2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

dem_mu

aynen bende öle diyorum sonra diyorlar ya daha belirli haftada hissediliyomuş çok erken diyorum bende  :toothy10: küçüklükten beri bende gaz sıkıntısı yaşıyorum ki hamilelikte arttı gastiritim bu öle değil dediğin gibi benimde solda oluyo tuhaf bişe ama gaz değil eminim ani kasılmamı bilmiyorum hissememiz erken heralde  :toothy10:

azelia

aaaaaaa ben şimdi bile emin olamıyorum seninki çok erken ama yaa:))) biz çalışıyoruz hergün dışarlarda yiyoruz... umarım bişe olmaz napalım kader... herşeyin bi güzelliği bi zorluğu var, para kazanıyoruz sonuçta çocuumuzun geleceği için...

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 05 Ekim , 2011, 14:42:46
aaaaaaa ben şimdi bile emin olamıyorum seninki çok erken ama yaa:))) biz çalışıyoruz hergün dışarlarda yiyoruz... umarım bişe olmaz napalım kader... herşeyin bi güzelliği bi zorluğu var, para kazanıyoruz sonuçta çocuumuzun geleceği için...

hiçbişicik olmaz inş annesi sen kafanı takma allaha emanet onlar.sadece yediğin yer bildiğin yer olsun o kadar.hareketleri de hissettiğim şekilde anlatıorum anneme falan olabilir kimileri erken hisseder dedi.dr a da sordum zayıf anneler daha çabuk hisseder dedi.ama emin deilim işte  :k06: inş odur.zaten hep diil  2 kere hissettim  :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

dem_mu

aynen kadriye dediklerin hep aynıyız  :toothy10: bende 2 falan hissettim o dediğim tuhaf hissi işte.azelia bende çalışıyorum ama yemkler burda pişiyo ve süper evde de ben yapıyorum annem falan derken gidiyo iştah sıkıntım olmadı yani başından beri rahattım genelde et tavuk falan yemeye özen gösteriyorum süt içemiyodum hiç bu iki gündür başladım zorladım kendimi ama meyve çok yiyroum kızlar ben  :ehi:

azelia

walla ben de buara çok meyve yiyorum, sadece 1 ay hiç bişey yiyemedim, kötü oldum, ama şimdi maaşallah iiyim... zaten 5. ayımıza girdik artık  bizzzz:))) zor dönemler bitti, şimdi keyfini çıkarma zamanı...

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 05 Ekim , 2011, 14:55:40
aynen kadriye dediklerin hep aynıyız  :toothy10: bende 2 falan hissettim o dediğim tuhaf hissi işte.azelia bende çalışıyorum ama yemkler burda pişiyo ve süper evde de ben yapıyorum annem falan derken gidiyo iştah sıkıntım olmadı yani başından beri rahattım genelde et tavuk falan yemeye özen gösteriyorum süt içemiyodum hiç bu iki gündür başladım zorladım kendimi ama meyve çok yiyroum kızlar ben  :ehi:

cnm bende hiç iştahsızlık yaşamadım çok şükür sadece 2 defa bulantım oldu bi de 1 hafta kadar yemek kokusu duyamıodum hiç ondan kötü oldum onun dışında süt yoğurt peyni yumurta tüketmeye çalışıorum ama meyve yemeği sevmiorum yani hamilelikten önce de sevmezdim meyveyle aram yoktur pek ama zorla yemeye çalışıorum artık naapim mecburen.haftada 1 balık yiyorum eti pişirince kokuo die dışarda yada kayınvalidemde yiyoruz.hala çok yoğun yemek kokusuna tahammül edemiorum.onun dışında bi sorun yok allaha şükür bide bu hafta başladı midem yanıo çok fena inş geçer çabucak  :sad1:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 05 Ekim , 2011, 14:58:15
walla ben de buara çok meyve yiyorum, sadece 1 ay hiç bişey yiyemedim, kötü oldum, ama şimdi maaşallah iiyim... zaten 5. ayımıza girdik artık  bizzzz:))) zor dönemler bitti, şimdi keyfini çıkarma zamanı...

ayy bende okuorum 13 ten sora bizde 2.trimestere gircez inş  :amin: o zaman bizde tadını çıkartırıs hala çekios gerçi çok kötü deilim ben çok şükür ama bu ufak tefek seylerde bitsin bel ağrısı falan
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

maşşallah size azelia inşallah bizde görürüz bebeşimizle o günleri rahatça  :nazar: karnın baya çıktımı  :)

dem_mu

kadriye bende de mide yanması çok vardı hala da var  bana dr  gavisgon verdi miden yandığında iç dedi

dem_mu

ay inşallah kadriye ağzından bal damlıyo  :ehi: :hieyt: biz şimdi tam 3 aylıkmıyız   :dontknow:

azelia

saol canımmmm... bu hafta belli olmaya başladı karnım artık:) özellikle akşamları davul gibi şişiyo yemek yedikten sora:) bol giyinirsem gene belli olmuyo:) dar tshirt falan giyersem resmen hamileyim:) gene de geç çıktı karnım:) 5. ayda çıkması iyi...

ab126370

merhaba kızlar bugün karnım hep ağrıdı. taam bebeğin olduğu yerler neden acaba bilginiz varmı.

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 05 Ekim , 2011, 15:18:05
ay inşallah kadriye ağzından bal damlıyo  :ehi: :hieyt: biz şimdi tam 3 aylıkmıyız   :dontknow:

eed cnm 3. ayımızı doldurmuş olmamız gerekio die biliorum  :hello2:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

azelia

Alıntı yapılan: ab126370 - 05 Ekim , 2011, 15:29:19
merhaba kızlar bugün karnım hep ağrıdı. taam bebeğin olduğu yerler neden acaba bilginiz varmı.
yaaa bana da aynısı oldu... oturduum yerden kalkarken özellikle çok ağrıyo :sad1: neden acaba yaaa? bilgisi olan varsa yardımcı olsun...