2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

dem_mu

gözünaydın olsun canım  :hieyt: ikili tarama testinde mi söyledi san doktor  :)

azelia

Çok teşekkür ederim kızlarrrrrrrr.. Çok mutluyum, darısı isteyen herkese inşallah.. 2 li taramada söylemedi canım... 16. haftam bitti benim... anca söyledi...

dem_mu

allah mutluluğunuzu bozmasın aminnn :) emin olmak için geç sölüyolar heralde eeeee artık yavaştan hazırlıklara başlarsın inş. : :icon_thumright:

azelia

inşallah canım:) başlicaz en kısa zamanda, artık bişeyleri olsun oğlumun yaaa:) evet çok kesinci bi doktorum vardı...

__nil__

selam kızlar nasılsınız?azelia çok sevindim canım başlasın alışverişler :muzz:
bizde bugün doktora gittik.Ayrıntıları hamile günlüğünde yazdım.
İkili testimiz yarına kaldı çünkü bebeğim kordonunun üzerine yatmış.yarın inş kalkmış olur kordonun üzerinden de ölçümler güzelce yapılır.
buarada doktor bebeğiniz kıza benziyor dedi ama net bişi diyemem dedi.hayırlsıı olur inş :amin: :amin:

__nil__

buarada arkadaşlar geçenlerde oda takımlarından bahsetmiştik.Birtane kız odası takımı buldum istikbalde.benim hoşuma gitti renkleri vs.sizlerde bakın isterseniz türkiyedeki arkadaşlarıma alternatif olur

azelia

Hayırlısı olsun canım, günlüğünü de okumuştum az önce... Bu yazdıklarından haberdardım yani:) Çok güzel dile getirmişsin herşeyi... Kendimi buldum yazdıklarında... Ben de heveslendim yazmaya ama zor gibi görünüyo işten güçten hiç vaktim kalmıyo:( çalışınca herşey çok zor yaaaa... Meleklerimiz iyi olsun da... Doktorum bugün % 99 erkek erkek dedi, allah utandrmasın ama falan dedi:)

Umarım ikili testini de yarın kolaylıkla yaptırırsın...

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 20 Eylül , 2011, 16:48:24
Hayırlısı olsun canım, günlüğünü de okumuştum az önce... Bu yazdıklarından haberdardım yani:) Çok güzel dile getirmişsin herşeyi... Kendimi buldum yazdıklarında... Ben de heveslendim yazmaya ama zor gibi görünüyo işten güçten hiç vaktim kalmıyo:( çalışınca herşey çok zor yaaaa... Meleklerimiz iyi olsun da... Doktorum bugün % 99 erkek erkek dedi, allah utandrmasın ama falan dedi:)

sağol cnm bizimde herhalde bir sonraki ayda netleşir.sağlıklı olsunlarda cinsiyet farketmez.allah kolaylık versin sanada çalışıyorsun.bende bugün bulantılardan mahvoldum.Akşama yemek yapıcaktım ama yapamıyorum artık bugünlükte böyle olsun.

azelia

Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Eylül , 2011, 17:44:23

sağol cnm bizimde herhalde bir sonraki ayda netleşir.sağlıklı olsunlarda cinsiyet farketmez.allah kolaylık versin sanada çalışıyorsun.bende bugün bulantılardan mahvoldum.Akşama yemek yapıcaktım ama yapamıyorum artık bugünlükte böyle olsun.
Tabiki farketmez canım yaa, ama eşim erkeğe çok hevesliydi:) çok mutlu olduuu... ben de o mutlu olunca mutlu oldum tabi:) geççek canım bulantılar sabret, 15. haftaya bi girdim resmen bıçak gibi kesildi... umarım sana da öle olur...

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 20 Eylül , 2011, 22:01:19
Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Eylül , 2011, 17:44:23

Tabiki farketmez canım yaa, ama eşim erkeğe çok hevesliydi:) çok mutlu olduuu... ben de o mutlu olunca mutlu oldum tabi:) geççek canım bulantılar sabret, 15. haftaya bi girdim resmen bıçak gibi kesildi... umarım sana da öle olur...

inşş canım ya geçsin artık.benim eşimde farketmez diyordu ama hemen kaptırdı kendini kız babası moduna.

mybahar

slm ben 2.5 aylık hamileyim nisan annesi olucam inşallah   :wave:  :love7:

azelia

Hoşgeldin canım seni de ekleyelim listeyeeeeee...

__nil__

21 Eylül , 2011, 23:35:02 #972 Son düzenlenme: 22 Eylül , 2011, 23:59:03 __nil__
            :love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart---->Erkek  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???
mybahar  :love9:  :nazar:  :binkybaby: ___________________________??? Nisan

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

azelia

nilcim ben cinsiyeti de yazmıştım yaa:( o çıkmamış senin listede... onu da ekler misin canımmm... oğlum olacak...

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 22 Eylül , 2011, 23:52:33
nilcim ben cinsiyeti de yazmıştım yaa:( o çıkmamış senin listede... onu da ekler misin canımmm... oğlum olacak...

ekledim canım kusura bakma