2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ben uyumaya gidiyom uyku bastirdi sonra grsrz kib aeo  :opucuk: :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Eylül , 2011, 23:48:50
Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Eylül , 2011, 23:46:02
bende tavuk ağzıma koymadım hamile kaldıktan sonra.Başta balık biraz yiyordum.Şimdi o da kokuyor bana.
Şimdi peynir,yoğurt biraz süt,meyve sebze filan yiyorum.Birde cevize başladım hergün 1 avuç.
doktor artık kilo verme dedi.ondan gayret ediyorum ama 3kilo oldu veriyorum.
ceviz bende yiyom hergün balikda anca annemler yaparsa yiyom kendim yapsam kokuyo  :igrenc: bencede kilo verme  :laughing7: bende bastan azcik verdim simdi +3 kilodayim  :basardim: :suclu:

ya zaten kilo alsamda isterim ki aldığım kilolar bebeğime gitsin.Bizim arkadaşın ablası 8aylık hamile.Kadın 3kilo almış 1ayda ama Bebeği 2kiloymış sadece.yani o ay bebeği hiç almamış.Doktorda son ay sdece bebeğe kilo aldırcak bi diyet vermiş onu uygulucaktı.
Yani kilo gelceksede bebeğe gelsin.Benim ihtiyacım yok maşallahım var zaten :D

azelia

Ben herşeyi yiyebiliyorum kızlar maaşallah... Hatta cumartesi akşamı balığı kendim yaptım evde, kuzenleri de çaardım yemeğe, başarabiliyorum artık çok mutluyum:) hamile pantolonu aldım nihayet, ay işkence çekiyomuşum o kdr rahat ettim ki,  göbek azcık çıktı, ama hareketleri hissetmiyorum daha yaa, ya da ben ayırt edemiyorum, sanki bağırsak hareketi gaz gibi geliyo:)))

mybahar

ab126370

merhaba kızlar nasılsınız cümleten.
bebeğiniizin ilk hareketlerini hissediyomusunuz. bana böle ara ara kasılma gibi oluyo. en çok sol tarafımda oluyo sizn nasılll

__nil__

merhaba canım.
bende bikaç gündür hissediyorum.kimi erken hissedermiş kimi geç hisseddermiş değişiyor kişiden kişiye.
bendede genelde sol tarafta böyle pıt pıt şeklinde içten seyirme gibi oluyor.Doktoruma sordum.İlk hareketler genelde öyle hissedilir dedi.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 26 Eylül , 2011, 13:24:31
merhaba kızlar nasılsınız cümleten.
bebeğiniizin ilk hareketlerini hissediyomusunuz. bana böle ara ara kasılma gibi oluyo. en çok sol tarafımda oluyo sizn nasılll
hg cnm  :opucuk: evet ben hissediom hergün olmasada saniyelik bi kipirti bisiler oluyo  :k06: :k06: benim sag tarafta alt kisimda oluyo cünkü bebegimde orda  :love9: cok güzel bisey  :muzz: :muzz: :muzz: senin bulantin bi skintin varmi nasil gidiyo  ::) ben tam seviniyom bulantim gecti bugün sabahin 5den beri midem bulaniyo  :igrenc: :icon_pale: :icon_pale: tam gecmedi  :-\

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Eylül , 2011, 13:29:28
merhaba canım.
bende bikaç gündür hissediyorum.kimi erken hissedermiş kimi geç hisseddermiş değişiyor kişiden kişiye.
bendede genelde sol tarafta böyle pıt pıt şeklinde içten seyirme gibi oluyor.Doktoruma sordum.İlk hareketler genelde öyle hissedilir dedi.
evet benimde öyle oluyo hele muz yada nutella yiyince uzaninca daha cok hissediyom ama anlik oluyo geciyo bekliyom sonra gene yapsin diye  :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Eylül , 2011, 13:32:34
merhaba canım.
evet benimde öyle oluyo hele muz yada nutella yiyince uzaninca daha cok hissediyom ama anlik oluyo geciyo bekliyom sonra gene yapsin diye  :k06: :k06:

benim genelde öküsürünce oluyor.Doktorda zaten uyandırmak için öksürtüyordu beni.Heralde ben hapşırıp öküsürünce uyanıyor kuzum.O zaman hareketleniyor.
ZAten en songittiğim prof. ultrason görüntülerini cd ye çektirmiş verdiler.Ay izlemeye doyamıyorum.Kıpır kıpır maşallah.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Eylül , 2011, 13:34:16
Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Eylül , 2011, 13:32:34
merhaba canım.

benim genelde öküsürünce oluyor.Doktorda zaten uyandırmak için öksürtüyordu beni.Heralde ben hapşırıp öküsürünce uyanıyor kuzum.O zaman hareketleniyor.
ZAten en songittiğim prof. ultrason görüntülerini cd ye çektirmiş verdiler.Ay izlemeye doyamıyorum.Kıpır kıpır maşallah.
ne güzel bizede insallah verir  :muzz: :muzz: bende bugün hapsurdum bi baktim icimde kipirti oldu  :ehi: :ehi: :ehi: bazen korkuyom diyom noluyo  :-ooo :ehi: :ehi: bi kac haftaya insallah yumrularini tekmelerini yicem  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: sende insallah  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 26 Eylül , 2011, 10:01:53
Ben herşeyi yiyebiliyorum kızlar maaşallah... Hatta cumartesi akşamı balığı kendim yaptım evde, kuzenleri de çaardım yemeğe, başarabiliyorum artık çok mutluyum:) hamile pantolonu aldım nihayet, ay işkence çekiyomuşum o kdr rahat ettim ki,  göbek azcık çıktı, ama hareketleri hissetmiyorum daha yaa, ya da ben ayırt edemiyorum, sanki bağırsak hareketi gaz gibi geliyo:)))
masallah sana cnm ne güzel ben sabahin köründen beri bulantidan uyuyamadim  :igrenc: hala kötüyüm napcam ne yicem bilmiyom annem bisiler yapip göndercek  :hungry: ben coktan beri giyiyorum ya gercekten cok rahat insan cikarmak istemiyo üstünden  :muzz: :muzz: :muzz: 2tane aldim yeter daha almam sanirim cünkü normal pantolonlarin kac kati hayatta vermezdim normalde o parayi ama rahat diye deger  :k06: bebek hareketleri önceleri bagirsak hareketi gibi baslarmis nette baktim  :muzz: :muzz: :muzz:

ab126370

ya kızlar bende hep sol tarafımda hissettim. sağ tarafımda birşey olmuyo hiç. ve her zaman hissetmek istiyom. böle pıt pıt yapıyo bazen. bazen de böle sol tarafım taş gibi oluyo. şuan olduğu gibi. acaba o taş gibi olanda bebeğimmidir ki??? birde kızlar birşey sorucam ama. hafta sonu birşey oldu. ailevi meseleden dolayı çok üzüldüm. kısacası sinir krizi geçirdim diyebilirim. bebeğime birşey olmamıştır inşç. bununla ilgili bir bilgisi olan varmı.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 26 Eylül , 2011, 13:59:41
ya kızlar bende hep sol tarafımda hissettim. sağ tarafımda birşey olmuyo hiç. ve her zaman hissetmek istiyom. böle pıt pıt yapıyo bazen. bazen de böle sol tarafım taş gibi oluyo. şuan olduğu gibi. acaba o taş gibi olanda bebeğimmidir ki??? birde kızlar birşey sorucam ama. hafta sonu birşey oldu. ailevi meseleden dolayı çok üzüldüm. kısacası sinir krizi geçirdim diyebilirim. bebeğime birşey olmamıştır inşç. bununla ilgili bir bilgisi olan varmı.
benimde bebegim hep sagda cok normal  :k06: bendede pit pit ediyo daha erken oldugu icin öyle sonradan güclencek insallah  :amin: :nazar: stresden uzak dur sen ama bisey olmaz merak etme daha cok kücük anlamaz kuzun ama üzme bebegini  :opucuk: bende hamileliktenmidir nedir cabuk sinirleniyom  :cildir: :cildir:

ab126370

benimde öle yaa hiç birşeye tahamülüm kalmadı. hayırlısıylan bir atlatsak şu dönemi. bak şimdi tam göbeğimin olduğu yer taş gibi oldu. seninde öle taş gibilik durumun varmı

dilengisk

selam kızlar herkese merhaba;

benim 7 ay 22 gunluk dunyalar tatlısı bi oglusum var ve bir kaza kursunu sonucunda hoooopp yine hamileyim ve 19 mayıs beklenen dogum tarihim gerci daha erken olur ama işte mayıs annesi olucam

nasıl yapcam bilmiorum daha oglum cok kucuk ben cok yorgunum henuz kiloları bile veremedim ve yine almaya başladım...

bakalım nasıl olcak

az biraz tecrubeliyim sormak istedikleriniz varsa seve seve yardımcı olurum

bu arada adım dilek istanbuldayım oglum da iskender