2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

azelia

senin  kızın olcak ben onu çok önce de söylemiştim... içime öyle doğuyo walla... benim salı günü söyler inşallah yaa, 16. haftamın sonu oluyo nerdeyse... göbeğim de yok zayıfım da hala 53 kiloyum, HAMİLE DİİL MİYİM YOKSA YAAA :))))))))))))))))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 16 Eylül , 2011, 13:34:22
senin  kızın olcak ben onu çok önce de söylemiştim... içime öyle doğuyo walla... benim salı günü söyler inşallah yaa, 16. haftamın sonu oluyo nerdeyse... göbeğim de yok zayıfım da hala 53 kiloyum, HAMİLE DİİL MİYİM YOKSA YAAA :))))))))))))))))
evet sende demistin  :k06: bakalim tutcakmi  :laughing7: sen cok zayifsin cnm ya az ye bulantinda gecmis hamile oldugun belli olsun  :ehi: benim artik belli oluyo  :basardim:
:nazar: :nazar:

azelia

BEN FINDIK YUTMUŞ SOLUCANA BENZİCEM ARKADAŞLARIM ÖYLE DİYO:)))) umarım çok aşırı kilo almam yaaa, aslında boğa burcuyum çok pis boğazımdır ne görsem canım ister:) ama bu hamileliğin ilk ayları beni sevdiğim şeylerden bile soğuttu:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 16 Eylül , 2011, 14:36:32
BEN FINDIK YUTMUŞ SOLUCANA BENZİCEM ARKADAŞLARIM ÖYLE DİYO:)))) umarım çok aşırı kilo almam yaaa, aslında boğa burcuyum çok pis boğazımdır ne görsem canım ister:) ama bu hamileliğin ilk ayları beni sevdiğim şeylerden bile soğuttu:)
bende boga burcuyum  :laughing7: bende hersey yiyemiyom ki  :sad1: bide sevindim bulantilarim gecti diye suan cok kötü oldum  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: ::)

azelia

allah allahhh yeniden başlar mı yaaa :-\ ben de şaşırdım şimdi, 3 gündür iiyim çünkü daha olmaz diye seviniyodum :dontknow: olmaz daha inşallah... yediğine içtiğine de bağlı galiba canım yaa... evde olsam şimdi yatsam uyusam, dinlensem offfffff bıktım işten güçten yaaa:(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 16 Eylül , 2011, 15:16:44
allah allahhh yeniden başlar mı yaaa :-\ ben de şaşırdım şimdi, 3 gündür iiyim çünkü daha olmaz diye seviniyodum :dontknow: olmaz daha inşallah... yediğine içtiğine de bağlı galiba canım yaa... evde olsam şimdi yatsam uyusam, dinlensem offfffff bıktım işten güçten yaaa:(
bilmemki  :dontknow: simdi gene iyiym sükür ama arada yokluyo böyle  :dontknow: ins geri gelmez ya  :sad1: sanada kolay gelsin  :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: azelia - 16 Eylül , 2011, 10:10:30
Yaa nilcim aynen benim doktorum da inatçı:( söylemiyo bi türlü uyuz oluyorum... salı günü gidicem 16. haftam bitmiş oluyo ne kdr geç oldu yaa, millet 12. haftada öğreniyo :)) neyse hayırlısı olsun hiç önemli diil kızmış erkekmiş farketmez ama merak işte... isim düşünmek istiyorum, bişiler almak istiyorum ama bilmeyince olmuyo:) 4 aylık oldu daha bi çöpü bile yok yavrumun:)))

Amaaaaaa bulantılarım geçtiiiiiiii, herşeyi yiyebiliyorum artık çok mutluyum KIZLARRRRRRRRR:)))

ay canım ya sanırım benimde öyle olucak.bende bişiler almak için sabırsızlandığımdan öğrenmek istiyorum.
mesela şimdi ben salı günü doktora gidicem 12+4 olucaz o zaman.ama kesin söylemez erken diye.sonraki kontrol da taaa bir dahaki aya o zamana bebeğim 17 haftalık olucak ben çatlarım valla o zamana kadar.

bulantılarının geçmesine  çok sevindim.benim de azalır gibi oldu diyordum ama bugün gene halsizlik başdönmesi bulantı derken ağzıma bişi koyamadım.off bi düzene girsede hamileliğimin tadını çıkarsam artık

azelia

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Eylül , 2011, 18:10:12
Alıntı yapılan: azelia - 16 Eylül , 2011, 10:10:30
Yaa nilcim aynen benim doktorum da inatçı:( söylemiyo bi türlü uyuz oluyorum... salı günü gidicem 16. haftam bitmiş oluyo ne kdr geç oldu yaa, millet 12. haftada öğreniyo :)) neyse hayırlısı olsun hiç önemli diil kızmış erkekmiş farketmez ama merak işte... isim düşünmek istiyorum, bişiler almak istiyorum ama bilmeyince olmuyo:) 4 aylık oldu daha bi çöpü bile yok yavrumun:)))

Amaaaaaa bulantılarım geçtiiiiiiii, herşeyi yiyebiliyorum artık çok mutluyum KIZLARRRRRRRRR:)))

ay canım ya sanırım benimde öyle olucak.bende bişiler almak için sabırsızlandığımdan öğrenmek istiyorum.
mesela şimdi ben salı günü doktora gidicem 12+4 olucaz o zaman.ama kesin söylemez erken diye.sonraki kontrol da taaa bir dahaki aya o zamana bebeğim 17 haftalık olucak ben çatlarım valla o zamana kadar.

bulantılarının geçmesine  çok sevindim.benim de azalır gibi oldu diyordum ama bugün gene halsizlik başdönmesi bulantı derken ağzıma bişi koyamadım.off bi düzene girsede hamileliğimin tadını çıkarsam artık
ben de çatlıyorum her gittiğimde başka bi bahane, yok göstermedi, yok yanılırsam utanırım daha erken yok bilmemne, bi ipucu ver yaa kendini şartlama ama şu olabilir de yaa... delirtçek beni :caca: :caca: :caca: ama ben yapçaamı bilirim, hele bu salı sölemesin :violent1: :violent1: :violent1: geççek canım geççek bulantılar da baş dönmeleri de yorgunluklar da herşey herşey bitçek sabret, sonra en güzel dönemine gircen sen de gülümle ben gibi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Eylül , 2011, 00:21:13
bihtercim doktorun ikili tarama zamanı söylerim demiş ne güzel ya ben 4gün sonra 2li taramaya gidicem keşke benimkide söylese çok merak ediyorum ;)

gülüm sen napıosun?ya ben çok sık idraraçıkıyorum fenalık geliyor artık gece ayrı gündüz ayrı.bi yere gidemiyorum çünkü hemen tuvaletim geliyor.off geçsin artık.12.haftadan sonra geçer yazıo heryerde ama inş :icon_scratch:

bende yarın randevu alıcam doktoruma salı günü için.inş tahlil sonuçlarımızda güzel çıkar.benim doktor pek öyle erkenden cinsiyeti söyleyeceğe benzemiyor ama inş söyler.
benim için farketmio kız erkek ama genede merak edio insan.birde artık bişiler almak istiyorum.zor tutuyorum kendimi
mrb nilcim evet ya geçen kontrole gittiğimiz de ben sordum cinsiyeti ne zaman belli olur 16 haftayı beklemem mi lazım diyince yok dedi 3 aylıkken belli olur iki hafta sonra iki taramaya gelirsen söylerim dedi gösterirse :) inş gösterir  :k06: canım valla insan çok heyecanlanıyor kız mı erkek mi diye tamam sağlığı en önemlisi ama merakta etmiyor değiliz inş senin bebişinin cinsiyeti de belli olur hemencecik  :amin:

bihterp3416

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 21:44:16
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 20:28:18
slm kizlar biz geldik  :binkybaby: :muzz: :muzz: :muzz:
slm canım hoşgeldin nasılsın
as cnm hb sende hg iyim esimi ise yolcu ettim tv bakiyom buraya bakiyom  :k06: sen napiyon nasil gidiyo  :opucuk:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 22:14:27
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 16 Eylül , 2011, 21:44:16
Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 20:28:18
slm kizlar biz geldik  :binkybaby: :muzz: :muzz: :muzz:
slm canım hoşgeldin nasılsın
as cnm hb sende hg iyim esimi ise yolcu ettim tv bakiyom buraya bakiyom  :k06: sen napiyon nasil gidiyo  :opucuk:
hoşbulduk canım tek takılıyon yani :) bende iyiyim canım eşimle uğraşıyorum kabızlık sorunum vardı ya gitmiş yarın kavunu kesmiş getirmiş bunu yiyecen üstüne de su içecen artık midem bulana bulana zorla yedirtti  :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yok cnm tek olurmu bebegimlen takiliyom  :ehi: :ehi:  :love3: ye bari iyi gelir bo su ic üstüne yarasin  :laughing7:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 16 Eylül , 2011, 22:29:13
yok cnm tek olurmu bebegimlen takiliyom  :ehi: :ehi:  :love3: ye bari iyi gelir bo su ic üstüne yarasin  :laughing7:
ay bi an unutmuştum pardon tabi artık tek değilsin meleğin var yanında  :) su içtim şimdi patlayacam nefes bile zor alıyorum vallahi  :k06: bende internette bebek odası takımlarına bakıyordum çok erken olsa da heveslendim ama karar veremiyorum alayım mı diye  :)