biraz dolaşsam belki rahatlarım yoksa nefes alamıyorum patlayacam :-ooo :-ooo kendinize ve bebişlerinize çok ii bakın öpüyorum sizi görüşürüz inş iyi geceler   :wave: ha bu arada herhalde bende çatlaycam annemde çok var  :k06:
iyi fikir cnm bende aynen öyle yapcam az dolancam belki gecer  :-ooo kendinize iyi bakin bebislerinizede  :love7: :nazar: :wave: :wave: :wave:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 22:18:03
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 22:16:09

valla geciyo zaman  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: bide kisa geliyo diye gündüzler kisa hemencik aksam oluyo cabuk geciyo sükür  :muzz: :muzz: sükür 2gün sonra yolu yarilicaz  :amin: :nazar: :nazar: :love7: sonra siz siraylan  :nazar: :nazar: :love7:

inş cnm

__nil__

MERCİMEĞİM

Slm kızlar..umarım herkes iyidir..
ya çatlamayalım en azından 1. de çatlamayalım...ben gittiğimde doktora sormayı unuttum hangi kremi/yağı kulllansam diye..siz neler kullanıyorsunuz?
buarda akşam şişlikleri, patlıcakmış gibi bende oluyordum...sanırım folik plus yapıyordu..onu bıraktım şimdi elevit kullanmaya başladım ama 2 gün oldu...şimdi daha iyiyim.siz de elevit kullanıyor musunuz?
Buarada süt çok gaz yapıyor kızlar çok kötü olunca daha az içiyorum ben.. :'(

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 11 Ekim , 2011, 10:21:44
Slm kızlar..umarım herkes iyidir..
ya çatlamayalım en azından 1. de çatlamayalım...ben gittiğimde doktora sormayı unuttum hangi kremi/yağı kulllansam diye..siz neler kullanıyorsunuz?
buarda akşam şişlikleri, patlıcakmış gibi bende oluyordum...sanırım folik plus yapıyordu..onu bıraktım şimdi elevit kullanmaya başladım ama 2 gün oldu...şimdi daha iyiyim.siz de elevit kullanıyor musunuz?
Buarada süt çok gaz yapıyor kızlar çok kötü olunca daha az içiyorum ben.. :'(

valla karnım büyüdükçe çatlıor canım keşke elimizde olsa.bende elevit kullanıyorum bende bi değişiklik olmadı.bendede süt çok gaz yapıyor günde 1 bardak içiyorum sadece.onda bile mahvoluyorum.ama yinede içiyorum napayım

ab126370

kıslar acaba hamilelikte VEET tüy dökücü krem kullanmak uygun mu

__nil__

Alıntı yapılan: ab126370 - 11 Ekim , 2011, 11:53:30
kıslar acaba hamilelikte VEET tüy dökücü krem kullanmak uygun mu

cnm internetten bak istersen onlarda kmyasal varya cilde uygulamak ne kadar doğru olur bilmiyorum

HASRET!M S@N@

CANIM GÖRÜNCE SÖYLEMEK İSTEDİM BENM ARKADASIM HAMİLEYKEN DOTORA SORMUS TA ZARARLIYMIS İÇİNDE KİMYASAL OLDUGU İÇİN
ODA KULLANMADI  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???
mybahar  :love9:  :nazar:  :binkybaby: ___________________________??? Nisan
MERCİMEĞİM  :love9:  :nazar:  :binkybaby:______________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: