2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

ab126370

HG
Alıntı yapılan: dilengisk - 26 Eylül , 2011, 16:20:12
selam kızlar herkese merhaba;

benim 7 ay 22 gunluk dunyalar tatlısı bi oglusum var ve bir kaza kursunu sonucunda hoooopp yine hamileyim ve 19 mayıs beklenen dogum tarihim gerci daha erken olur ama işte mayıs annesi olucam

nasıl yapcam bilmiorum daha oglum cok kucuk ben cok yorgunum henuz kiloları bile veremedim ve yine almaya başladım...

bakalım nasıl olcak

az biraz tecrubeliyim sormak istedikleriniz varsa seve seve yardımcı olurum

bu arada adım dilek istanbuldayım oglum da iskender

HG DİLEN. ÖNCELİKLE HAYIRLI OLSUN. ALLAH TAMAINI ERDİRİR İNŞ. BENDE BUGUN 17. HAFTAMA GİRDİM. SOL TARAFIM TAŞ GİBİYDİ. ŞİMDİ TAM GÖBEK DELİĞİMİN OLDUĞU YER BÖLE TAŞ GİBİ SENCE NORMALMİ BÖLE ŞEYLER

dilengisk

cnm o tas gibi olmasının sebebi rahim kasılmaları rahim kasılıo toplanıo sert bisey gibi hissedilio ama surekli oyle kalmıodur sanırım ben ilk baslarda oyle hissettgiimde bebegimin kafası yada poposu falan sanıodum :D ama ogrendim ki kasılmaymıs kntrole gittignde dr una da bahset gunde kac kere boyle hissettiginden vs... bazen cinko yada magnezyum verip rahatlatıolar

KasrıCinan

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Eylül , 2011, 13:29:28
merhaba canım.
bende bikaç gündür hissediyorum.kimi erken hissedermiş kimi geç hisseddermiş değişiyor kişiden kişiye.
bendede genelde sol tarafta böyle pıt pıt şeklinde içten seyirme gibi oluyor.Doktoruma sordum.İlk hareketler genelde öyle hissedilir dedi.
BEBEĞİN ERKEK O ZAMAN CANIM BENDE ÇOK ERKEN HİSSİTTİM.BAK NAZLI DA ÇOK ERKEN HİSSETTİ ONUNDA ERKEK.ERKEK BEBEKLER HEMEN KENDİNİ BELLİ EDERMİS.GERCEKTEN DOĞRU :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

__nil__

Alıntı yapılan: dilengisk - 26 Eylül , 2011, 16:20:12
selam kızlar herkese merhaba;

benim 7 ay 22 gunluk dunyalar tatlısı bi oglusum var ve bir kaza kursunu sonucunda hoooopp yine hamileyim ve 19 mayıs beklenen dogum tarihim gerci daha erken olur ama işte mayıs annesi olucam

nasıl yapcam bilmiorum daha oglum cok kucuk ben cok yorgunum henuz kiloları bile veremedim ve yine almaya başladım...

bakalım nasıl olcak

az biraz tecrubeliyim sormak istedikleriniz varsa seve seve yardımcı olurum

bu arada adım dilek istanbuldayım oglum da iskender

hoşgeldin canım.öncelikle kafan karışıktı okumuştum sanırım bazı şeyler aklında netleşmiş.senin adına sevindim.Minik oğluşunuda öp benim için.Canım haklısın biranda bir süprizle karşıalştın ve elbette aklın karıştı.Rabbim bu bebeği sana nasip ettiği gibi elbet kolaylığınıda sabrınıda verir canım.Hem daha bebeğin yürümeden hamileliğinin riskli zamanlarıda geçmiş olucak.Bebeğin biraz daha büyük olsaydı o zamanda zorlanıcaktın peşinden koşarken.
HEp güzel taraflarından bak tatlım.Allah yardımcın olsun.Fırsat bulduğunda gel sohbet ederiz.Ne güzel tecrübeli biri var artık aramızda.
Kendine dikkat et.Bu arada bebeğin kaç haftalık canım doktora gittinmi?

__nil__

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Eylül , 2011, 19:14:30
merhaba canım.
bende bikaç gündür hissediyorum.kimi erken hissedermiş kimi geç hisseddermiş değişiyor kişiden kişiye.
bendede genelde sol tarafta böyle pıt pıt şeklinde içten seyirme gibi oluyor.Doktoruma sordum.İlk hareketler genelde öyle hissedilir dedi.
BEBEĞİN ERKEK O ZAMAN CANIM BENDE ÇOK ERKEN HİSSİTTİM.BAK NAZLI DA ÇOK ERKEN HİSSETTİ ONUNDA ERKEK.ERKEK BEBEKLER HEMEN KENDİNİ BELLİ EDERMİS.GERCEKTEN DOĞRU :nazar: :nazar: :nazar:

banada öyle dediler.ama doktorum geen hafta kıza benziyor deyince bilemedim bende.Çünkü benim çevremdede kimin oğlu olcaksa o baya erken hissetmiş.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Eylül , 2011, 19:17:51
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Eylül , 2011, 19:14:30
merhaba canım.

banada öyle dediler.ama doktorum geen hafta kıza benziyor deyince bilemedim bende.Çünkü benim çevremdede kimin oğlu olcaksa o baya erken hissetmiş.
erkektir canım o zaman.demedi demi.doktorun yanılmıs olma ihtimali var ama daha:) hayırlısı olsun

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

__nil__

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Eylül , 2011, 19:19:57
Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Eylül , 2011, 19:17:51

[/quote]erkektir canım o zaman.demedi demi.doktorun yanılmıs olma ihtimali var ama daha:) hayırlısı olsun
[/quote]
bakalım canım bir sonraki kontrolde netleşicekmiş.Hayırlısı olsun tabiki canım.Belli olsun hemen yazıcam zaten

bihterp3416

slm kızlar bayağıdır giremiyorum girsem bile beş dakika bakıp çıkıyordum zamanım olmuyordu.. nasılsınız görüşmeyeli ayy benim üç aydan sonra mide bulantılarım başladı çok kötü birşeymiş ya  :occasion14:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 27 Eylül , 2011, 00:50:58
slm kızlar bayağıdır giremiyorum girsem bile beş dakika bakıp çıkıyordum zamanım olmuyordu.. nasılsınız görüşmeyeli ayy benim üç aydan sonra mide bulantılarım başladı çok kötü birşeymiş ya  :occasion14:
as cnm evet bayadir ugramadin  :caca: :caca: bulantilar bendede tam kesilmedi  :cildir: hala arada yokluyo  :igrenc: napalim aliscaz artik  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

gökkusağı

gülümm nasılsın cnm iimisin bıdık nasıl  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Eylül , 2011, 11:32:06
cnm iyiyiz sükür gün sayiyom görmek icin bebegimi tam bi hafta kalmis  :hieyt: :hieyt: :hieyt: senden ne var ne yok nasil gidiyo bidaha gittinmi doktora  :opucuk:

gökkusağı

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Eylül , 2011, 11:51:55
cnm iyiyiz sükür gün sayiyom görmek icin bebegimi tam bi hafta kalmis  :hieyt: :hieyt: :hieyt: senden ne var ne yok nasil gidiyo bidaha gittinmi doktora  :opucuk:

ayy git cnm git cinsiyeti belli olsun hayırlısıyla.içine bişey doğuomu ben hep kendiminkini kız gibi hissediorum ama bakalım hayırlısı hiç farketmez  :amin:
dr a bugün gittik teysesi kan verdik yine bakalım değerlerimizin düşmesi lazım herşeyin yolunda olması için.eğer kan değerlerimiz güzel çıkarsa yarın ikili testimiz var.artık bıraktım hiç düşünmemeye çalışıorum ne olursa olsun hayırlısı olsun diorum  :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Eylül , 2011, 12:01:00
Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Eylül , 2011, 11:51:55

ayy git cnm git cinsiyeti belli olsun hayırlısıyla.içine bişey doğuomu ben hep kendiminkini kız gibi hissediorum ama bakalım hayırlısı hiç farketmez  :amin:
dr a bugün gittik teysesi kan verdik yine bakalım değerlerimizin düşmesi lazım herşeyin yolunda olması için.eğer kan değerlerimiz güzel çıkarsa yarın ikili testimiz var.artık bıraktım hiç düşünmemeye çalışıorum ne olursa olsun hayırlısı olsun diorum  :amin:
insallah cnm degerlerin normal cikar cok takma sen doktorlar bazen yanlis seylerde diyo  :caca: bakalim benim icime bisi dogmuyo valla bilmiyom hayirlisi olsun bakalim gösterirse ögreniriz yoksa gene bi ay beklicez  :k06:

gökkusağı

bende yarın görücem inş geçen akşam eşime diorum ki hadi hayatım kalk acile gidelim bebeğimi görmek istiorum dedim  :ehi: aşkım delirdinmi dio ağrın yok sancın yok ne görcen bebeği,olsun dedim karnım ağrıo derim dr a dedim bi gidip görelim diorum iki saat dil döktü bana en son ultrason zararlı unuttunmu deyince vazgeçirdi  :toothy10: :toothy10: ayda bir kontrol çok uzun yaa bende sevmiorum insan sık sık görmek istio eve alsak o cihazdan zararsız olsa  :k06: senin yine angelsounds var dinle bol bo.valla şu dönemi atlatalım hemen alıcam bende dinliim meleğimi  :love9: :love9: :love9:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 27 Eylül , 2011, 12:08:32
bende yarın görücem inş geçen akşam eşime diorum ki hadi hayatım kalk acile gidelim bebeğimi görmek istiorum dedim  :ehi: aşkım delirdinmi dio ağrın yok sancın yok ne görcen bebeği,olsun dedim karnım ağrıo derim dr a dedim bi gidip görelim diorum iki saat dil döktü bana en son ultrason zararlı unuttunmu deyince vazgeçirdi  :toothy10: :toothy10: ayda bir kontrol çok uzun yaa bende sevmiorum insan sık sık görmek istio eve alsak o cihazdan zararsız olsa  :k06: senin yine angelsounds var dinle bol bo.valla şu dönemi atlatalım hemen alıcam bende dinliim meleğimi  :love9: :love9: :love9:
bende bi keren yalanciktan karnim agriyo demistim bakmaya gitmistik  :k06: :k06: :k06: gercekten uzun 1ay beklemek yaa  :sad1: gene benim angelsound var iyi oluyo valla günde bi keren olsada dinliyom hele o sesleri varya bi acayip su icinde resmen tepiniyo masallah  :nazar: :k06: :k06: