2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

azelia

Önemli değil güzelim yaa, ben de eklicektim de, sonra son halini sen düzenledin diye sen yaparsın diye düşündüm canım... nasılsın nası gidiyo? Gül buraya uğramıyo artık pek...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 23 Eylül , 2011, 09:13:59
Önemli değil güzelim yaa, ben de eklicektim de, sonra son halini sen düzenledin diye sen yaparsın diye düşündüm canım... nasılsın nası gidiyo? Gül buraya uğramıyo artık pek...
evet cnm bu aralar buralarda havalar iyi diye hep bahcemizdeyim yada esimlen gezmelerde evde pek durmuyom  :suclu: hem zamanda cabuk geciyo güzel oluyo  :hieyt: :hieyt: arada ugruyom bakiyom kimse yok gidiyom  ::)
:nazar: :nazar:

azelia

aaaaaaaaaaa ama oğlum olcaanı öğrendim listeye yazdım.. sana haber vercektim kaç gündür gelmiyosun bu sayfaya söyleyemedim:(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 23 Eylül , 2011, 21:07:42
aaaaaaaaaaa ama oğlum olcaanı öğrendim listeye yazdım.. sana haber vercektim kaç gündür gelmiyosun bu sayfaya söyleyemedim:(
anammmmmmmmmmm cnm ya gözünaydin ögrendin sükür  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: senin adina cok sevindim insallah 2 haftaya bende ögrencem hatta daha az kaldi  :k06: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: bugün cok basim agriyo ya isiklari kapadim gecsin diye sen nasil gidiyo  :opucuk:

__nil__

kızlarrr kimse uğramıyormu buralara?
Sohbet etmeyi özledim sizlerle.
İlkbahar anneleri nerelerdesiniz?

fatoş2009

nilcim biz buralardayız da bi türlü çatışamıyoruz benburda kimseyle konuşamıyorum ki

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Eylül , 2011, 21:11:00
anammmmmmmmmmm cnm ya gözünaydin ögrendin sükür  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: senin adina cok sevindim insallah 2 haftaya bende ögrencem hatta daha az kaldi  :k06: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: bugün cok basim agriyo ya isiklari kapadim gecsin diye sen nasil gidiyo  :opucuk:
ay evet az kalmış inşallah sen de öğrencen hemennnnn:))) gerçi kız gibi şartlamışsın sanki kendini ama, günce bölümünde yazdıklarını okudum da... hayırlısı olsun cnm... benim de bugün başım çok ağrıdı, migren gibi, şimdi yatıyorum biraz daha iyiyim, onun dışında bi sıkıntım yok uzun süredir çok şükür...

Burayı takip edelim kızlar yaaa, pek kimse olmuyo burda ufff, girip girip son yazılanın benimki olduunu görünce sıkılıyorum ben de...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aaaaaaaa niye böle issiz oldu buralar  :caca: :caca: :caca: :caca: geldimde kimse olmuyo bende girip cikiom gene  :cildir: bu hafta cok evde durmadim burda havalar cok sicak oldu ondan geziyoz hep  :k06: :k06: ins bidakine karsilasiriz da sohbet ederiz  :wave: :wave:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 25 Eylül , 2011, 22:54:29
Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Eylül , 2011, 21:11:00
ay evet az kalmış inşallah sen de öğrencen hemennnnn:))) gerçi kız gibi şartlamışsın sanki kendini ama, günce bölümünde yazdıklarını okudum da... hayırlısı olsun cnm... benim de bugün başım çok ağrıdı, migren gibi, şimdi yatıyorum biraz daha iyiyim, onun dışında bi sıkıntım yok uzun süredir çok şükür...

Burayı takip edelim kızlar yaaa, pek kimse olmuyo burda ufff, girip girip son yazılanın benimki olduunu görünce sıkılıyorum ben de...
yok cnm sartlandirmadim kizlar öyle tahmin etti cogu bende havaya girdim bide dün kiz cocugum olmustu gördüm  :k06: :k06: az kaldi bi hafta kadar sonra insallah ögrencem bu arada aradada olsa hareketlerini hissediyom  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: sende varmi bisiler bide göbisim cok cikti saklamam imkansiz oldu  :suclu: :laughing7:

__nil__

gülüümm naberrr nasılsınız?
nasıl gidiyor bebişin nasıl

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Eylül , 2011, 23:20:44
saol cnm sükür iyiyz keyif yapiyoz gün sayiyoz bide doktora gitmek icin  :k06: az kaldi  :muzz: :muzz: büyüdü insallah kuzum sagliklidir cok merak ediyom  :love3: arada hissediyom saniyelikde olsa cok mutlu oluyom sende yasican insallah  :amin: :opucuk: sen nasilsin gene gittinmi doktora  :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Eylül , 2011, 23:24:13
saol cnm sükür iyiyz keyif yapiyoz gün sayiyoz bide doktora gitmek icin  :k06: az kaldi  :muzz: :muzz: büyüdü insallah kuzum sagliklidir cok merak ediyom  :love3: arada hissediyom saniyelikde olsa cok mutlu oluyom sende yasican insallah  :amin: :opucuk: sen nasilsin gene gittinmi doktora  :opucuk:

sağol canım iyi olmanıza sevindim.Az kaldı demek kuzunu görmeye.Bizde iyiyiz.Ama iştahsızlık hala devam ediyor.Birçok faydalı şeyleri yiyemiyorum.Eşim kızıyor bebek aç kalıyor diye.Ama napayım içim almıyor inş geçicek bu dönemde.
Bizim bir sonraki kontrolümüz 1ay sonra.Ama arada yine gidicem başka doktora ben dayanamam zaten.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Eylül , 2011, 23:36:05
Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Eylül , 2011, 23:24:13

sağol canım iyi olmanıza sevindim.Az kaldı demek kuzunu görmeye.Bizde iyiyiz.Ama iştahsızlık hala devam ediyor.Birçok faydalı şeyleri yiyemiyorum.Eşim kızıyor bebek aç kalıyor diye.Ama napayım içim almıyor inş geçicek bu dönemde.
Bizim bir sonraki kontrolümüz 1ay sonra.Ama arada yine gidicem başka doktora ben dayanamam zaten.
bende yiyemedim simdi bile et filan yiyemiyom ki  :( süt iciyom meyve cok yiyom peynir ekmek filan yiyom öyle yani  :dontknow: iki gün önce tavuk yiyim dedim midem agzima geldi hep yemem dedim  :cildir: :cildir:

__nil__

bende tavuk ağzıma koymadım hamile kaldıktan sonra.Başta balık biraz yiyordum.Şimdi o da kokuyor bana.
Şimdi peynir,yoğurt biraz süt,meyve sebze filan yiyorum.Birde cevize başladım hergün 1 avuç.
doktor artık kilo verme dedi.ondan gayret ediyorum ama 3kilo oldu veriyorum.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Eylül , 2011, 23:46:02
bende tavuk ağzıma koymadım hamile kaldıktan sonra.Başta balık biraz yiyordum.Şimdi o da kokuyor bana.
Şimdi peynir,yoğurt biraz süt,meyve sebze filan yiyorum.Birde cevize başladım hergün 1 avuç.
doktor artık kilo verme dedi.ondan gayret ediyorum ama 3kilo oldu veriyorum.
ceviz bende yiyom hergün balikda anca annemler yaparsa yiyom kendim yapsam kokuyo  :igrenc: bencede kilo verme  :laughing7: bende bastan azcik verdim simdi +3 kilodayim  :basardim: :suclu: