2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:34:44
dün bisürü oda vs. muhabbeti oldu  ya ondan sonra internetten bisürü bebek eşyaları baktım.ayy neredeyse kendimi tutamıcaktım çok özzendim yaaa
:k06: :k06: :k06: :k06: bende alcaktim ama vazgectim daha erken cinsiyetini ögrendigim zaman az bisiler alirim diyom  :k06: bebege alamadigim icin kendime hamile elbiseler aldim 4tane filan H&M den ismarladim bakalim nasillar  :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm sen sonradan bidaha denedinmi angelsoundunu  ??? ??? doktor sana karnindan nerden bakiyosa ordan dene bulursun artik cabuk büyüdü bebegin  :k06: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 12:37:09
dün bisürü oda vs. muhabbeti oldu  ya ondan sonra internetten bisürü bebek eşyaları baktım.ayy neredeyse kendimi tutamıcaktım çok özzendim yaaa
:k06: :k06: :k06: :k06: bende alcaktim ama vazgectim daha erken cinsiyetini ögrendigim zaman az bisiler alirim diyom  :k06: bebege alamadigim icin kendime hamile elbiseler aldim 4tane filan H&M den ismarladim bakalim nasillar  :muzz: :muzz:

yaaa ben fazla kıyafet bulamıyorum ya bende netten mi baksam

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:36:54
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 12:35:31
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:32:32
bakalım bende salı günü sorucam doktora ne kullanayım diye.
sor bakalim ya ne güzel sana az kalmis  :muzz: :muzz: :muzz: bana cok var  :-\ 18gün kalmis  :binkybaby: :occasion14:

ayy valla ayda 1 olunca zor oluyor beklemek malesef...bengörüncede sonra ben beklicem yine 1ay
evet yaa cok uzun geliyo  :sad1: ilk zamanlar ne güzel 2haftada bir gördüm  :love7: bide son aylar öyle oluyomus  :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:39:21
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 12:37:09

yaaa ben fazla kıyafet bulamıyorum ya bende netten mi baksam
valla bende bulamiyom güzel ama nette hem ucuza hemde cok güzel seyler buldum  :muzz: :muzz:

azelia

kızlar ben folik asite 3 ay öncesinden başlamıştım, hamile olduğumu öğrendikten 3-4 hafta sonra da yani 8. haftada falan bıraktırdı doktorum, gyno ferro sanol die bi vitamin verdi, şeffaf bi kapsül, içinde ufak tanecikler var 1 tane de folik asit hapı var görebiliyosun şeffaf olduğu için, onun dışında elevit içiyorum sabahları, bi de öğlen kalsiyum hapı yani osteocare içiyorum. Haplar 3 e çıktı bende, sonra bi de magnezyum falan verceklermiş bişiler bişiler işte... her doktor deişik, her yer deişik, bebeklerimiz sağlıklı olsun da başka bişey istemeyiz yaaa...

ben daha hamile kıyafeti bile almadım bi pantolon almam lazım kaç haftadır alamadım yaa gidemedim bi türlüüü:(

ab126370

merhaba kızlar, grip oldum çok fenaaaaaa doktorumun tavsiyesi üzerine ilaç aldım. minoseett ve alfasilin aldım. biraz daha iyiym. bugun de işe geldim. ilk defa bugun hmile pantalonu giydim ve çok rahat. karnım rahatladı. hamile kıyafetlerinizi  giymeye başladınızmı. tutku hamile giyimden aldım kıyafetlerimi çok guzel. netten bi bakın isterseniz. net üzerinden de sipariş veriliyo.

azelia

yaa ben dün bi çok mağazaya baktım hiç kafama göre bi pantolon bulamadım:( çok zordayım o konuda yaaa:( daha giymedim hamile kıyafeti zaten göbeğim de hiç yok:) ama sıkınca rahatsız ediyo pantolonlar... düğmeleri açıyorum:) geçmiş olsun canım bu arada, ben de arada minoset içiyorum migren gibi başağrısı çektiim zamanlarda:( doktorum hiç bi zararı günde 3 defa bile içebilirsin dedi... ama ben yarım içiyorum yetiyo:) yine de tedbirli davranıyorum:) İnternetten bakiim şu tutku hamile giyime belki bişiler bulurum ben de...

ab126370

Alıntı yapılan: azelia - 19 Eylül , 2011, 11:36:29
yaa ben dün bi çok mağazaya baktım hiç kafama göre bi pantolon bulamadım:( çok zordayım o konuda yaaa:( daha giymedim hamile kıyafeti zaten göbeğim de hiç yok:) ama sıkınca rahatsız ediyo pantolonlar... düğmeleri açıyorum:) geçmiş olsun canım bu arada, ben de arada minoset içiyorum migren gibi başağrısı çektiim zamanlarda:( doktorum hiç bi zararı günde 3 defa bile içebilirsin dedi... ama ben yarım içiyorum yetiyo:) yine de tedbirli davranıyorum:) İnternetten bakiim şu tutku hamile giyime belki bişiler bulurum ben de...

__nil__

merhaba kızlar.ben 2.aydan beri hamile kıyafeti giyiyorum daha o zamandan doktorum normal pantalon giyme dedi.birde benim iç karnım darmış o nedenle karnım belirginleşti bile.rahatça giyiyorum kıyafetleri
dün eşimle bebeğimize takım aldık gri ve turuncu renklerinde.yeni doğan takımı.çok tatlı ya.biri kısa kollu biri uzun kollu eldivenli 2tulum bir içlik birde palyaço gibi şapkası var :nazar:
bugünde bebeğime yenidoğan ayakkabısı aldım kot renginde.yenidoğana göre yumuşak ve minnacık :nazar:
şimdilik bu renklerde alıyoruz cinsiyete kadar :hieyt:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar ne zamandir yogundum giremedim  :-* bugünde mutfagimi filan degistirdim yogundu bu yogunlukta bide disim kirildi cok sinir oldummm  :cildir: :cussing: yarin doktora gitcem bisiler yapar herhalde  :dontknow:

nilcim hayirli olsun güle güle giysin beben ins  :amin: :nazar: ben dah bi cöp almadim  :k06: cinsiyeti belli olsun bide zaman gecsin ki$a anca alirim herhalde  :dontknow:

azelia

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 12:05:33

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
---->Erkek  :binkybaby:
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???
[/b][/size][/color]
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

azelia

KIZLARRRRRRRRR GÜNAYDINNNNNNN...

OĞLUM OLUYOOOOOOOO YUPPİİİİİİİİİİİİİİ:)

aydinays

Alıntı yapılan: azelia - 20 Eylül , 2011, 09:41:36
KIZLARRRRRRRRR GÜNAYDINNNNNNN...

OĞLUM OLUYOOOOOOOO YUPPİİİİİİİİİİİİİİ:)

Allah analı babalı büyütsün, hayırlı olsun canım, İnşallah listeniz daha da artar.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

allah analı babalı büyütsün cnm gözün aydın