2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

gülüm okudum yazdıklarını.hayırlısı olsuncanım meleğin sağlıklı olsunda.seninki tam süpriz yumurta oldu.HErşeyin yolunda olmasına sevindim.Bende bugün doktora gittim.Ultrason 4boyutlu değildi ama uzunca gördüm.Doktor bebeğin çok sağlıklı ve hareketli herşey yolunda dedi.2haftada çok büyümüş maşallah.Cinsiyet söylemedi gıcık doktor.Sonra ikili testlerimize baktı.Bu bebek çok sağlıklı endişelenmeyin dedi.Başka doktordan da duyunca içim rahatladı.Kuzumu gördüm özlemişim.Şimdi hafta sonuna kadar ailemle bikaç gün yazlığa gidicez giremicem nete.Ondan yazayım dedim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Ekim , 2011, 00:13:18
gülüm okudum yazdıklarını.hayırlısı olsuncanım meleğin sağlıklı olsunda.seninki tam süpriz yumurta oldu.HErşeyin yolunda olmasına sevindim.Bende bugün doktora gittim.Ultrason 4boyutlu değildi ama uzunca gördüm.Doktor bebeğin çok sağlıklı ve hareketli herşey yolunda dedi.2haftada çok büyümüş maşallah.Cinsiyet söylemedi gıcık doktor.Sonra ikili testlerimize baktı.Bu bebek çok sağlıklı endişelenmeyin dedi.Başka doktordan da duyunca içim rahatladı.Kuzumu gördüm özlemişim.Şimdi hafta sonuna kadar ailemle bikaç gün yazlığa gidicez giremicem nete.Ondan yazayım dedim
evet cnm hayirlisi olsun napalim bekleriz bizde  :love7: seninde masallah hersey yolundaymis bak takma kafana  :nazar: :opucuk: :opucuk: o ne güzel git zaman hemen gecer valla  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

nilcim hg cnm çoook sevindim dr un sölediklerine.bende bişey duydum geçen gün down sendromu riski olan bebekler çok hareketsiz olurmuş öle gözlemlenirmiş anne karnında bak seninkide kıpır kıpırmış zaten  :nazar: maşallah bıdığa  :nazar: sende git gez iice kafa dağıt.bizde aldık bugün ikili test sonuçlarını şükür bizimki de temiz çıktı risk düşükmüş.hakkımızda hayırlısı olsun cnm size şimdiden ii tatiller  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

çok teşekkürler evet kızlar vakit geçicek ve temiz hava filan iyi gelicek.Gerçi eşim gelemiyo çalışıo diye aklım biraz onda kalıcak ama napayım dinlenmeye benimde ihtiyacım var.Bu ayın 25indede eşimle çıkıcaz tatile.Bu sene yazın gidemedik bebişten dolayı.Şimdi artık büyüdü nasılsa artık gidebiliriz.
Kadriyecim seninde testlerinin temiz çıkmasına çok sevindim.Şimdi benim tek beklediğim 2 hafta sonraki 3lü test.O da düzgün çıkarsa o zaman şöyle güzel bir ohhh çekicem.
Artık stres yaşamadan tadını çıkarmak istiyorum.
Bu gittiğim doktor bana neden multivitamin kullanmıyorsun dedi.Bende diğer doktorum kilo yapar diye vermedi dedim.Bu doktor olurmu öyle şey dedi Yiyeceklerden alamadığın vitaminler oluyor onları alman lazım heleki sen kilo da vermişsin iştahsızsın iyice vitaminsiz kalırsın dedi.Doktoruma söylücem başlamak istiyorum bende vitamine.
Birde ben demir hapına başladığımdan beri dışkı rengim koyu gri böyle siyah gibi.Doktora sorucaktım ama araştırınca demir hapından olduğunu okudum.Sizlerdede oldumu?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ben demir hapi kullanmiyom bilmiyom  :dontknow: ama vitamin hapini kullan ne zarari olcak zaten kilo vermisin senin daha cok kullanman lazim  :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Ekim , 2011, 00:32:53
cnm ben demir hapi kullanmiyom bilmiyom  :dontknow: ama vitamin hapini kullan ne zarari olcak zaten kilo vermisin senin daha cok kullanman lazim  :opucuk:

evet ya diğer doktor yazmıştı zaten alıp başlıcam zararı yok faydası çok nasılsa.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Ekim , 2011, 00:34:17
Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Ekim , 2011, 00:32:53

evet ya diğer doktor yazmıştı zaten alıp başlıcam zararı yok faydası çok nasılsa.
aynen her gün meyvemi yiyoz yada sebze yoo yemegidimiz günler ise yarar iste ne güzel  :hungry: ben uyumaya gidim dün heyecanlan uyumadim valla  :sleepy1: cnm sana görüsemesek iyi tatiller kendinize cok iyi bakin A.e olun  :opucuk:

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Ekim , 2011, 00:29:04
çok teşekkürler evet kızlar vakit geçicek ve temiz hava filan iyi gelicek.Gerçi eşim gelemiyo çalışıo diye aklım biraz onda kalıcak ama napayım dinlenmeye benimde ihtiyacım var.Bu ayın 25indede eşimle çıkıcaz tatile.Bu sene yazın gidemedik bebişten dolayı.Şimdi artık büyüdü nasılsa artık gidebiliriz.
Kadriyecim seninde testlerinin temiz çıkmasına çok sevindim.Şimdi benim tek beklediğim 2 hafta sonraki 3lü test.O da düzgün çıkarsa o zaman şöyle güzel bir ohhh çekicem.
Artık stres yaşamadan tadını çıkarmak istiyorum.
Bu gittiğim doktor bana neden multivitamin kullanmıyorsun dedi.Bende diğer doktorum kilo yapar diye vermedi dedim.Bu doktor olurmu öyle şey dedi Yiyeceklerden alamadığın vitaminler oluyor onları alman lazım heleki sen kilo da vermişsin iştahsızsın iyice vitaminsiz kalırsın dedi.Doktoruma söylücem başlamak istiyorum bende vitamine.
Birde ben demir hapına başladığımdan beri dışkı rengim koyu gri böyle siyah gibi.Doktora sorucaktım ama araştırınca demir hapından olduğunu okudum.Sizlerdede oldumu?

cnm ben hem multivitamin (elevit) hemde demir hapı(ferrum fort) kullanorum dr verdi ikisini de.demir hapı felaketti hem dediğin gibi dışkı rengi değişti hemde kabız oldum çok kötü lavaboya gitmeye korkuodum kanamalarım oluodu hemoroid olcam die tedirgin oldum.yeni dr uma söledim demiri kullanmana gerke yok istersen.elevitte var demir de dedi bi süre kullanmadım 1 hafta kadar bağırsaklarım düzene girince şimdi yine başladım şimdilik ii çok şükür kötü olursam yine bırakıcam.bırakır bırakmaz geçio ama  ::)
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

gülüm hadi gözün aydın dün bebeşini gördün.senin ki cidden süpriz yumurta çıktı göstermiyo  :) hayırlısı olsun yeter ki bebeşin iyi olsunda sonra da öğrenirsin ne de olsa cinsiyetini  :occasion5:

dem_mu

seninde gözün aydın kadriye ikili testin temiz çıkmış çok sevindim.internette muhtemel doğum tarihime 13 nisan diyor senle aramızda 1 gün var heralde  aynı anda doğuruyomuşuz :hieyt: sen tam kaç oldun ben bişe merak ediyorumda benim bebek sat tarihime göre 2 3 gün falan geriden geliyodu şimdi yakaladı da 1 gün eksik hala da 12+5 olmamız lazım 12+4 gözüküyoruz ultrasonda diğer ultrasonlara gittiğimde kapatmıştı farkı yine kapatırmı acaba ya merak ediyorum  :dontknow:

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 05 Ekim , 2011, 13:51:24
seninde gözün aydın kadriye ikili testin temiz çıkmış çok sevindim.internette muhtemel doğum tarihime 13 nisan diyor senle aramızda 1 gün var heralde  aynı anda doğuruyomuşuz :hieyt: sen tam kaç oldun ben bişe merak ediyorumda benim bebek sat tarihime göre 2 3 gün falan geriden geliyodu şimdi yakaladı da 1 gün eksik hala da 12+5 olmamız lazım 12+4 gözüküyoruz ultrasonda diğer ultrasonlara gittiğimde kapatmıştı farkı yine kapatırmı acaba ya merak ediyorum  :dontknow:

saol cnm sen yaptırdın mı ikili testini?şu an benim sat a göre 12+4 görünüo cnm.ultrasonlar farklı gösterebilio biri benimkini 1 hafta ilerde gösteriodu başka bi dr tam gününü söledi.o belli olmuo yani cihazlar +-5 gün oynatabiliomuş.1-2 gün çok da önemli deil.benim 14 nisan işte hakkaten aynı gün doğururmuşuz hatta aynı saatte falan  :k06: sağ salim kucağımıza alırız inş cnm hakkımızda hayırlısı  :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

evet bende pazartesi aldım kan testi sonucumu sıkıntı yok gayet güzel dedi.şu an benimde sat a göre 12+5  :ehi: yani doğumda 13 nisan ay hadi valla ikimizde aynı gün düşünsene  :toothy10: amin inşallah hayırlısı seni dr ne zaman çağırdı bana 1 ay sonra gel dedi de ben bekleyemiycem ayın 21 inde falan giderim cinsiyetie bi baktırcam ya merak ediyorum  :ehi: senin karın falan hiç çıktımı kadriye beni gören farkediyo yavaştan çıktı diyolar zaten normalde de göbek vardı  :hieyt: iştahımda hiç kesilmedi benimde midem de iyi fena değil ondan heralde 1 kilo almışım :muzz:

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 05 Ekim , 2011, 14:13:32
evet bende pazartesi aldım kan testi sonucumu sıkıntı yok gayet güzel dedi.şu an benimde sat a göre 12+5  :ehi: yani doğumda 13 nisan ay hadi valla ikimizde aynı gün düşünsene  :toothy10: amin inşallah hayırlısı seni dr ne zaman çağırdı bana 1 ay sonra gel dedi de ben bekleyemiycem ayın 21 inde falan giderim cinsiyetie bi baktırcam ya merak ediyorum  :ehi: senin karın falan hiç çıktımı kadriye beni gören farkediyo yavaştan çıktı diyolar zaten normalde de göbek vardı  :hieyt: iştahımda hiç kesilmedi benimde midem de iyi fena değil ondan heralde 1 kilo almışım :muzz:

16.haftada gidicem ben tekrar en son 12 de gitmiştim kontrole.benimde karnım çıktı cnm normalde çok zayıf olduğum için herkes hemencecik farkedio  :k06: bide bu sabah çok ilginç bişey oldu.uyandım yatakta dönüp duruorum elimi karnıma koydum.tam göbekdeliğimin sol tarafına bi şişlikhissettim  :-ooo resmen portakal gibi bi şişlik.dışardan bakıldığında belli olmuo ama elle farkedebiliodum.korktum hemen annemi aradım  :ehi: normalmiş yavaş yavaş yukarı çıkıo artık dedi de içim rahatladı.sende de oldumu öle bişey.bide burda bihter die bi arkadaş var o öğrendi cinsiyetini onun da bizimle bir haftası.inş sana da sölerler.bende çok merak ediorum  :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

Kızlarrrrr ben 19. haftama girdim yuppiiiii:))) içimde kelebekler uçuşuyo artıkkk:) hissediyorummmmm:))) darısı başınızaaaaa... ben de elevit + gyno ferro sanol (demir) + osteocare (kalsiyum) alıyorum... Günde 3 hap, normalde hasta falan olsam bu kdr ilacım olsa aksatırım, ama bunları hiç unutmuyorummmm:)))

gökkusağı

aynen valla bend öleyim hiç aksatmıorum ilaçlarımı.öğünlerimi.evde yemek yapıorum daha noolsun  :ehi: dışarda yemeği unuttuk  :k06: darısı başımıza inş.ben bazen hissettiğimi düşünüorum bi hareket oluo anlık ama gaz gibi deil gazı ayırabiliorum  :dontknow: hareketi tanımadığım için o mu deilmi tam emin olmaiıorum ki  :k06:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥