2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ekim , 2011, 18:24:25
merhaba arkadaşlar ben geldim...yaa kaç gündür giremedim aklım hep burdaydı.Önce yazılanları okudum.Gittiğimz yerde hava değişikliğinden Çok kötü grip oldum.Hala iyileşemedim.Yattım devamlı.Bebeğiminde hareketlerini ara ara hissediyorum.Doktora gitmemize de az kaldı.İnş sağlıklıdır ve bu defa cinsiyet de netleşicek.
canancım beni merak etmişsin bikaç günlüğüne ailemle yazlığa gitmiştim canım.

Yeni gelen mercimeğim nickli arkadaş sanırım izmirde doktor sormuş.Ben AlSancak Ege Sağlık Hastanesinde Dr. EVrim Berberoğluna gidiyorum çok da memnunum.

canım merhaba...çok geçmiş olsun..inşallah hemen iyileşirsin...çok geçmiş olsun...havalar çok kötü dikkat etmek lazım...
canım çook teşekkür ederim dr için...
eşimle paylaşıcam ama bizim doktorda çok bilindik iyi bir doktor olduğu için değiştirmek istemiyo......bakıcaz artık...çok saol ama canım...

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 09 Ekim , 2011, 20:13:48
merhaba arkadaşlar ben geldim...yaa kaç gündür giremedim aklım hep burdaydı.Önce yazılanları okudum.Gittiğimz yerde hava değişikliğinden Çok kötü grip oldum.Hala iyileşemedim.Yattım devamlı.Bebeğiminde hareketlerini ara ara hissediyorum.Doktora gitmemize de az kaldı.İnş sağlıklıdır ve bu defa cinsiyet de netleşicek.

Yeni gelen mercimeğim nickli arkadaş sanırım izmirde doktor sormuş.Ben AlSancak Ege Sağlık Hastanesinde Dr. EVrim Berberoğluna gidiyorum çok da memnunum.

canım merhaba...çok geçmiş olsun..inşallah hemen iyileşirsin...çok geçmiş olsun...havalar çok kötü dikkat etmek lazım...
eşimle paylaşıcam ama bizim doktorda çok bilindik iyi bir doktor olduğu için değiştirmek istemiyo......bakıcaz artık...çok saol ama canım...

cnm siz hangi doktora gidiyorsunuz?sen neden değiştirmek istiyorsun memnun değilmisin

xxcansuxx

nil kaç gündür aklımdaydın bugün sorayım dedim sende tam gelmişsin hoşgeldin canım değişiklik olmuştur senin içinde ama hastalanman kötü olmuş geçmiş olsun  :opucuk: :opucuk: vayyy 16 haftalık olmuşsunuz bile maşaallah canım ya  :nazar: :nazar: profildeki melek sanırım yeğenimiz maşaallah teyzesinin fındığına  :nazar: :nazar: hareketlerini birkaç haftaya kadar daha net daha kuvvetli hissedersin  :love9: :love9: ne zamn belli olcak dr tahminine göre cinsiyetine ne dedi canım  :dontknow:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2011, 22:02:58
nil kaç gündür aklımdaydın bugün sorayım dedim sende tam gelmişsin hoşgeldin canım değişiklik olmuştur senin içinde ama hastalanman kötü olmuş geçmiş olsun  :opucuk: :opucuk: vayyy 16 haftalık olmuşsunuz bile maşaallah canım ya  :nazar: :nazar: profildeki melek sanırım yeğenimiz maşaallah teyzesinin fındığına  :nazar: :nazar: hareketlerini birkaç haftaya kadar daha net daha kuvvetli hissedersin  :love9: :love9: ne zamn belli olcak dr tahminine göre cinsiyetine ne dedi canım  :dontknow:

canım evet kuzumun 12 haftalık hali.Şimdi daha da büyümüştür tabi.Evet şimdi zaten daha küçük ara ara hissediyorum dahada büyüyünce hissederim iyice.8 gün sonra doktor kontrolümüz var canım.o zaman daha netleşicek kesin söylerim dedi doktor ama 12 haftalıkken kıza benziyor ama kesin değil demişti.Bakalım hayırlısı olsun inşş..Sen nasılsın nasıl gidiyor senin minik nasıl

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ekim , 2011, 21:39:50
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 09 Ekim , 2011, 20:13:48

cnm siz hangi doktora gidiyorsunuz?sen neden değiştirmek istiyorsun memnun değilmisin

canım biz Ahmet GÜLER'e gidiyoruz.Senin gittiğin yerin tam karşısında kalıyor canım alsancakta..Çok kişiden çok iyi şeyler duydum dr.la ilgili..biz de ikikez gittik henüz çok memnun kaldık aslında ama en son gittiğimde 12+1 haftalıktık daha hiç kalbini dinlemedik.. Ben de acaba başka bi dr.a da mı gitsem diye düşündüm..ama çok iyi bir doktormuş da belki ben çok sabırsızımdır. Belkide dinleme cihazı falan yoktur, belkide tarzı böyledir. Bir de doktorlar tam gün yasası nedeniyle muayenehanesini kapattı, o da biraz kafamızı karıştırdı canımm :icon_scratch:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ekim , 2011, 22:56:07
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2011, 22:02:58

canım evet kuzumun 12 haftalık hali.Şimdi daha da büyümüştür tabi.Evet şimdi zaten daha küçük ara ara hissediyorum dahada büyüyünce hissederim iyice.8 gün sonra doktor kontrolümüz var canım.o zaman daha netleşicek kesin söylerim dedi doktor ama 12 haftalıkken kıza benziyor ama kesin değil demişti.Bakalım hayırlısı olsun inşş..Sen nasılsın nasıl gidiyor senin minik nasıl
canım ya hayırlı evlat olsunlar inş.. banada drum 12 haftalıkken kıza benziyor duruşu demişti 16.haftada kız dedi  :occasion5: maşaallah canım tabi şimdi daha çok büyümüştün miniğin... bende iyim şükür bir yaramazlık yok yarın eşim evde olursa bizimde dr kontrolümüz var 24.haftada yaptırmamız gerekiyordu bu zamana sarktı heyecanla bekliyorum yarını  :love9: :love9:

__nil__

canım ben 6 haftada dinledim kalbini.ve o zamandan sonra doktor her kontrolde dinletir bize ve bu bile rahatlatıyor insanı.Ama madem doktorundan memnunsun ve değiştirmek istemiyorsun o zaman 15te bir başka doktora git.Bende çok araştırıp gittim o doktora.Memnunsan değiştirme bence.
Mesela ben ayda bir o dediğim doktora gidiyorum.Ama bebeğimi görmek için 1ay beklemek zor geldiğinden 15gün geçince mutlaka başka bir doktora görünüyorum.Benim gittiğim doktor özel hastanede diye diğer doktoruda sgk nın karşıladığı bir yere gidiyorum.Hem fazla masraf olmuyor hemde bebeğimi daha sık görüyorum içim rahatlıyor.Birde başka doktorunda görüşlerini almak rahatlatıyor bizi.
:muzz: :muzz:

MERCİMEĞİM

Çok saol cnm aslında en mantıklısı o...
ben de öyle birşey yapabilirim...insan çok merak ediyor gerçekten...bebişim nasıl acep diye...tşkkürler cnm.. :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 10 Ekim , 2011, 13:02:41
Çok saol cnm aslında en mantıklısı o...
ben de öyle birşey yapabilirim...insan çok merak ediyor gerçekten...bebişim nasıl acep diye...tşkkürler cnm.. :opucuk:

Rica ederim cnm ne demek.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 13:14:34
slm kizlar nasilsiniz  :opucuk:
gülüm senin içinde nil içinde nedense kız hissediyorum bebişlerinizi...
kız bebişlerini ayrı seviyorum ondan mı ki  :love9: :love9:
yada kızım olacak ya ondan  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 13:34:41
:k06: :k06: :k06: :k06:olabilir cnm bakalim ayin sonunda insallah bu sefer belli olcak  ::) cok gizemli bebegim var  :ehi: :ehi: ben hala bisi hissetmiyom ya bi kiz diyom bi erkek  :dontknow: :icon_scratch: ??? :k06: :k06: hayirlisi olsun  :amin:

__nil__

:D hamilelerin içine doğan olurmuş canancım.Hayırlısı allahtan bende gülüme baştan beri kız diyordum şimdi sanki erkek gibi geliyor.Banada herkes erkek diyor ama doktor kıza benziyor dedi.Bakalım haftaya ne dicek?

Kızlar ya ben diğer konuyada yazdım ama burayada yazayım.Ben 4gün filan tatilde açık havada gayet güzel yedim kesin dedim verdiğim kiloları aldım diye.Eve gelince bir tartıldım kilom hala aynı.Ee benim yediklerim nereye gitti?
Bebeğim besleniyordur inşş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ekim , 2011, 13:39:03
:D hamilelerin içine doğan olurmuş canancım.Hayırlısı allahtan bende gülüme baştan beri kız diyordum şimdi sanki erkek gibi geliyor.Banada herkes erkek diyor ama doktor kıza benziyor dedi.Bakalım haftaya ne dicek?

Kızlar ya ben diğer konuyada yazdım ama burayada yazayım.Ben 4gün filan tatilde açık havada gayet güzel yedim kesin dedim verdiğim kiloları aldım diye.Eve gelince bir tartıldım kilom hala aynı.Ee benim yediklerim nereye gitti?
Bebeğim besleniyordur inşş
oh masallah sana iyisin vallaa  :k06: :k06: ben cok hizli almaya basladim ya  ::) dikkat etmem lazim yoksa yuvarlancam yakinda  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 10 Ekim , 2011, 13:38:28
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 13:34:41
:k06: :k06: :k06: :k06:olabilir cnm bakalim ayin sonunda insallah bu sefer belli olcak  ::) cok gizemli bebegim var  :ehi: :ehi: ben hala bisi hissetmiyom ya bi kiz diyom bi erkek  :dontknow: :icon_scratch: ??? :k06: :k06: hayirlisi olsun  :amin:
az kaldı canım sizlerde arka arkaya öğrenirsiniz artık cinsiyetleri hayırlı evlat olsunlar bakalım benim tahminim ne kadar tutacak  :k06: ben hissediyordum kızım olacağını  :love7:
nil telaş etme senden besleniyor bebişin ne yersen o senden alıyor büyümüştür bebişin birde 4 gün çok az ben 1 ay kaldım yazlıkta tam 6 kilo alıp geldim...