2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 14 Eylül , 2011, 14:25:48
Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 14:17:57
sağol rustacım sen nasılsın?nasıl gidiyor hamilelik kaçhafta oldunuz şimdi
iyiyim canım çok şükür iyi gidiyo şimdilik 9 haftalık olduk sizin nasıl gidiyo doktora gitmişsn canm iyi yapmışsn için rahatlamıştır

sağol cnm evet içim rahatladı.sizde maşallah 9 haftalık olmuşsunuz.bulantıların vs. varmı nasıl gidiyor

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 14:38:40
Alıntı yapılan: rusta - 14 Eylül , 2011, 14:25:48
Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 14:17:57
sağol rustacım sen nasılsın?nasıl gidiyor hamilelik kaçhafta oldunuz şimdi
iyiyim canım çok şükür iyi gidiyo şimdilik 9 haftalık olduk sizin nasıl gidiyo doktora gitmişsn canm iyi yapmışsn için rahatlamıştır

sağol cnm evet içim rahatladı.sizde maşallah 9 haftalık olmuşsunuz.bulantıların vs. varmı nasıl gidiyor
çok şükür canım bulantım oluo sabahları ve aralarda ama kusma falan yok kasık agrısı oluo bazen sennde oluomuydu?tiksiniyorum ben iştahım yok hiç öle canım senn

__nil__

benimde bulantılar oluo ama kusma yok cnm ama bulantılarda azalıo zaten yavaş yavaş.
kAsık ağrıları çok normal benimhala oluo arada.doktora sordum hiç endişelenme gayet normal dedi.

rusta

Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 14:49:35
benimde bulantılar oluo ama kusma yok cnm ama bulantılarda azalıo zaten yavaş yavaş.
kAsık ağrıları çok normal benimhala oluo arada.doktora sordum hiç endişelenme gayet normal dedi.
ayy hayrlısı caımya dediğin gibi 3 ay bi geçse rahatlıcam biraz da olsa..peki nilcim göğüste acıma varmı senn geçtimi

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 14 Eylül , 2011, 14:53:02
Alıntı yapılan: __nil__ - 14 Eylül , 2011, 14:49:35
ayy hayrlısı caımya dediğin gibi 3 ay bi geçse rahatlıcam biraz da olsa..peki nilcim göğüste acıma varmı senn geçtimi

göğüste acıma dediğin göğüslerdeki sertlikten mi bahsediyorsun.benim göğüslerim hamile kaldığımdan bu yana 2beden büyüdü.acımayada devam ediyor.

ab126370

slm arkadaşlar dün değil eveli gun doktora gittik. erkek bebek annesi olcakmışım :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 15 Eylül , 2011, 09:40:16
slm arkadaşlar dün değil eveli gun doktora gittik. erkek bebek annesi olcakmışım :))
as cnm ne güzel erken ögrenmisin  :k06: listemizin ilk bebegi erkek olcak belli oldu  :nazar: :binkybaby: :nazar:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:love9: Mart,Nisan ve Mayis anneleri  :love9:
ab126370 :love9: :nazar:  :binkybaby: ________________________________ 6 Mart---->Erkek  :binkybaby:
gulum22  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________7 Mart
azelia  :love9: :nazar:  :binkybaby:____________________________________7 Mart
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥  :love9: :nazar:  :binkybaby:______21 Mart
__nil__  :love9: :nazar:  :binkybaby: _________________________________30 Mart
dem_mu  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________13 Nisan
kadriyee  :love9: :nazar:  :binkybaby: _______________________________14 Nisan
bihterp3416  :love9: :nazar: :binkybaby:_____________________________18 Nisan
fatoş2009  :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________19 Nisan
nilüfer elif :love9: :nazar: :binkybaby: ______________________________20 Nisan
rusta  :love9: :nazar:  :binkybaby:_________________________________ 22 Nisan
seval sena  :love9: :nazar:  :binkybaby:___________________________ ???
Tuso  :love9: :nazar: :binkybaby:________________________________ ???
mervegulerdagci  :love9: :nazar:  :binkybaby: _____________________ ???

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ab126370

EVET BAKALIM ERKEK DEDİ DOKTOR. İLK GÖSTERMİYO CİNSİYETİNİ DEDİ. SONRA CİHAZI ŞÖYLE Bİ GEZDİRDİ O ARA BENDE FARK ETTİM ERKEK OLDUĞUNU, SONRA ERKEK DEDİ. TABİ HİÇ ŞAŞIRMADIM. İLK HAMİLE ÖĞRENDİĞİMDEN BERİ İÇİME HEP ERKEK DOĞUYODU, HATTA ONUN ÖNCESİNDE, EVLENMEDEN ÖNCE BİLE İLK BEBEĞİM ERKEK OLCAK KESİN DİYODUM HEEPP

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 15 Eylül , 2011, 11:25:40
EVET BAKALIM ERKEK DEDİ DOKTOR. İLK GÖSTERMİYO CİNSİYETİNİ DEDİ. SONRA CİHAZI ŞÖYLE Bİ GEZDİRDİ O ARA BENDE FARK ETTİM ERKEK OLDUĞUNU, SONRA ERKEK DEDİ. TABİ HİÇ ŞAŞIRMADIM. İLK HAMİLE ÖĞRENDİĞİMDEN BERİ İÇİME HEP ERKEK DOĞUYODU, HATTA ONUN ÖNCESİNDE, EVLENMEDEN ÖNCE BİLE İLK BEBEĞİM ERKEK OLCAK KESİN DİYODUM HEEPP
bazilarin icine doguyo demekki ben bisi hissetmiyom öyle  :dontknow: bi kiz diyom bi erkek bide cok merak etmiom ondanmi nedir  :k06: bende 3hafta sonra gitcem belki ozaman der  :dontknow:

ab126370

BENİM İÇİMEDE ŞİMDİ SENİN KIZIN OLCAK GİBİ GELDİ WALLA. BAKALIM HAYIRLISI. BİZDE İSİM KONUSUNDA HEP TARTIŞIYOZ EŞİMDE BU ARALAR BAKALIM NE OLCAK. EFE İSMİ ORTAK BEGENDİMİZ İSİM AMA ÖNÜNE DE BİR İSİM OLSUN İSTİYORUM, EŞİMİN BABASININ VEYA DEDESİNİN İSMİNİ KOYMAK İSTİYO  :sad1: BENDE İSTEMİYORUM. SARPER EFE, GÜZEL DİYORUM BİR TÜRLÜ İKNA EDEMEDM   ???

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 15 Eylül , 2011, 11:33:18
BENİM İÇİMEDE ŞİMDİ SENİN KIZIN OLCAK GİBİ GELDİ WALLA. BAKALIM HAYIRLISI. BİZDE İSİM KONUSUNDA HEP TARTIŞIYOZ EŞİMDE BU ARALAR BAKALIM NE OLCAK. EFE İSMİ ORTAK BEGENDİMİZ İSİM AMA ÖNÜNE DE BİR İSİM OLSUN İSTİYORUM, EŞİMİN BABASININ VEYA DEDESİNİN İSMİNİ KOYMAK İSTİYO  :sad1: BENDE İSTEMİYORUM. SARPER EFE, GÜZEL DİYORUM BİR TÜRLÜ İKNA EDEMEDM   ???
valla banada herkes kizin olcak diyo  :k06: :k06: bakalim görcez ins. ay senin esinde benim esim gibi ayni valla erkek olursa ben koycam kiz olursa sen dedi en bastan simdide tutturdu babamin ismini koycam diye vedat ismi cirkin deil ama istemiyom babasinin yaninda cocuma vedat diye cagirmak sacma geliyo  :cildir: bence efe cok güzel isim sarperde öyle bende efe istedim yada egemen dedik ama yok illa babasi ismi olcakmis  :sad1:

fatoş2009

gülüm nbr nasılsın nasıl gidiyo hamilelik seninki baya büyümüştür şimdi :)

fatoş2009

Alıntı yapılan: ab126370 - 15 Eylül , 2011, 11:25:40
eğer istediğin erkekse allah gönlüne göre vermiş bende hep kızım olmasını istiyorum ama benimöğrenmeme dha çok var ya

ab126370

EVET EFE GÜZEL İSİM, EGEMENİ BENDE BEGENİYORUM, EFE, SARPER, EGEMEN, TOPRAK, ÖZÜM, KEREM BU İSİMLERİ BEGENİYORUM AMA :(((((( EŞİMİ İKNA EDEMİYORUM. HAYIR AYNI İSMİ DEVAM ETTİRMENİN ANLAMI NE OLABİLİR Kİ SAÇMA