2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Eylül , 2011, 23:02:56
gaz oluyo bide kabizlik o yüzden göbek cikiyo bendede öyleydi ama simdi saklancak gibi deil büyüdük  :nazar: :k06: bendede kabizlik var  :sad1: kilo aldinmi hic benim 2kilo var almisim  :laughing7:
evet canım bende de o yüzden çıkıyor  :k06: maşallah bebeğine de sana canım :amin: ayy hiç sorma ben çok kilo alıyorum ya bugün o yüzden akşam ekmek yemedim  :k06: hemen hemen 3 kilo almışım iki hafta doktora gitiğimde 60.5 di bugün 62.5 olmuş ama tabi doktora dedim üç gündür tuvalete gidemedim oda vardır evet dedi zaten ondan fazla çıktı diyince biraz rahatladım :k06: sonra nasıl veririrz o kiloları bilmiyom  :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Eylül , 2011, 23:09:27
gaz oluyo bide kabizlik o yüzden göbek cikiyo bendede öyleydi ama simdi saklancak gibi deil büyüdük  :nazar: :k06: bendede kabizlik var  :sad1: kilo aldinmi hic benim 2kilo var almisim  :laughing7:
evet canım bende de o yüzden çıkıyor  :k06: maşallah bebeğine de sana canım :amin: ayy hiç sorma ben çok kilo alıyorum ya bugün o yüzden akşam ekmek yemedim  :k06: hemen hemen 3 kilo almışım iki hafta doktora gitiğimde 60.5 di bugün 62.5 olmuş ama tabi doktora dedim üç gündür tuvalete gidemedim oda vardır evet dedi zaten ondan fazla çıktı diyince biraz rahatladım :k06: sonra nasıl veririrz o kiloları bilmiyom  :dontknow:
sonrasini düsünme ama abartmayalimda dimi  :laughing7: bende suan 63kiloyum 61len hamile kaldim  ::) istahim sanki acildi gibi bugün cok yedim böle devam edersek cok alcam  :suclu: ben 10kilo garanti alirim diyom ama bakalim  :occasion14:
:nazar: :nazar:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Eylül , 2011, 23:16:14
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Eylül , 2011, 23:09:27
sonrasini düsünme ama abartmayalimda dimi  :laughing7: bende suan 63kiloyum 61len hamile kaldim  ::) istahim sanki acildi gibi bugün cok yedim böle devam edersek cok alcam  :suclu: ben 10kilo garanti alirim diyom ama bakalim  :occasion14:
bence de abartmayalım cnm yoksa sonra çok zorlanırız  :k06: ben kendi yaptığım yemekleri yiyemiyorum belki ondan az kilo alırım ama işte kabızlık olduğu için de kilo alıyor insan .. bende 13 falan alırım diyorum aman daha fazlasını almam inşş kapıdan geçemem o zaman artık   :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bendede öyle valla kendi yaptimi severek yemiyom yada hic yemiyom  :dontknow: iyi böle cok yemiyelim  :suclu: senin canin tatlimi yoksa eksimi istiyo  :icon_scratch: benim hep eksi istiyo senin haftandayken günde 2limonu yerdim valla  :hungry: :k06: :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Eylül , 2011, 23:24:53
bendede öyle valla kendi yaptimi severek yemiyom yada hic yemiyom  :dontknow: iyi böle cok yemiyelim  :suclu: senin canin tatlimi yoksa eksimi istiyo  :icon_scratch: benim hep eksi istiyo senin haftandayken günde 2limonu yerdim valla  :hungry: :k06: :k06:
aynen çok yemeyiz böyle  :k06: canım ikisinide istiyor bi bakıyorum elimde dondurma aradan iki saat geçiyor elimde limon  :toothy10: bana gülüyorlar kız mı erkek mi anlamadık diyorlar  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Eylül , 2011, 23:26:52
aynen çok yemeyiz böyle  :k06: canım ikisinide istiyor bi bakıyorum elimde dondurma aradan iki saat geçiyor elimde limon  :toothy10: bana gülüyorlar kız mı erkek mi anlamadık diyorlar  :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: benimde cnm soguk buzlu dondurma cekmisti ama genelde eksi istiyom bakalim ne olcak  :k06:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Eylül , 2011, 23:32:58
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Eylül , 2011, 23:26:52
:ehi: :ehi: :ehi: benimde cnm soguk buzlu dondurma cekmisti ama genelde eksi istiyom bakalim ne olcak  :k06:
ben her ikisini yiyorum bakalım ne olacak  :toothy10: cnm ben uyumaya gidiyorum şu sıralar çok uyuyorum iyi geceler sana da bebişine de  :k06: :wave:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

iyi geceler cnm bende uyucam gec oldu artik bizim icin  :k06: :k06: :sleepy1: kendine iyi bak bebisinede artik hep gel netin acildi  :opucuk: :wave: :wave:

bihterp3416

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Eylül , 2011, 23:40:14
iyi geceler cnm bende uyucam gec oldu artik bizim icin  :k06: :k06: :sleepy1: kendine iyi bak bebisinede artik hep gel netin acildi  :opucuk: :wave: :wave:
int olmasaydı şimdiye çoktan uyumuştum bile  :k06: sağol cnm sende bebişine de kendine de çok iyi bak :nazar: inş canım nasip olursa artık burdayım görüşrüz  :wave:

__nil__

bihtercim doktorun ikili tarama zamanı söylerim demiş ne güzel ya ben 4gün sonra 2li taramaya gidicem keşke benimkide söylese çok merak ediyorum ;)

gülüm sen napıosun?ya ben çok sık idraraçıkıyorum fenalık geliyor artık gece ayrı gündüz ayrı.bi yere gidemiyorum çünkü hemen tuvaletim geliyor.off geçsin artık.12.haftadan sonra geçer yazıo heryerde ama inş :icon_scratch:

bende yarın randevu alıcam doktoruma salı günü için.inş tahlil sonuçlarımızda güzel çıkar.benim doktor pek öyle erkenden cinsiyeti söyleyeceğe benzemiyor ama inş söyler.
benim için farketmio kız erkek ama genede merak edio insan.birde artık bişiler almak istiyorum.zor tutuyorum kendimi

azelia

Yaa nilcim aynen benim doktorum da inatçı:( söylemiyo bi türlü uyuz oluyorum... salı günü gidicem 16. haftam bitmiş oluyo ne kdr geç oldu yaa, millet 12. haftada öğreniyo :)) neyse hayırlısı olsun hiç önemli diil kızmış erkekmiş farketmez ama merak işte... isim düşünmek istiyorum, bişiler almak istiyorum ama bilmeyince olmuyo:) 4 aylık oldu daha bi çöpü bile yok yavrumun:)))

Amaaaaaa bulantılarım geçtiiiiiiii, herşeyi yiyebiliyorum artık çok mutluyum KIZLARRRRRRRRR:)))

fatoş2009

Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Eylül , 2011, 20:46:56
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 15 Eylül , 2011, 11:59:10
gülüm nbr nasılsın nasıl gidiyo hamilelik seninki baya büyümüştür şimdi :)
saol cnm iyiyim sükür yuvarlanip gidiyoz  :k06: evet büyüdük  :nazar: :binkybaby: bulantilarim cok yok artik yemek yiyebiliyorum et haric  :igrenc: senin nasil gidiyo sizde büyüdünüz  :nazar: :opucuk:
biz okadar büyümedikama iiyiyz işte bence senin kızın olacak benimiçime öle doğuyo:) bu arada ben yemekçok fazla yiyemiyorum içim istemiyo midemde bulanmıyo ama yemek iştahım yok

fatoş2009

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Eylül , 2011, 21:43:18
Slm kızlar uzun bir aradan sonra gelemebildim ancak internetimiz bağlandı sağolsun nakil işini 3 ayda yaptılar :caca: :cussing: bugün bende doktora gittim çok şükür herşey yolundaymış iki hafta sonra ikili tarama için çağırdı bakalım artık bide doktora cinsiyetini ne zaman öğreniriz dedi 3 aylık söylerim dedi  :dontknow: sizler nasılsınız iyisinizdir inş  :amin:
hoşgeldin canm inşallah herşey yolunda gider bizde iyiyz bende 10. ayın 5inde gidicem zeka testine o zaman 12 haftalık oluyoruz doktor cinsiyetini söylermi bilmiyorum :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Eylül , 2011, 00:21:13
bihtercim doktorun ikili tarama zamanı söylerim demiş ne güzel ya ben 4gün sonra 2li taramaya gidicem keşke benimkide söylese çok merak ediyorum ;)

gülüm sen napıosun?ya ben çok sık idraraçıkıyorum fenalık geliyor artık gece ayrı gündüz ayrı.bi yere gidemiyorum çünkü hemen tuvaletim geliyor.off geçsin artık.12.haftadan sonra geçer yazıo heryerde ama inş :icon_scratch:

bende yarın randevu alıcam doktoruma salı günü için.inş tahlil sonuçlarımızda güzel çıkar.benim doktor pek öyle erkenden cinsiyeti söyleyeceğe benzemiyor ama inş söyler.
benim için farketmio kız erkek ama genede merak edio insan.birde artık bişiler almak istiyorum.zor tutuyorum kendimi
saol cnm iyiym sükür yorgun deilim artik aktiflestik  :hieyt: ama wc durumu bende bi garip gündüzleri normal ama geceleri gidiyom bi kac kerede olsa  ::) bulantilarim sükür nazar deymesin  :nazar: gecti gibi  :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: fatoş2009 - 16 Eylül , 2011, 11:39:11
Alıntı yapılan: gulum22 - 15 Eylül , 2011, 20:46:56
Alıntı yapılan: fatoş2009 - 15 Eylül , 2011, 11:59:10
gülüm nbr nasılsın nasıl gidiyo hamilelik seninki baya büyümüştür şimdi :)
saol cnm iyiyim sükür yuvarlanip gidiyoz  :k06: evet büyüdük  :nazar: :binkybaby: bulantilarim cok yok artik yemek yiyebiliyorum et haric  :igrenc: senin nasil gidiyo sizde büyüdünüz  :nazar: :opucuk:
biz okadar büyümedikama iiyiyz işte bence senin kızın olacak benimiçime öle doğuyo:) bu arada ben yemekçok fazla yiyemiyorum içim istemiyo midemde bulanmıyo ama yemek iştahım yok
herkes kizin olcak diyo  :k06: :k06: bakalim yakinda belli olcak ins  :amin: