2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

gülüm ya sen zaten zayıfsın tatlım sorun olmaz kilo alman.Bebeğim büyüyor olsun da ben kilo almaya razıyım.Sorun etmiyorum ama kilo almadığımı görünce korktum bebeğim büyümüyor diye.Ablamla annemde böyleymişler 8-9kiloyla doğuma gitmişler ve 3.750 gr doğurmuşlar aldıkları bebeğe gitmiş yani inş bendede öyledir.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 13:51:27
gülüm ya sen zaten zayıfsın tatlım sorun olmaz kilo alman.Bebeğim büyüyor olsun da ben kilo almaya razıyım.Sorun etmiyorum ama kilo almadığımı görünce korktum bebeğim büyümüyor diye.Ablamla annemde böyleymişler 8-9kiloyla doğuma gitmişler ve 3.750 gr doğurmuşlar aldıkları bebeğe gitmiş yani inş bendede öyledir.
valla bu konudan bende dertliyim canım 9 kilo aldım ve eşim bana bebek değil sen aldın sanki diyor kalçalarım çok büyümüş  :sad1: yarın gidip öğreneceğim bebeğimin kilosunu inş. haftasına göre iyi çıkar eğer iyi çıkarsa hiç kalçayı göbeği, kiloyu takmayacağım yeterki iyi olsun kuzular

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 13:54:36
Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 13:51:27
valla bu konudan bende dertliyim canım 9 kilo aldım ve eşim bana bebek değil sen aldın sanki diyor kalçalarım çok büyümüş  :sad1: yarın gidip öğreneceğim bebeğimin kilosunu inş. haftasına göre iyi çıkar eğer iyi çıkarsa hiç kalçayı göbeği, kiloyu takmayacağım yeterki iyi olsun kuzular

bencede cnm ben normalde iştahlıyımdır.İlk hamile kaldığımda eşim bana kilo alma filan derdi.Ama şimdide tam tersi hadi hayatım ye büyümücek bebek diyor.Sağlıklı olsunlarda kilo hiç takma canım

__nil__

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart ---> Erkek  :binkybaby:
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???
mybahar  :love9:  :nazar:  :binkybaby: ___________________________??? Nisan

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

yağmurnisacım bebeğinin cinsiyetini hemen yazdım listeye canım.Hayırlı uğurlu olsun.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

nil bu sene erkek senesi galiba çoğunun oğlu olacak
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

anammm bu ne liste masallah tosunlarlan doldu  :binkybaby: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: bakalim bizim ne olcak  :suclu:
:nazar: :nazar:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 19:58:50
anammm bu ne liste masallah tosunlarlan doldu  :binkybaby: :k06: :k06: :k06: :nazar: :nazar: bakalim bizim ne olcak  :suclu:
selam canım nasılsın? evet ya maşallah tosunlar doldu bakalım seninki ne çıkacak  :dontknow: benim erkek dedi ama ben fazla kapılmıyorum bakarsın değişir  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 10 Ekim , 2011, 20:21:06
selam canım nasılsın? evet ya maşallah tosunlar doldu bakalım seninki ne çıkacak  :dontknow: benim erkek dedi ama ben fazla kapılmıyorum bakarsın değişir  :k06:
as cnm iyiyim saol sen nasilsin  :opucuk: bakalim bende artik ögrenmek istiyom hayirlisiylan  ::)  :love7: senin bence erkek cünkü fotolardan cok belli  :k06: :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 20:22:54
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 10 Ekim , 2011, 20:21:06
as cnm iyiyim saol sen nasilsin  :opucuk: bakalim bende artik ögrenmek istiyom hayirlisiylan  ::)  :love7: senin bence erkek cünkü fotolardan cok belli  :k06: :k06:
iyiyim canım ne olsun gün sayıyoruz işte :) inşş sende öğrenirsin cinsiyet öğrenilince daha farklı oluyor  :k06: sen gördünmü cinsiyet fotolarını  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bakalim ayin 31.de gitcem belki ögrenirim  :dontknow: evet gördüm  :laughing7: :laughing7:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 20:33:17
bakalim ayin 31.de gitcem belki ögrenirim  :dontknow: evet gördüm  :laughing7: :laughing7:
inşş öğrenirsin canım .. bende pek anlamam ultrasyon görüntüsünden ama orda bariz birşeyler gördüm ama bakalım bayramdan sonra tekrar gidecem inşş o zaman değişmez  :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 10 Ekim , 2011, 20:38:01
Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 20:33:17
inşş öğrenirsin canım .. bende pek anlamam ultrasyon görüntüsünden ama orda bariz birşeyler gördüm ama bakalım bayramdan sonra tekrar gidecem inşş o zaman değişmez  :k06: :k06: :k06:
insallah cnm  :opucuk: sen simdi kac hafta oldun sende yapsana bizim gibi takip ederiz beraber