2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

cirakmerve

Alıntı yapılan: azelia - 02 Ekim , 2011, 01:20:47
Alıntı yapılan: cirakmerve - 01 Ekim , 2011, 20:43:00
selam bayanlar. forumda yeniyim beni de alın aranıza. ben de Mayıs annesi olacam inşallah. bakıyorumda burada cinsiyeti öğrenenler bile var kıskandım valla:D Allah hepimize o günleri görmeyi ve bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah... :amin:
hoşgeldin canımmm... daha çok yeniymiş seninki, 6 hafta 5 gün heee... ama çok çabuk geçiyo, ben 4 hafta 2 günlükken öğrendim hamile olduumu:) o günleri hatırlıyorum da dün gibi yaa, şimdi 18 haftadayım, hatta oğlum olcaanı bile öğrendim... darısı başına, umarım çok sıkıntı çekmeden geçrirsin ilk trimesterini... senin de ilk bebek heralde dimi? mayıs kaç gibi görünüyo tahmini???
hoşbulduk... gerçekten de çok yeni Mayıs çok uzak gibi görünüyo sabırsızlanıyorum:) ilk bebeğim evet. heyecanlıyız o yüzden biraz. ultrasonda 21 mayıs çıktı. inşallah o günleri görüp sağ salim alırız kucağımıza...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: cirakmerve - 02 Ekim , 2011, 09:33:09
Alıntı yapılan: azelia - 02 Ekim , 2011, 01:20:47
Alıntı yapılan: cirakmerve - 01 Ekim , 2011, 20:43:00
selam bayanlar. forumda yeniyim beni de alın aranıza. ben de Mayıs annesi olacam inşallah. bakıyorumda burada cinsiyeti öğrenenler bile var kıskandım valla:D Allah hepimize o günleri görmeyi ve bebeğimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin inşallah... :amin:
hoşgeldin canımmm... daha çok yeniymiş seninki, 6 hafta 5 gün heee... ama çok çabuk geçiyo, ben 4 hafta 2 günlükken öğrendim hamile olduumu:) o günleri hatırlıyorum da dün gibi yaa, şimdi 18 haftadayım, hatta oğlum olcaanı bile öğrendim... darısı başına, umarım çok sıkıntı çekmeden geçrirsin ilk trimesterini... senin de ilk bebek heralde dimi? mayıs kaç gibi görünüyo tahmini???
hoşbulduk... gerçekten de çok yeni Mayıs çok uzak gibi görünüyo sabırsızlanıyorum:) ilk bebeğim evet. heyecanlıyız o yüzden biraz. ultrasonda 21 mayıs çıktı. inşallah o günleri görüp sağ salim alırız kucağımıza...
:amin: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

dem_mu

slm kızlar nasılsınız.geçen perşembe ikili testi yaptırdım ense kalınlığı normal çıktı bugünde gittim kan testi çıkmış dr.gayet güzel dedi  :nazar: :hello2: :hieyt: :hello2: sonucu o kadar merak ediyordum ki rahatladım...12+2 olduk  :nazar: :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: dem_mu - 03 Ekim , 2011, 11:49:00
slm kızlar nasılsınız.geçen perşembe ikili testi yaptırdım ense kalınlığı normal çıktı bugünde gittim kan testi çıkmış dr.gayet güzel dedi  :nazar: :hello2: :hieyt: :hello2: sonucu o kadar merak ediyordum ki rahatladım...12+2 olduk  :nazar: :love9:

maşallah canım çok sevindim sizin adınıza.darısı bizim başımıza inş.bizim ikili testte biraz risk çıktıda ondan diğer üçlü dörtlü taramaları bekliyoruz.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: ne zamandir ugramadim buraya nasilsiniz  :opucuk: yarin doktora gidiyorum cok heyecanliyim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: listemizde cok geride kaldi bi ara toparlamak lazim  ::)
:nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:13:04
slm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: ne zamandir ugramadim buraya nasilsiniz  :opucuk: yarin doktora gidiyorum cok heyecanliyim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: listemizde cok geride kaldi bi ara toparlamak lazim  ::)

mrb cnm hg.bende girmiyorum buraya pek fazla..yarın olsada gitsen dr a valla bende merak ettim inş gösterir cinsiyetini bana erkek gibi gelio senin bebeğin ya hadi hayırlısı  :k06: bulantıların bitti mi??
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

selam canım nasılsın?çok sevindim iyi olmanıza.ne güzel 1 ayı geçirdin doktor vakti geldi demek.inş yarın cinsiyetide söyler doktorunda iyice merakın geçer canım.benim daha 2haftam var.belki gene dayanamayıp arada başka doktora gidebilirim :D

rusta

slm kızlar nasılsınız?bende kimse olmuyo diye girmiyodum buraya.gülcüm çok az kaldı saatler sonra göreceksin meleğini bizde haftaya bugün görcez bklm

__nil__

03 Ekim , 2011, 13:23:14 #1058 Son düzenlenme: 03 Ekim , 2011, 13:26:35 __nil__
            :love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan ---->Erkek   :binkybaby:
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???
mybahar  :love9:  :nazar:  :binkybaby: ___________________________??? Nisan

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 03 Ekim , 2011, 13:22:33
slm kızlar nasılsınız?bende kimse olmuyo diye girmiyodum buraya.gülcüm çok az kaldı saatler sonra göreceksin meleğini bizde haftaya bugün görcez bklm

slm cnm sen nasılsın?hoşgeldin.seninde az kalmış doktora gitmene hadi hayırlısı

gökkusağı

slm cnm nasılsın  :opucuk: nasıl gidio bi sorun yoktur inş görüşemedik bayaadır
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 03 Ekim , 2011, 13:20:24
Alıntı yapılan: gulum22 - 03 Ekim , 2011, 13:13:04

mrb cnm hg.bende girmiyorum buraya pek fazla..yarın olsada gitsen dr a valla bende merak ettim inş gösterir cinsiyetini bana erkek gibi gelio senin bebeğin ya hadi hayırlısı  :k06: bulantıların bitti mi??
hb cnmm  :opucuk: bakalim bende merak etmeye basladim  :laughing7: rüyamda 2gün önce erkek gördüm  :k06: bakalim tutcakmi ama gecende kiz görmüstüm bilmiyom  :ehi: :ehi: bulantilarim sükür eskisine göre iyi arada geliyo cok karistirinca herhalde  :suclu: senin nasil gidiyo

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ekim , 2011, 13:20:56
selam canım nasılsın?çok sevindim iyi olmanıza.ne güzel 1 ayı geçirdin doktor vakti geldi demek.inş yarın cinsiyetide söyler doktorunda iyice merakın geçer canım.benim daha 2haftam var.belki gene dayanamayıp arada başka doktora gidebilirim :D
evet cnm sükür koca bi ayi devirdik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: yarin 14de gitcem daha var son saatler hic gecmez  :laughing7: sende dur durdugun yerde ha bire doktor olmaz ölee  :caca: :caca:

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ekim , 2011, 13:23:50

slm cnm sen nasılsın?hoşgeldin.seninde az kalmış doktora gitmene hadi hayırlısı
iyi sayılırım canım bir iki gündür karın agrım var doktor bu haftalarda olur dedi yatıyorum hep..evt canım az kaldı testlerimizi yaptırmadık daha..senn taktiği uygulamak lazım nilcm merak edince başka doktora  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

evet cnm az kaldi görcem kuzumu insallah saglikli sekilde büyümüstür  :amin: :amin: sirami salayim sizde gidin görün bebelerinizi insallah  :amin: :nazar: :nazar: