2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

dilengisk

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 04 Ekim , 2011, 13:57:23
Alıntı yapılan: dilengisk - 04 Ekim , 2011, 13:49:50
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 04 Ekim , 2011, 13:42:43
Alıntı yapılan: dilengisk - 04 Ekim , 2011, 13:33:53
selam kızlar nasılsınız muhabbetler baya koyuymus da ben heep uzak kalıyorum daha dgru duzgun tanısamadık bile hicbirinizle neyse haftalar gectikce iyice tanırım hepinizi oglum sunnet oldu teyzeleri o yuzden de giremiorum ilk 3 gun iyiydi ama bandaj acılınca bez pipisine degiyo dio cok huzursuzlanıo canı yanıo herhalde kuzumun ayy aglamaktan  sesi kısıldı yavrumun dogana kadar en rahat gunler valla dgduktan snra nefes alamıo insan

ben de biraz once gittim doktora bebişimin kalbini duydum pıt pıt icim bi tuhaf oldu daha biz 6 hafta 4 gunluguz beklenen dgum tarihimiz 19 mayıs bu sayfanın en kucugu simdilik biziz herhalde

bebeklerinizi ve sizleri opuyoruz kızlar kendinize iyi bakın
slm cnm iyiyiz çok şükür sen nasılsın tabi cnm şimdi zor olur senin bebiş daha küçük Allah yardımcın olsun.. ohh ne güzel kurtuldun o dertten bana da olursa küçük yaptır diyorlar ama karar veremedim.. canım gözün aydın duymuşsun pıtpıtları doğduğu günü de görürsün inşş cnm
sende kib bebişlerinede iyi bak

benden sana tavsiye oglusun olursa dogduktan hemen snra yaptır o zaman hic ama hic acı hissetmiolarmıs bak iskender 2 gece uyumadı simdi de cok huzursuz bez degdikce cıglık atıo aglamaktan sesi kısıldı yavrumun bu bebiş erkek olursa esimde hemen yaptıralım dedi valla
herkes öyle diyo cnm bakalım kısmet bende 7 8 yaşlarında isterdim.. Allah acil şifalar versinş inş çabucak geçer :amin:

7 8 yasındayken cok daha zor olur ben smdi bu kadar zorlandıysam o yasları dusunemiorum bile. ben dugununu 5 6 yasındayken yapıcam ama yururken aklı basındayken o acık yarayı korumak vs cok zor oluo kuzenim oglunu yaptırmıstı 6 yasındayken 4 kere dikiş atmıstı iyileşmesi 1 aydan fazla surmustu ve cocuk depresyona girmişti o yızden erken yaptırmak en iyisiymiş

gerci bizimki tıbbi gerekliliktendi ama ben dogar dogmaz yaptırmadıgıma bin pişman oldum simdi bile cok zorluo

bihterp3416

doğru diyon canım eşimde ilk başlarda sıcak bakmazken şimdi düşünüyor .. rabbim kucağımıza aldığımız günleri nasip ederse bizde düşünüyoruz artık.. ne yapalım düğününü de büyüyünce yaparız inşşş :k06: :k06:

dem_mu

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

gökkusağı

slm kızlar biz geldik dr dan gelioruz ikili test sonucumuza baktı dr amcası temiz çıktı şükür rüsk yüksek deilmiş. :amin: bari dedim kafam bu konudan rahat olsun  :honk: darısı tüm bekleyenlerin başına inş  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

azelia

Kadriyecim gözün aydın, çok sevindim, sonuna kadar böyle sağlıkla gider ve umarım sağlıkla alırsın kucaana bebişi... Benim 1 haftam kaldı doktora gitmeye, hatta bugün de bitti 6 gün kaldııııııııı:)))

Gülüm senin linkten okudum yazdıklarını, o doktoru pek gözüm tutmadı açıkçası yaa, hiç bilgi vermiyo etmiyo, artık nerdeyse 5 aylığız... neden alttan bakıyo ve neden 2 dk da muayeneyi bitiriyo, boyunu kilosunu herşeyini sölemesi lazım yaa... sen bence mümkünse başka bi yere de git yaa, canını sıkmak istemem gerçekten yanlış anlama, ama yapması gereken şeyleri yapmıyo yaa :caca:

gökkusağı

Alıntı yapılan: azelia - 04 Ekim , 2011, 21:38:23
Kadriyecim gözün aydın, çok sevindim, sonuna kadar böyle sağlıkla gider ve umarım sağlıkla alırsın kucaana bebişi... Benim 1 haftam kaldı doktora gitmeye, hatta bugün de bitti 6 gün kaldııııııııı:)))

Gülüm senin linkten okudum yazdıklarını, o doktoru pek gözüm tutmadı açıkçası yaa, hiç bilgi vermiyo etmiyo, artık nerdeyse 5 aylığız... neden alttan bakıyo ve neden 2 dk da muayeneyi bitiriyo, boyunu kilosunu herşeyini sölemesi lazım yaa... sen bence mümkünse başka bi yere de git yaa, canını sıkmak istemem gerçekten yanlış anlama, ama yapması gereken şeyleri yapmıyo yaa :caca:

saool cnm azda olsa rahatladım valla.uzun uzun konuştuk drumuzla umudumu yitirmek üzereydim ama şükür biraz moral verdi herşey olacağına varır zaten allaha emanet eetim bekliorum noolacak die.seninde az kalmış git de gör bebeişini insan nasıl mutlu oluo yyaaa  :muzz: :muzz: :muzz:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 04 Ekim , 2011, 21:38:23

biliom cnm ama napim bu doktor bizim burda en iyisi artik sen düsün gerisini  :ehi: :ehi: :ehi: :caca: :caca: valla yardimcilari daha cok ilgileniyo kilomu tansiyonumu ölcüyo kan aliyo idrarima bakiyolar  :suclu: ama doktorumun hakkini yememek lazim kalp ritmini gösterdi bide kalbini sanki ben bilmiyom  :cildir: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ah sabretcem artik napim kuzucum sagliklan gelsin doya doya koklucam bakcam ona  :love7: :love7: :love7: :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benimki süpriz yumurta teyzeleri hic göstermese bile artik sasmicamm  :k06: :k06: :love7: :binkybaby: :nazar: :occasion14: :occasion5:

azelia

rahatla tabi canm yaaa, ne kdr dert edersen o kdr kötü oluyo zaten... onlar hissediyolar herşeyi... ben üzüldüğüm zaman bile hemen unutmaya çalışıyorum, başka şeylere yöneliyorum... kuruntu yapmak bi yana yani... allahım sağlık versin, dua edicez başka bie yapamayız...

Gülüm sen de aynen sağlığına şükretçen, en iyi doktor o ise yapçak bişe yok, arada başka birine de bi görünürsün, en azından dersin ki ilk bebeğim bi emin olmak istedim... şimdi 1 ay gün saycan yine ama olsunnn, güzel bekleyişler bunlarrrrrrr:)  bu arada senin de oğlun olcak ben sana söliim:)))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 04 Ekim , 2011, 23:15:55
rahatla tabi canm yaaa, ne kdr dert edersen o kdr kötü oluyo zaten... onlar hissediyolar herşeyi... ben üzüldüğüm zaman bile hemen unutmaya çalışıyorum, başka şeylere yöneliyorum... kuruntu yapmak bi yana yani... allahım sağlık versin, dua edicez başka bie yapamayız...

Gülüm sen de aynen sağlığına şükretçen, en iyi doktor o ise yapçak bişe yok, arada başka birine de bi görünürsün, en azından dersin ki ilk bebeğim bi emin olmak istedim... şimdi 1 ay gün saycan yine ama olsunnn, güzel bekleyişler bunlarrrrrrr:)  bu arada senin de oğlun olcak ben sana söliim:)))
:k06: :k06: :k06: burda öyle olmuyo iste cnm bi doktorda kalma mecburi ama arastiriyom benim doktor 3d olmadigi icin baska yere gidebilirim ama cok pahali diyolar bilmiyom napcam esim sorcak is arkadasina esiylen gitmis bakalim sorsun yarin derse bakariz  :muzz: :muzz: tam 1ay sayilmaz hanee kiz kiyak gecti ayin 31.de gitcem  :muzz: :muzz: :muzz: sen ölcümlerini biliomusun sen de bakim senlen hemen hemen ayniyizdir  :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

26 gün sonra gitcem insallah  :amin: :k06: :k06: sanirim bayram arifesi tam  :icon_scratch: bayram ayin 1.11 demi  :icon_scratch:

azelia

Yok canım bayram 5 kasım sanırım... Benim 20 eylülde gittiğimde boyu tam hatırlamıyorum ama 14 cmdi sanırım.  kilo 138 gr dı:)) senin de aynıdır, az bişe farkeder genetik olarak... 11 ekimde gidicem ben de işte, ozaman sana sölerim ne kadar olmuş... ama 1 ay olmuyo arası ama 20. haftaya doğru gel dedi, tam 20 ye 1 gün kalmış olcak:) bakalım ne deişikler olcak bebeğimdeeeee... Ben yine yatıyorum canım, iyi geceler knsrz tekrar...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 04 Ekim , 2011, 23:56:50
Yok canım bayram 5 kasım sanırım... Benim 20 eylülde gittiğimde boyu tam hatırlamıyorum ama 14 cmdi sanırım.  kilo 138 gr dı:)) senin de aynıdır, az bişe farkeder genetik olarak... 11 ekimde gidicem ben de işte, ozaman sana sölerim ne kadar olmuş... ama 1 ay olmuyo arası ama 20. haftaya doğru gel dedi, tam 20 ye 1 gün kalmış olcak:) bakalım ne deişikler olcak bebeğimdeeeee... Ben yine yatıyorum canım, iyi geceler knsrz tekrar...
tmm cnm bari senden takip edeyim  :k06: :k06: iyi geceler cnm bende uyucam zaten dün heyecandan uyuyamamistim simdi uykum geldi  :sleepy1: :sleepy1: :wave: :wave: