2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nilcimm kendinede kiz yazsana  :k06: :director: :director: yarinda insallah benimkini yazariz  :amin: :amin: :nazar:
:nazar: :nazar:

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Ekim , 2011, 13:24:05
Alıntı yapılan: rusta - 03 Ekim , 2011, 13:22:33
slm kızlar nasılsınız?bende kimse olmuyo diye girmiyodum buraya.gülcüm çok az kaldı saatler sonra göreceksin meleğini bizde haftaya bugün görcez bklm

slm cnm nasılsın  :opucuk: nasıl gidio bi sorun yoktur inş görüşemedik bayaadır
iyi sayılırım canım işte bugün iyiyim biraz evt görüşemedik bende pek giremedim agrılarımdan senn nasıl gidiyo

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:27:22
Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ekim , 2011, 13:20:56
selam canım nasılsın?çok sevindim iyi olmanıza.ne güzel 1 ayı geçirdin doktor vakti geldi demek.inş yarın cinsiyetide söyler doktorunda iyice merakın geçer canım.benim daha 2haftam var.belki gene dayanamayıp arada başka doktora gidebilirim :D
evet cnm sükür koca bi ayi devirdik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: yarin 14de gitcem daha var son saatler hic gecmez  :laughing7: sende dur durdugun yerde ha bire doktor olmaz ölee  :caca: :caca:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bu defa ben beklemeye niyetliydim ama eşim sabırsızlanıyor.Cinsiyet netleşicek bu ay ondan sabırsızlanıyor  :toothy10: :toothy10:
bakalım şimdilik belli değil daha :laughing7:
benim ablamın kontrolleri 15te birdi  zaten canım.yani ayda 2defa doktora gitmenin sakıncası olmuyor.

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:25:56
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Ekim , 2011, 13:20:24
Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:13:04
slm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: ne zamandir ugramadim buraya nasilsiniz  :opucuk: yarin doktora gidiyorum cok heyecanliyim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: listemizde cok geride kaldi bi ara toparlamak lazim  ::)

mrb cnm hg.bende girmiyorum buraya pek fazla..yarın olsada gitsen dr a valla bende merak ettim inş gösterir cinsiyetini bana erkek gibi gelio senin bebeğin ya hadi hayırlısı  :k06: bulantıların bitti mi??
hb cnmm  :opucuk: bakalim bende merak etmeye basladim  :laughing7: rüyamda 2gün önce erkek gördüm  :k06: bakalim tutcakmi ama gecende kiz görmüstüm bilmiyom  :ehi: :ehi: bulantilarim sükür eskisine göre iyi arada geliyo cok karistirinca herhalde  :suclu: senin nasil gidiyo

hayırlısı olsun cnm hiiç farketmez eli ayağı düzgün olsun da  :amin: :amin: naapim bende benim hiç yoğun bulantılarım olmadı zaten geçen sürede sadece tiksinmelerim oldu yemek kokusundan falan.onun dışında meraktayız işte beklioruz.yarın ikili test sonuçlarını alıcaz.ense kalınlığı ii çıktı da kan sonuçlarını beklioruz bari o ii çıksın diorum iki stres olmasın die dua ediorum  :amin: hissetmeye başladınmı sen.bakıorum araştırıorum sanırım bende hissediorum yaa gaz gibi deil bazen hareket oluo anlık bide zayıf anneler çok çabuk hissedermiş ama emin olamıorum  :icon_scratch:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:31:31
nilcimm kendinede kiz yazsana  :k06: :director: :director: yarinda insallah benimkini yazariz  :amin: :amin: :nazar:

ya belli değilki daha tam onndan yazmadım.doktor kıza benziyor ama net değil hiçkimseye söylemeyin bişi de almayın dedi.o böyle konuşunca bende daha bir kere bile kızım diye sevmedim onu.Bir sonraki gdişimizde netleşçek o zaman yazarım canım.

rusta

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:29:24
slm kızlar nasılsınız?bende kimse olmuyo diye girmiyodum buraya.gülcüm çok az kaldı saatler sonra göreceksin meleğini bizde haftaya bugün görcez bklm
evet cnm az kaldi görcem kuzumu insallah saglikli sekilde büyümüstür  :amin: :amin: sirami salayim sizde gidin görün bebelerinizi insallah  :amin: :nazar: :nazar:
inşallah canım hayırlısıyla görürüz hepimiz 

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 03 Ekim , 2011, 13:31:41

iyi sayılırım canım işte bugün iyiyim biraz evt görüşemedik bende pek giremedim agrılarımdan senn nasıl gidiyo

ii sayılır yaa noolsun işte beklemedeyiz.sinir stres had safhada şu günleri sağ salim atlatsam die dua ediorum  :cildir:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Ekim , 2011, 13:35:03
Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:25:56
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Ekim , 2011, 13:20:24
Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:13:04
slm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: ne zamandir ugramadim buraya nasilsiniz  :opucuk: yarin doktora gidiyorum cok heyecanliyim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: listemizde cok geride kaldi bi ara toparlamak lazim  ::)

mrb cnm hg.bende girmiyorum buraya pek fazla..yarın olsada gitsen dr a valla bende merak ettim inş gösterir cinsiyetini bana erkek gibi gelio senin bebeğin ya hadi hayırlısı  :k06: bulantıların bitti mi??
hb cnmm  :opucuk: bakalim bende merak etmeye basladim  :laughing7: rüyamda 2gün önce erkek gördüm  :k06: bakalim tutcakmi ama gecende kiz görmüstüm bilmiyom  :ehi: :ehi: bulantilarim sükür eskisine göre iyi arada geliyo cok karistirinca herhalde  :suclu: senin nasil gidiyo

hayırlısı olsun cnm hiiç farketmez eli ayağı düzgün olsun da  :amin: :amin: naapim bende benim hiç yoğun bulantılarım olmadı zaten geçen sürede sadece tiksinmelerim oldu yemek kokusundan falan.onun dışında meraktayız işte beklioruz.yarın ikili test sonuçlarını alıcaz.ense kalınlığı ii çıktı da kan sonuçlarını beklioruz bari o ii çıksın diorum iki stres olmasın die dua ediorum  :amin: hissetmeye başladınmı sen.bakıorum araştırıorum sanırım bende hissediorum yaa gaz gibi deil bazen hareket oluo anlık bide zayıf anneler çok çabuk hissedermiş ama emin olamıorum  :icon_scratch:
bende öyle diyom hic farketmez saglikli olsun eli ayagi düzgün olsun farketmez  :amin: :amin: ben hissediyom ama herzaman deil nazi gün cok hissediyom bazen hic hissetmiyom ama hep ayakta hareketliysem hisedemiyom  :k06: ama muz yada cikilota yiyip uzaninca hissediyom cok degisik biseymis insan heyecanlaniyo  :love7: bende senin haftanda bi kern hissettim okadar daha yeni yeni farkediyom  :-* insallah kan sonuclarin iyi cikar  :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ekim , 2011, 13:35:07

ya belli değilki daha tam onndan yazmadım.doktor kıza benziyor ama net değil hiçkimseye söylemeyin bişi de almayın dedi.o böyle konuşunca bende daha bir kere bile kızım diye sevmedim onu.Bir sonraki gdişimizde netleşçek o zaman yazarım canım.
anladim cnm hayirlisi olsun bakalim  :love9: zaten bisey almak icin cok erken ben bi cöp bile almadim kisa alirim diyom  :muzz: :muzz:

gökkusağı

nilcim cnm sen naaptın bi soraki taramalarınz ne zaman.haber ver bize mutlaka.inş sonuçlar çok güzel çıkıcak  :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

rusta

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Ekim , 2011, 13:37:58

ii sayılır yaa noolsun işte beklemedeyiz.sinir stres had safhada şu günleri sağ salim atlatsam die dua ediorum  :cildir:
anladm canım stres yapma sakın az kaldı bak ne kadar olduk tahlillerinde temiz cıkıyo hayrlısıyla dua edelim biz

gökkusağı

Alıntı yapılan: rusta - 03 Ekim , 2011, 13:44:12
Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Ekim , 2011, 13:37:58

anladm canım stres yapma sakın az kaldı bak ne kadar olduk tahlillerinde temiz cıkıyo hayrlısıyla dua edelim biz

saol cnm allah razı olsun  :amin: :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:40:11
Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ekim , 2011, 13:35:07

anladim cnm hayirlisi olsun bakalim  :love9: zaten bisey almak icin cok erken ben bi cöp bile almadim kisa alirim diyom  :muzz: :muzz:

cnm ben 1 takım aldımbirde ayakkabı.onlarında fotolarını paylaştım zaten bebişlerimizin cicişleri kısmında duruyor hala.
cinsiyet belli olunca biz başlıcaz almaya yavaş yavaş bişileri.

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Ekim , 2011, 13:41:55
nilcim cnm sen naaptın bi soraki taramalarınz ne zaman.haber ver bize mutlaka.inş sonuçlar çok güzel çıkıcak  :amin:

canım ben şimdilik bişi yapmadım.en son işte risk var ama az diye beklemeye aldık amniyosentez için.Şimdi 2hafta sonraki kontrollerimde üçlü yada dörtlü taramaya karar verilcek.onlardan birinde yine risk çıkarsa amniyosentez yaptırıcaz canım.devamlı dua ediyorum sağlıklı olması için.Hiç aklıma kötü şey getirmiyorum.RAbbim sağlıkla nasip etsin ve kimseye yaşatmasın inş korkunç bir sınav bu.

__nil__

gülümmm 156 günün kalmışş maşallah sizee yaa

bizimde 179 :D