2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 17 Eylül , 2011, 08:57:32
Kızlarrrr ne güzel muhabbetler dönmüş burda, bebek odalarını falan görünce sabah sabah içim açıldı gerçekten... Keşke gece de girseymişim, son zamanlarda pek kimse girmiyo diye ben de girmemiştim...

Ben de cinsiyeti öğrenemediğim için hiç bişey alamadım daha, bebeğimin sadece sepet beşiği var onu da kuzenimden alcam:))) yepyeni yaaa bebeği  6 aylık oldu veriim sana dedi, ben de alcam masrafa ne gerek var şimdi yepyeni sepet dururken:) Oda işini son 1-2 ayda hallederiz heralde artık, bi tekme hissetsem çıldırcam ama hala bişe hissetmiyorum hadi bebeğim yaaa hadi yaaa:)))
evet cnm dün bebek odalarini konustuk  :k06: :k06: cok seker seyler ya  :love7: ben bazen sirt üstü uzanirken bisiler hissediyom sanki ama cok hafif  :dontknow: az kaldi ins yakinda daha cok hissetcez  :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

__nil__

selam kızlar nasılsınız,bebişler nasıl?ya bişi dicem az önce bir hapşırdım kasığıma öyle kötü bi ağrı girdiki ödüm koptu :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
inş bişi olmamıştır :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

17 Eylül , 2011, 12:05:33 #932 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2011, 12:07:45 gulum22

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:

ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:05:01
selam kızlar nasılsınız,bebişler nasıl?ya bişi dicem az önce bir hapşırdım kasığıma öyle kötü bi ağrı girdiki ödüm koptu :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
inş bişi olmamıştır :amin: :amin: :amin: :amin:
as cnm hosgeldiniz  :opucuk: bendede öyle oluyo  :sad1: ya cok fena sanci giriyo bi an sonra hemen geciyo merak etme cok normal  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

__nil__

sağol gülcüm geçti şimdi ama korktum baya.
buarada listemizin ilk cinsiyeti belli olmuş  :nazar: :nazar:

gülcüm folik asitim 2gün önce bitti ama almadım daha.salı doktoraorup öyle aalıcam.12.haftada bırakılıyormış çünkü

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:14:18

gülcüm folik asitim 2gün önce bitti ama almadım daha.salı doktoraorup öyle aalıcam.12.haftada bırakılıyormış çünkü
korkma cnm normal  :-* evet ilk cinsiyetimiz erkek bakalim siraylan ögrencez ins  :amin: :nazar: :nazar: ya benim evde cok var ama atmak istemiyom ama bana dogurana kadar at dediler bebege iyimis  :dontknow: kahvaltidan sonra hemen atiyom bi tane günde zaten ama cok pahali benim kullandigim ayligi 50tlden fazla  :-ooo

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 12:17:53
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:14:18

korkma cnm normal  :-* evet ilk cinsiyetimiz erkek bakalim siraylan ögrencez ins  :amin: :nazar: :nazar: ya benim evde cok var ama atmak istemiyom ama bana dogurana kadar at dediler bebege iyimis  :dontknow: kahvaltidan sonra hemen atiyom bi tane günde zaten ama cok pahali benim kullandigim ayligi 50tlden fazla  :-ooo

bizim burdaki doktorların verdiği 2.5 tl

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bizim burdada ucuz var ama bu kullandigim baska icinde cok vitamin filan var bide testten gecen en iyi folik asit diye kullaniyom  :dontknow: kapsül seklinde. bulantim gecti iki gündür full yedim herhalde bi kilo almisim nerdeyse  :suclu: dikkat etmek lazim  :-ooo

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 12:22:41
bizim burdada ucuz var ama bu kullandigim baska icinde cok vitamin filan var bide testten gecen en iyi folik asit diye kullaniyom  :dontknow: kapsül seklinde. bulantim gecti iki gündür full yedim herhalde bi kilo almisim nerdeyse  :suclu: dikkat etmek lazim  :-ooo

evet cnm bulantın geçerse kilo alabilirsin.burda doktor verrdi onu başka vitamin yok içinde tek folik var.folik asiti bırakınca burada multivitamine başlatıyorlar.genelde elevit diye bir ilaç var onuveriyorlar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:25:30
Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 12:22:41

evet cnm bulantın geçerse kilo alabilirsin.burda doktor verrdi onu başka vitamin yok içinde tek folik var.folik asiti bırakınca burada multivitamine başlatıyorlar.genelde elevit diye bir ilaç var onuveriyorlar
evet dikkat edim bari  ::) sizin folik asit sadece anladim bende cok vitamin var

__nil__

bakalım bende salı günü sorucam doktora ne kullanayım diye.

__nil__

dün bisürü oda vs. muhabbeti oldu  ya ondan sonra internetten bisürü bebek eşyaları baktım.ayy neredeyse kendimi tutamıcaktım çok özzendim yaaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:32:32
sor bakalim ya ne güzel sana az kalmis  :muzz: :muzz: :muzz: bana cok var  :-\ 18gün kalmis  :binkybaby: :occasion14:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 17 Eylül , 2011, 12:35:31
Alıntı yapılan: __nil__ - 17 Eylül , 2011, 12:32:32
sor bakalim ya ne güzel sana az kalmis  :muzz: :muzz: :muzz: bana cok var  :-\ 18gün kalmis  :binkybaby: :occasion14:

ayy valla ayda 1 olunca zor oluyor beklemek malesef...bengörüncede sonra ben beklicem yine 1ay